Športový kočík pre veľké 5 mesačné dieťa

jana1462015
12. jan 2018

Ahojte, hľadám sportovy kocik ( pripadne golfky) pre mojho syna. Nieco skladne, co mozno najlahsie a ak by malo nafukovacky a dalo sa otocit tvarou k sebe bolo by to uzasne!
Maly ma 5 mesiacov a je velky ( nosi uz 74 ku velkost). Tuzila som po mamas and papas sola city ale to je mu len akurat uz teraz.
Prosim poradte.chcem kupit ojazdeny tak do 100-120 eur.
Dakujem za rady

lavieenrose
12. jan 2018

maly este nevie sediet mal by viac lezat...ta foto vyzera ze sa v tom sede drzi zubami nehtami...a tento kociar nieje dobry ?este ma kam rast...to ze teraz ma 74 neznamena ze v roku bude mat meter..to sa spomaly

lavieenrose
12. jan 2018

teraz kukam ze to je korytkove asi tak sorry

lus2909
12. jan 2018

A aky vacsi kocik chces moj 2,6 rocny ma 94 cm a tiez sme mali sola city a vosiel tam

lus2909
12. jan 2018

Mas ho tam zle posadeneho a nedavaj ho sediet ked este nesedi ak ho nosis uz v sportiaku tak mu daj novorodenecku vlozku ;)

lus2909
12. jan 2018

Paci sa moj 2,6 rocny 🙂

sindas
13. jan 2018

@jana1462015. Aj nasa ma 5 mesiacov a tiez uz jej obliekam vel. 74 lebo je rovnako dlha ako moj 8 mesacny synovec🙂
No ale my sa vozime v bebetto nico. Celkom ľahký, otocny s nafukovacimi kolesami, dobre odpruzeny a ak kupis z druhej ruky tak za stovku uz dostaneš.

lus2909
13. jan 2018

@sindas v kazdom jednom kociku bude takto utopeny kocik je dobry len je tam zle dany a 5 mesacny este nesedi tak by mal byt v hlbokom a ak sportiak tak nalezato zase 74 cm neni dlhe normalka dlzka vsetky kociky su cca velkostou rovnake

evka3939
13. jan 2018

Ahoj aj moja mala rastla ako z vody a mala vela kg okolo 11.mesiaca sa to zastavilo a je drobunka ten kocik co je na vrchu s babatkom mu vude dobry aj do 3 rokov ale ak ch es aj tak nieco nove pozri si camarelo elf, ked ma maly 5 mesiacov je jasne ze by mal byt otoceny mame ale ako nahle zacne sediet uz ho bude zaujimat svet s predu...tam ti odporucim Valco, britax, camarelo eos a sice som nevidela vanicku ale mne sa zda ze aj bugaboo je taky vacsi

lavieenrose
13. jan 2018

mne sa mala sama vypytala byt otocena odomna este pred prvy rokom revala ako keby ju rezali otocila som ju a bol pokoj ale kazde dietatko je ine ,chlapcovi na foto sa paci ze vidi mamku...a suhlasim s tym- darmo hladas vacsi kociar zvacsa su vsetky rovnake..aj my sme pri kupe boli zarazeny ze mala nema uz kam moc porast predavacka nam na predajni ukazala ze vsetky kociare maju podobnu dlsku , rozdiel mozno par cm ale urcite nie nad 10 cm

jana1462015
autor
13. jan 2018

@lus2909 nedavam ho sediet, on tam lezi 😉 a ten sportaknlen testoval, este ho mam vo vanicke 😉

lus2909
13. jan 2018

@jana1462015 nehnevaj sa ale vidim ze tam sedi a nechamep preco chces druhy sportiak moj je dlhan a vojde tam a ked tvoj t nevojde tak uz potom bude vo vserkych rovnako lebo rozdiely su minimalne

jana1462015
autor
13. jan 2018

@lavieenrose nooo 10 cm na dlzku plus mi pride super. Pri dcere som mala britax b agile a ano dlzka opierky mozno + - rovnaka ale tym ze je medzera medzi opierkou a strieskou , aj ked uz vyrastls opierku nemala striesku nacapenu na hlave ak mi rozumiete 😉. Tak skratka by som chcela vediet či existuje kočík co ma tu opierku dlhsiu 😂

lus2909
13. jan 2018

@jana1462015 pokial donho vojde a nohy mu nepretrcaju tak by som kocik nemenila az ked donho fakt uz nevojde az potom alebo ak sa uz nebude chciet vozit ano su kociky co maju dlhsiu opierku napr.cybex iris ten mame a super je

rora
13. jan 2018

Ja som vacsi kocik u oboch hladala az ked im uz nestacila chrbtova opierka a hlava pretrcala a vadilo to pri lahu. Osvedcil sa mi peg perego Sí. Tento kocik - golfac sme mali az do 3 rokov (pri dcere), syn ma 2 roky a rovnako ho budeme vyuzivat aj nadalej... Je lahky, skladny a lozko dostatocne velke. Takisto dlhu opierku ma aj cybex callisto, ale na nom ma odradilo madlo, radsej drzim kocik ktory ma "palice"

jana1462015
autor
13. jan 2018

@lus2909 asi to nebolo jasne napisane. Mne sa strasne pacil a chcela som ho kupit tak som poprosila kamosku pozicat, teda kcik je požičaný a nie moj. Preto sa rozhodujem ci donho ist ak mu ma byt za par mesiacov odkedy ho zacneme pouzivat maly. Radšej by som isla do niečoho cobje lahke a spratne ale dost velke aby som nemusela kocik zase za rok alebo tak roesit znova 😉

jana1462015
autor
13. jan 2018

@rora dakujem za tip! Ako pisem vyššie kocik nie je moj len som ho chcela kupit ale teraz koli tej veľkosti vaham. Radsej sa rovno pozriem po niecom vacsom. Tak teda ďakujem za tip ze cybex su vacsie, skusim zgooglit rozmery 👍

winni
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lus2909
13. jan 2018

@jana1462015 ale nenapisa si ze mas kocik pozicany a z vlastnych skusenosti ti poviem ze ked sa ti zda super a sa ti paci tak nekukaj ziadny golfac nie je vhodny pre polrocne babo a ako som uz spomenula pokial mu netrcia nohy a hlava cez opierku kocik nemen 🙂 a ak chces dlhy lahky spratny otocny tak cybex iris alebo cybex balios ja mam iris a moj 2,6 rocak tam spi jak zabity kazdy den ;)

viskupovaandrea
13. jan 2018

@jana1462015
Ahoj. Nasi mali golfac az ked sedeli uz sami lebo po leziacky som ich vtedy neudrzala 😂
Inak uz nepouzivame kocik od 2rokoch lebo nechceli v nom sediet tak som ich dala prec.
Na dlhsie trate ideme autom a do skolky alebo do parku, atd...sa ide pesi..

jana1462015
autor
13. jan 2018

@viskupovaandrea je mi to jasne, ale ked idem s detmi , dcera ma2,5roka tak dost casto he to hopi 😂😂 takze uvidime aky bude maly ale ratam ze na dlhsie pochodzky sa este sem tamzide aj do 3 rokov

jana1462015
autor
13. jan 2018

@lus2909 Dakujem za tip! Budem ich sledovat na bazare. Ono to ratam chvilku potrva kym najdem, tak som si to nechcela nechať na poslednu chvilku

lavieenrose
13. jan 2018

a pre ceru si nerozmyslala nad skejtikom ? ci take by ju nebavilo ?

jana1462015
autor
14. jan 2018

@lavieenrose mame skejtik ,obcas vyuzijeme ked treba viac chidit a som s nimi sama. Hlavne v bunde v zime je to tazko aj ju nosit aj kocik tlacit aj vsetko

cathy79
16. jan 2018

Poradíte? Dcérka má už 14 kg a 2 roky, no potrebujem ju občas voziť v kočiari...pozerala som športové a väčšina má nosnosť do 15 kg? To píšu len pre istotu alebo také veľké dieťa nemám voziť?

lus2909
16. jan 2018

@cathy79 moj ma tiez 14 kg a ma 2,5 roka a mane cybex iris ale je vela kocikov do 17,20 ci 25 kg 🙂

matyas1
16. jan 2018

Britax b motion je mega priestranny, lahky a lahko skladny, jednou rukou 👍 a ma gumove kolesa, takze nehrkoce...v knizke pisu, ze je do 17kg, nuz... za mna super volba pre dieta, no nas maly si to nemysli odkedy chodi a tak sa bud nosi v satke alebo cupita...na kocik nam sada prach ...😟

paladia
16. jan 2018

@cathy79 moj krpec ma ani nie dva roky a skoro 16kg, mame coletto joggy, to je do 25kg a ma dlhe lozko. Mojim poziadavkam.vyhovel na 95%,cize najviac zo vsetkych. Sklada sa sedackou von a vazi 12kg, preto dole tych 5%😁😁😁

cathy79
17. jan 2018

@paladia Dakujem za informácie.

diana20
17. jan 2018

Ja neviem aká je to značka co mam kočík a nemôžem sa ísť pozrieť teraz, ale napíšem ti ešte dnes lebo môja. Dva roky a štyri mesiace a je tam v pohode, hlava sa mi nedotýka striešky a keď náhodou zaspí tak je možné ho dat tak, že celý pekne leží, aj nohy ma vystrete a nič mu nezavadzia, aj vedľa seba ma veľa miesta.. Neviem koľko malý meria, ale okolo metra to bude. ☺️