Športový kočík s otočnou sedačkou a dostatkom miesta

katka2402
14. nov 2014

Ahojte mamicky, poradte priestranny sportak s otocnou sedackou, ktory by bol vhodny pre vacsie dieta. Najlepsie aby sa dal zlozit v jednom kuse. To vsak nie je podmienka. Mame odskusane 3 typy Jané, Bebe Confort, Abc Design ale zatial sme nenasli ten pravy orechovy. Dakujem za typy 🙂

marietta33
23. nov 2014

Ahoj @katka2402, ja som skusala kocik Monza Vario a som z neho uplne nadsena 🙂 sportiak sa da otocit v smere aj protismere jazdy, ma nafukovacie kolieska aj vpredu, co je super, lebo je este viacej odpruzeny. Velmi dobre sa s nim manipuluje, ja som konstrukciu zdvihla len jednou rukou. A predne kolieska sa tiez daju dat dole,, takze do auta sa da upratat este lepsie ako iny. V mojom pripade dolezity parameter, kedze mam mensie auto. 🙂 Bola som prekvapena, ako perfektne je vyriesena strieska, da sa totiz stiahnut skoro o 180 stupnov, cize dieta je perfektne skryte. Velky je dost, dokonca ta polohovacia cast na nozicky sa da sklopit celkom dole, cize aj vacsim detom sa v nom sedi pohodlne, lebo im nic nebrani vystriet nozicky.