Športový kočík, ktorý ide do úplneho ľahu

andisko
27. apr 2016

Ahojte. Prosim vas, poradte mi nejaky sportovy kocik, ktory splna vsetky tieto kriteria: 1. ide do uplneho lahu, 2. strieska je velka, sklapacia az do predu a so sietkou, 3. sedacka sa da nakliknut v oboch smeroch - v smere aj protismere jazdy, 4. konstrukcia sa sklada do kufra auta spolu s nakliknutou sedacou castou, nie kazda zvlast, 5. kolesa odpruzene, 6. aby vyzeral celkom k svetu. Nepotrebujem trojkombinaciu, len sportak.

Mala som hlboky kocik Peg Perego Classic Velo s Navetta vanickou. Super hlboky kocik. Mala som Peg Perego Uno, takisto super, ten je najblizsie k tomu, co zhanam. Len ked isla sedacka otocena v protismere (tj male kolieska boli vzadu a velke vpredu), tak sa s nim tazko chodilo na obrubniky a nemal sietku. Mala som Concord Fusion, ten sa pre tento ucel nehodi, inak je to tiez super kocik. A mala som Inglesina Trip golfky, ten je ozaj len tak na dovolenku hodit do kufra, ale opat, super kocik, len nie na tento ucel. Vsetky kociky, co som mala, som s nimi spokojna, ale kazdemu nieco do dokonalosti chybalo.

Pozerala som Inglesina Trilogy, ale neviem ci sa predava samostatny sportak a ci je otocna.
Peg Perego Si Switch, ale tam sa mi nepacia tie rozpojene rucky. Chcem madlo.

No a premyslam, ze predam vsetky tie kociky a kupim jeden, ktory bude nadovsetko.
Existuje taky? 😀 Dakujem.

barbarita33
5. máj 2017

@mishenka12345 myslis,ci sa dá kočík napolohovat do úplného lahu?ja som mala najprv bebetto luca ako trojkombinaciu a tam sa dalo polohovat do lahu.ci ako si to myslela?

mishenka12345
13. máj 2017

@barbarita33 ano, ano, presne tak 🙂 uz som na to aj ja prisla, ze ako sa to polohuje. som tu vecer maturovala a trapila sa :D dakujem 🙂

erinne
21. jún 2017

@barbarita33 ahoj, prosim, zhanam sportak podla rovnakych kriterii. paci sa mi to bebetto nico, ale kdesi som nasla ze sa neda sklopit uplne do lahu. len do skorolahu. popripade ak tvoj sa da, vies z akeho roku je to model? dakujem

erinne
21. jún 2017

@andisko ahoj, aky ste nakoniec kupili? zhanam podla rovnakych kriterii. dakujem za inspiraciu 🙂

erinne
21. jún 2017

pripadne ktokolvek, kto aktualne cita.. viete poradit realne dostupny sportak podla kriterii (v tomto poradi dolezitosti)
1. sedacka nakliknutelna v oboch smeroch - v smere aj proti smeru jazdy
2. uplny lah
3. odpruzene kolesa
4. velka strieska
5. co najjednoduchsie skladanie do auta
?
dakujem🙂

elviku11
21. jún 2017

@erinne ahoj, my mame najnovsi bebetto nico, mame ho pol roka, mala je v nom odkedy mala 8 mesiacov a sama si sadla. Vyrobca pise, ze je to uplny lah, ale podla mna to nie je az take rovne, sklon nejakych 10 stupnov tam bude. Predavacka v obchode mi povedala, ze toto sa vola rovny lah (ten minimalny sklon), ze viac sa uz neda. Ale mala v nom v pohode spi aj 2 hodky. Napohlad lezi fakt na rovnom

elviku11
21. jún 2017

@erinne tie prve styri nico splna....piate neviem, lebo nemame auto, chodime len peso a po autobusoch 🙂

erinne
21. jún 2017

@elviku11 dakujem ti za odpoved🙂 taky maly sklon je v pohode, kedze sa tam malej dobre spinka😉 takze by si ho odporucila? prisla si pri pouzivani na nejake velke nevyhody?

elviku11
21. jún 2017

@erinne ja by som ho kupila znova...to odpruzenie aj kolesa su super...kamoskin kocik je po rovnakom case pouzivania hrkalka, nas vobec nehrka. Ale ona ma plastove kolieska, to bude aj tym.
A na nasom sa niekedy zasekne ta packa, s ktorou davam kocik do lahu, musim to skusit dva - trikraz za sebou, kym sa to pohne. Ale neviem ci to je chyba len nasho alebo vseobecna. No niekedy ho zlozim hned na prvykrat. A este minus je, ze k nemu nepredavali tasku na kocik, co by ladila. Tak som si tam zavesila tasku zo stareho kocika

erinne
21. jún 2017

@elviku11 to su vsetko veci, s ktorymi viem spokojne zit 😝 uz som ho mala dlhsie vybraty, takze idem objednat.
to lahke skladanie do auta je pre mna skor bonus ako podmienka, nechodime casto s kocikom autom. tak ti dakujem za pomoc a prajem, nech vam ta spokojnost vydrzi este dlho 😉

andisko
autor
21. jún 2017

@erinne ahoj, mamas & papas sola 2 mtx. nejde do uplneho lahu, teda resp. chrbatik je rovno a nozky v miernom sklone. to je jedine "negativum". ale napokon to vypalilo tak, ze skolkar mi nosil stale choroby domov, mala vkuse sople, takze spavala len v naklonenej polohe, nie rovnej. ja som s nim bola uplne spoko. teraz uz ho nepouzivame, mala chodi na trojkolke (taka, co ju tlacime ruckou) a ma len jeden spanok, cez obed doma, takze uz tolko nekocikujeme 🙂

barbarita33
21. jún 2017

@erinne ahoj.moj sa da zložiť do uplneho lahu,do 19 mesiacov mi v nom spavala aj dve hodiny denne.neviem,aky mam rok vyroby,ale myslim,ze vsetky bebbeta sa daju takto polovat do lahu.

erinne
21. jún 2017

@barbarita33
@andisko
@elviku11 diky baby 🙂

5dada10
23. sep 2017

@angie1987 a aku ma prostimta verziu lebo hladam a neviem najt aby bol otoceny prti smeru

angie1987
11. nov 2017

Valco snap ultra.ale pozerám že už si to chcela davno tak si už určite kupila.az teraz mi ukazalo 5dada10

angie1987
11. nov 2017

@5dada10 Valco snap ultra.ale pozerám že už si to chcela davno tak si už určite kupila.az teraz mi ukazalo