Používame cookies. Viac informácií tu. OK
Camarelo Elf je športový kočík s neotočným sedadlom bez možnosti kombinácie. Je veľmi podobný modelu Eos, odlišuje sa od neho nízkoprofilovými pneumatikami, nánožníkom so stredovým rozopínaním a taškou vo výbave. Pevná konštrukcia s nafukovacími kolesami je pre hladšiu jazdu aj v zhoršenom teréne odpružená. Chrbtovú opierku môžeš polohovať v štyroch pozíciách od kolmého sedu až do úplného ľahu. Prispôsobiť sa dá aj opierka nôh. Ku kočíku patrí aj kompletná základná výbava: podložka, nánožník, držiak na pohár, pláštenka a prebaľovacia taška nositeľná aj ako ruksak.

Parametre

Typ
športový
Hmotnosť (v kg)
11,7
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
109 × 61 × 86
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
90 × 61 × 47
Pôvod značky
Poľsko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
6 – 30
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Prosím Vás, vie mi niekto poradiť, či sa dá niekde kúpiť v kamennej predajni? Na objednávku to trvá mesiac možno aj viac a doba, ktorú uvádzajú internetové obchody, je dlhá a nie veľmi pravdivá. Ďakujem
Ahoj, pozerala som to u predajcov a uvádzajú obvykle dodanie do dvoch týždňov. Keďž si vezmem, že bežne poľské modely majú čakaciu dobu aj 3-6+ týždňov, príde mi, že s týmto kočíkom nebude priveľká oštara a čakať nebudeš pridlho, možno dokonca iba pár dní. Až tak by som sa tej čakacej doby neobávala. Ak ho nutne potrebuješ skôr, buď by som do eshopov zavolala a telefonicky overila, aká je situácia s týmto modelom a či čakaciu dobu ozaj vedia splniť, alebo by som ho objednala z poľskej stránky či si urobila výlet rovno do Poľska - samozrejme iba niekam, kde som si vopred overila, že kočík majú (nech sa nepreženieš zbytočne). Skús nahliadnuť a popýtať sa aj v modrokoníkovskej skupinke Kočíkovo, či niektoré mamičky, čo do PL chodia, nevedia kde ho tam mali.
Vie mi niekto prosim povedat, ci v nom moze vozit aj tazsie dieta? Nas syn nema ani rok, a uz vazi 11 kg.
Ahoj, kočík je oficiálne do 15 kg a športová časť je priestranná úmerne tomu, že ide o športiak poľskej značky porovnateľný s tými z trojkombinácií. Chrbtová opierka má len okolo 40 cm! Váhového limitu by som a až tak nebála - nosnosť 15 kg je udávaná štandardne a kilo hore-dole až tak nezaváži. Maličký bude, ako bude rásť a chodiť, primerať omnoho pomalšie. Dôležité je skôr to, či nie je vzrastovo veľký - pevný a/alebo dlhý. Pri tejto váhe a veku pod rok predpokladám, že je minimálne jedno z toho, ak nie obe. V takom prípade si myslím, že ti športová časť Camarelo Elf nevydrží zasa až tak dlho. Ak plánuješ ešte len kupovať, skôr by som sa obzerala po podstatne priestrannejších kočíkoch, ideálne asi aj s väčším váhovým limitom (napríklad Baby Jogger City Mini GT).