Športový kočík 4 baby Rapid

lussialv
31. júl 2014

Maminky, mate s tymto kocikom niekto skusenost? Dakujem

katykats
7. aug 2018

Tak tomu verim a poznam to.no len teraz musim cakat na kociar lebo ze je iba na objednavku tak mi pride az buduci tyzden

adulienka92
7. aug 2018

@katykats mne sa strašne páči ten tyrkysový alebo červený ❤️

janulik2306
20. aug 2018

@katykats prosím ta našla som túto diskusiu, a chcela by som sa ta opýtať ako si spokojná s kociarikom? Ja tiež zvažujem kúpu rapid premium 2018 ale na živo som ho nevidela len na obrázku a veľmi sa mi páči ale dosť mu vyčítajú tie kolesa ináč všetko na ňom vyzerá pekne, obávam sa ci si zvyknem na ne keďže doteraz som mala len veľké nafukovacie kolesá ďakujem za odpoveď

katykats
21. aug 2018

@janulik2306 dobry vecer piuzivame ho len tyzden ale kolesa su zatial v pohode ale dajme tomu na kamenistom povrchu to ide tazko ale to aso vsetky kociky s takymito kolesami.kocik je pekny ta zlata konstrukcia je super.ja som zatial spokojna

lujzaveghova2100
24. aug 2018

Dobrý deň chcela by som sa opýtať ci nemá niekto s kusenost so športiakom 4baby rapid prémium 2018 chcela by som ho kúpiť len nikde nemôžem nájsť recenzie

katykats
25. aug 2018

@lujzaveghova2100 dobry den ani ja som nenasla recenzie je to novinka tak asi preto je ho uz mam adi 2 tyzdne v celku je dobry len kolesa na rovnej ceste su v pohode ale ked je horsi kamenisty teren tak ide dost tazko s nim prejst.a sem tam mi jedno koliesko vrzga.a chyba mi na nom ze v strieske nieje okienko cez ktore by som na syna videla.tak asi tolko.ake inac je super naozaj velky nakupny kosik.

janulik2306
25. aug 2018

Mne sa napríklad páčia aj farebne kombinácie obyčajného rapid 2018 tiež zvažujem kúpu i keď v starších diskusiách im vyčítajú látku že je taká sustaca ale čo pozerám obrázky tak tie 2018 obyčajne už by mali mať tú fajnovejsiu látku taka ako na klasických kočiaroch, nemáte s tým skúsenosť inak konštrukčne aj vybavov sú rovnaké ako premium jediný rozdiel je v strieške

katykats
26. aug 2018

@janulik2306 ano latka je uz ina ako na klasickom rapid na 2018 uz nieje ta sustava ale ako klasicka letka mne sa paci ja mam rapid premium farba gold.

lujzaveghova2100
26. aug 2018

Dobrý deň aký je prosím vás rozdiel medzi 4baby rapid únique 2018 a 4baby rapid prémium chcela by som ho kúpiť len neviem ktorý je lepši a ešte je na neho akcia zo 169 na 116 ten prémium

janulik2306
26. aug 2018

@lujzaveghova2100 dobrý deň, konštrukčne sú obe rovnaké, kolieska, košík madlo, všetko je rovnaké akurát striešky majú odlišné unique ma klasickú len sa celá stiahne dole a premium ma taku že v strede je zips ktorý keď sa rozopne strieška sa predĺži, vidno to keď si pozrite video na nete tam je také prezentačné a vidno na ňom tu striešku, a ešte rozdiel je vo farebnom prevedeni, unique ma taku maskacovu vojenskú bud sivú, zelenú alebo modrú farbu

lujzaveghova2100
27. aug 2018

@janulik2306 ďakujem krásne aj som si myslela len pre istotu ci je to tak video som videla a ako píšete len v strieška som si všimla rozdiel a neviete aký je náhodou rozmýšľam nad kúpou ale nerada by som kupovala keď je niečo na kom ako nie som náročná a nie som ochotná dat 200 eur za športiak keď v ňom malý nebude aj tak dlho 🙂

janulik2306
27. aug 2018

@lujzaveghova2100 si myslím že za tu cenu je to super kočiar, pekný, moderný ja chcem obyčajný rapid 2018 ktorý má vyjde 85 eur, ma vlastne všetko čo potrebujem jedine sa obávam tých koliesok že budú cerkutat ale také kolieska ma 90 %kociarov samozrejme sú aj s nafukovacími kolesami ale tie už stoja okolo 200 eur a sú dosť veľké, malý ma už rok a pol takze väčšinou už chce len chodit tak na tie trasy nam postačí, hádam nebudem sklamaná

lujzaveghova2100
27. aug 2018

@janulik2306 no ved aj ja rozmýšľam a nasla som prémium 2018 zo 169 akcia na 116 a únique sa rozhodujem ešte obe sú 4baby tak ďakujem krásne zatiaľ uvidíme ako sa rozhodnem hehehe

katykats
28. aug 2018

@lujzaveghova2100 tak hadam sa dobre rozhodnete ja som premium kupila za 122 a postovne bolo zdarma