Športový kočík Joie Mirus

zaza03
7. jan 2015

Ahojte maminky. Máte niekto skúsenosti s týmto kočíkom? ďakujem
http://www.kociky.sk/detske-kociare/sportovy-ko...

sksko
26. jún 2015

technicky mi pripomina Quatro Caddy. vidim rozdiely v brzde, kolieskach a zadnej opierke... ten mam doma. akurat Caddy ma vacsie kolieska a nanoznik. Prehadzovanie rucky je bonus 🙂 nie je to ideal ale da sa 🙂 aj tento je velmi pekny..

aspinka
26. jún 2015

@libusa2 prosim ta naco je na kociku toto je to na oboch stranach pod budov nejako neviem najst vyuzitie 😀

petinka83
26. jún 2015

@aspinka Dik za dojmy aj foto. Vyzera super ten kocik. Ja ho budem mat v pondelok. Ak by som mohla velmi pekne poprosit, ci by kamoska neurobila 2 tie vsadky..aj pre mna. Bola by si poklad. Zaplatim kolko bude treba.

hexina
30. jún 2015

@salome51
@libusa2
@aspinka baby, myslite, ze sa mi do neho zmesti aj 2 rocne dieta? Nebude mat striesku na hlave? Diik

libusa2
30. jún 2015

no ja mám tento kočík štyri mesiace a doteraz som neprišla na čo to slúži 😀 , tiež som nad tým dumala, ale keď na to prídeš, daj mi prosím ťa vedieť. 🙂
@aspinka

libusa2
30. jún 2015

@hexina ťažko povedať, každé dieťa je iné, najlepšie by bolo kočík vyskúšať, moja dcérka má 15-mesiacov a v pohode sa zmestí, veľmi je v ňom spokojná, pritom je to veľké neposedné šidlo a určite sa zmestí aj keď bude mať dva roky. 🙂

libusa2
30. jún 2015

okienko na strieške má len červený a čierny kočík, ale zas tieto dva majú iné kolieska ako ostatné farby. Ja mám tiež fuchsiu a brutál sa mi páči. 🙂

salome51
1. júl 2015

@hexina môj syn má 15 mesiacov a mal striešku nad hlavou, medzera medzi hlavou a strieškou bola možno nejaké 4 cm, mne aj toto vadilo na kočíku.

aspinka
13. júl 2015

Ahojte tak po niekolkych tyzdnoch pouzivania davam recenziu.
plusy: - z radu mensich kocikov je kvalitny konstrukcne ked porovnavam s Bertoni, Cam mensie sportaky a pod... konstrukcia je pevna, - velke plus je lahko udrziavatelny potah ked ho malinka zaspini chrumkami pretriem vlhcenou a je ako novy, - ma velku striesku takze nam nesvieti, - velky kosik pod kocikom, - dobre prekrytie plastenkou do dazda, - madlo je odklapacie takze ho nemusim davat cele dole ale len odklopim na jednu stranu dost casto to pouzivam, - spanie v nom je fakt plnohodnotne ma niekolko poloh opierky chrbta aj noh ked malinka zaspi ma pohodlne spanie aj na dlhsie, - neskutocne lahko a rychlo sa sklada a je spratny do maleho auta v kufri nezaberie vela miesta...
minusy: - i ked ma preklapaciu rucku po preklopeni je tak kratka ze zakopavam o kolecka takze pre mna velmi tazko manipulovatelny kedze som vyssia skoda ze nedali vysuvaciu rucku bol by dokonaly, - vnutry okolo hlavicky je sietka takze asi pouzitelny hlavne v lete i ked uz som skusala rvat aj fusak a prekryje to... vzhladom na to ze som ho kupovala v akcii zo 150€ na 90€ kupu nelutujem kedze som v hodnote 90€ ledva nasla na bazare pouzivany po dvoch detoch... a obycko golfky do auta bez nicoho vychadzali okolo 40€

nicolette353
3. sep 2015

ahoj baby vedeli by ste mi prosim povedat aky je rozdiel nedzi 2014 a 2015?

aspinka
3. sep 2015

@nicolette353 zbezne som preklikala a ziaden 😉

patkaza
2. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

wau iba 6 kg 🙂 .. ale moc sa mi nepáči farba http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/

mamina91
22. feb 2016

Ahojte maminky zvazujem kupu tohto kocika,chcem sa informovat ze ci sa ozaj kupa oplati? A ci ste s tymto kocikom spokojne ked uz nejaku dobu ho mate🙂 cca dokedy ho vyuzivate ? A da sa s nim dobre chodit aj v zime?... Ake pozitiva a negativa pre vas ma? Odp dakujem

aspinka
22. feb 2016

@mamina91 ja ho mam pouzivam ho len v smere jazdy som s nim spokojna myslela som ze v zime nic moc ale celu zimu nam sluzil i ked som mala velky sportak v pivnici pre istotu ani som ho nevybrala.... na dokocikovanie mi Joie staci tym ze je spratny tak som nevymyslala ani s nejakym golfacom do auta 😉

lanugo
22. feb 2016

Predavala som Joie Mirus.Je to taky sexi kocik.Cena odpoveda kvalite.V proti smere sa s nim horsie manipuluje.Ja by som ho odporucila ako kocik do auta.Je velmi spratny a pohodlny tak pre deti do cca 1 roku. Zadna opierka je mensia
Problem ale je, ze uz sa k nam nedovaza od cca 10/2015. Takze sa vypredavaju skladove zasoby.Horsie to bude s reklamaciou

mamina91
24. máj 2016

Ahojte žienky,prosim vás i ked téma je neaktuálna,ta z vás ktorá ešte tento kočík máte,mozete mi odmerať výšku rukovat-podlaha? Keďže je rukoväť pevná a ja som nízka🙂 ďakujem

aspinka
24. máj 2016

@mamina91 namerala som presne 100cm 😉

mamina91
24. máj 2016

@aspinka dakujem krasne😉

petrao2
5. jan 2017

Maminky viem ze tema starsia ale nema niektora na predaj za rozumnu cenu??

mamiska0222
25. jan 2017

@petrao2 ahoj je to este aktualne? Ja sa chystam predavat uz svoj vo farbe fuchsia..

minas5
24. mar 2017

@lennulik1 dobry den prosim vas vedeli by ste odmerat vysku opierky,my sme vyskusali kopec kocikov a z kazdeho nam trci pol hlavicky. Dakujem

mamiska0222
24. mar 2017

@minas5 ak mozem zasiahnut 🙂 opierka je cca 42-43 cm vysoka...chystam sa ho predavat uz..farba fuchsia

minas5
24. mar 2017

Juuj to nam bude kratka. V obchode sme skusali a tie mali az 47 cm a boli nam kratke. Skoda mi kocik uz asi nekupime-🙂

mamiska0222
24. mar 2017

@minas5 potom vyssie opierky maju len golface..ja som sa tiez bala tej vysky ale ked mala sedela nebola opreta a ked spala tak zas tento kocik ma hlbsie sedenie aj opierku noziciek tak sa to nejak spravilo ;) ale fakt tie kociky niektore su krasne ale maju nedostatky..

minas5
24. mar 2017

Skusim popozerat v golfacoch 🙂 vdaka za tip

mamiska0222
24. mar 2017

@minas5 este ma napadlo ak ste neskusala 4baby quido alebo rapid..myslim ze tie maju vyssie opierky..svagrina vozi v quide tri a pol rocneho

minas5
24. mar 2017

Dakujem idem hned pozriet 🙂

lennulik1
24. mar 2017

@minas5 ak Ti mozem odporucit, tak skus kuknut baby jogger city mini 4-kolesovy. Kúpila som z bazarika a som spokojná, chrbtova opierka je dlha,ze v nom v pohode odceziem aj mojho 3a pol rocneho čo ma skoro meter vysku 🙂

minas5
24. mar 2017

@lennulik1 super dakujem za tip potesila si ma 🙂

lennulik1
24. mar 2017

@minas5 nemas zac. Je to pan kocik a aj sa super skladá do auta. A obcas v nom k tomu 3 a pol rocnemu odveziem aj mladsieho rocneho 🙂 prajem vela stastia vo vybere 🙂