Športový kočík s veľkou strieškou a odpruženými kolesami

dankariska
2. feb 2016

Mamicky, prosim Vas poradte sportovy kocik podla mojich poziadaviek. Je ich totiz velmi vela a nevyznam sa. V diskusiach som uz co to listovala.
Potrebujem, aby:
- sa dal otacat tvarou vpred, aj tvarou k rodicovi (teda s reverzom)
- nebol velmi tazky a velmi robustny
- ak je mozne tak odpruzene kolesa
- nevrzgal, nehrkotal
- mal nanoznik
- dostatocne velku striesku
- polohovatelny az do lahu
- lahko sa s nim manipulovalo pocas prechadzky
- nebol vo velmi vysokej cene

dorotka2015
2. feb 2016

Tiez teraz riesim otazku aky sportovy kociarik kupit, skuste si pozriet na youtube kociar valco snap 4, alebo valco snap xt, no a tiez rozmyslam nad kociarom graco evo.ale nemam moznost si tieto kociare pozriet nazivo ☹

sona2222
2. feb 2016

Mám podobné požiadavky, tak ma tiež celkom zaujímajú rady mamičiek... zatiaľ som ich veľa neprešla, ale zaujal ma Bebetto Rainbow... Držím prsty pri výbere ;)

dankariska
autor
2. feb 2016

@dorotka2015 akurat ze valco sedacka sa neda otocit do proti smeru jazdy, tvarou k rodicovi. A to mi velmi vadi.

natalushka
2. feb 2016

Graco evo po case dooost hrkoce..valco je do ra volba,aj cenovo dobra..len to otacanie vanicky..ale sa mi zda,ze to na niektorom ide..ze ked som aj ja zhanala,tiez to bola podmienka..ale to sa tu nebudem hadat..ja som nako iec kupila concord wanderer..splna asi vsetko co si napisala..mozno okrem tej ceny🙂ja som lupila pouzivany..a parada..banujem,ze som nekupila novy,mohla som potom pre druhe len dokupit hlboku vanicku..no co..ucime sa na vlastnych chybach🙂prajem dobry vyber🙂

dankariska
autor
2. feb 2016

@natalushka concord som pozrela ale ta cena...
Graco evo mi pride prijatelny, len neviem co s tym hrkotanim. Tiez tam nie je nastavitelna rukovat. Skoda ze tie kolesa nema odpruzene.

natalushka
2. feb 2016

Aj ja som chcela graco..ale potom mi znama poveda,ze cele zle..a chces kupovat novy?ja som ho kupovala ked mal maly 10mes..v 13.mes zacal chodit..to bolo v spetrmbri..a odvtedy sme sa moc nepovozili🙂takze som aj celkom rada,ze son kupila ojazdeny..super stav a za menej penaxi..vies .ze ci ho este tolko vyuzijes

iv01
2. feb 2016

@dankariska ja mam bebetto nico, ma vsetko co pozadujes, len ta poziadavka tazky a robustny, no neviem, ma velke kolesa tak je urcite tazsi a robustnejsi, ale zase to nie je nic tragicke

dankariska
autor
2. feb 2016

@natalushka praveze nepotrebujem novy, len nech je v top stave. Mam 20 mesacnu dceru a ju este vozim nakolko len teraz sa rozbieha v chodzi. A cakame druhe, no rozmyslam, ze sa mi moc nechce ist do trojkombinacie, lebo chcem nosit v satke. A tak by mohol stacit iba taky sportak na obcasne vozenie ci uz babatka alebo starsej dcery. Alebo ak bude babatko trosku vacsie, tak aj na castejsie vozenie.

katrin21
2. feb 2016

Graco EVO ma sklamal v obchode, straasne uzucka ta cast na sedenie.. a tusim aj Valco Snap, ale tym som si uz neni ista,ale to GRACO EVO teda velmi uzke a aj rucka velmi nizka.... kratka,
U mna zatial favoriti.: Bebetto NICO, Camarello EOS ,ale to sa tusim neda otacat, jedina nevyhoda...

avirka
2. feb 2016

Bebetto nico, nie je najľahší, pretože má nafukovacie väčšie kolesá, ale zase nie príliš ťažký, veľmi dobre odpružený, ostatné podmienky spĺňa, výborne sa kočíkuje, cena prijateľná, cca 190 eur, dcérka by sa len kočíkovala 🙂

iv01
3. feb 2016

@dankariska suhlasim s @avirka ja mám tento kočík od narodenia, čiže som pre bábo nemala žiadnu vaničku ani prenosnú tašku a v pohode sme to zvládli s týmto športiakom aj pre malé mimi

dankariska
autor
3. feb 2016

@katrin21 tiez som si ho bola pozriet, aj som si tam posadila 10kg dceru v zimnej vetrovke. Mne sa zdal faajn, sikovny, aj ked ano, sedacia cast je oproti inym mensia. Aka si vysoka? Mne sa zdalo madlo fajn, aj ked by som si ho este raz pre istotu vyskusala. Ja mam 178cm.

katrin21
3. feb 2016

@dankariska ja mam 180cm... bolo mi to nizko veru..... keby rychlejsie idem , tak to vadi..

dankariska
autor
3. feb 2016

@katrin21 hm no asi mas pravdu.

dankariska
autor
3. feb 2016

@natalushka v akej cene si kupila ten concord?

natalushka
3. feb 2016

Asi 180euro..jedina vada..je cierny a uz je tmavo hnedy🙂ale plne funkcny..

dankariska
autor
3. feb 2016

@natalushka tak to si este v dobrej cene kupila 🙂

natalushka
3. feb 2016

To som velmi dobre kupila🙂a dokonca ho predavala kocka tuto asi 10km od nas..takze som ani nic nepreviezla..nahoda jak hovado🙂do oktobra bol este v zaruke..no a vlastne som ho posielala na reklamacku,bo sa zacala lamat konstrukacia,co bola chyba na 2013..ale do 3tyzdnov som ho mala spat..opravili co sa dalo,takze je jak novy🙂len ta originalna farba🙂ale je to uplne rovnomerne vytahane,ze kazdy hned,ze to je limitka?reku hej🙂

ukulela
7. feb 2016

@dankariska valco sa da otocit aj proti smeru - ato model Valco baby Snap 4 Ultra Sport
uz par dni nad nim uvazujem. len odradza ma to, ze sa neda nastavovat rucka (a teda neviem, ci mi vyskovo bude vyhovovat, kedze si ho ozaj nemam kde vyskusat), a tiez niektore baby kritizuju to, ze polohujes vlastne celu korbicku - a nie len osobitne chrbat. takze sklopis dieta cele v sede a ono lezi ako v autosedacke, teda nie s vystretym chrbatom a nohami, ale pod miernym uhlom.co si neviem utvorit nazor, ci ano, ci nie :(
a som teda zufala, lebo mi vyhovuje vahou aj cenou, strieska paradna, nanoznik k tomu. kolesa nafukovacie, no hlavne, no hlavne jazda v oboch smeroch ... tak neviem, ci mam ozeliet to sklapanie a rucku, alebo hladat iny kociar s vyhovujucejsim sklapanim a nastavitelnou ruckou, ale pravdepodobne bez reverzu (co prichadza do uvahy britax motion, alebo obycajny valco baby snap)
... este pokukam kocare, co tu baby spominali a prip sa mozno este nejaka ozve s dobrym tipom ...
(ale tu nastavitelnu rucku na tom valcu ozaj ti blbci urobit mohli, no nie????)

ukulela
7. feb 2016

@dankariska ten valco, zabudla som link ... https://www.feedo.sk/valco-snap-ultra-black-koc...
... ak ma nejaka baba skusenosti s nim, mohla by napisat ... nechcem novu temu zakladat.

dankariska
autor
8. feb 2016

@ukulela tiez sa mi zda faajn, akurat som tajne dufala ze aj chrbtova opierka sa da sklopit,lebo mne korytkove sedenie nevyhovuje, skusala som si ho ten tyzden a tie nohy hore,to mi pride drsne ked je uz dietatko starsie. Fakt nechapem ani ja ze uz ked ten kocik robili ci nemohli vylepsit ten lah a plus polohovatelnu rucku.

ukulela
8. feb 2016

@dankariska nejaky model valco ma reverz aj polohovanie normalne - videla som video propagacne bez toho korytkoveho sedu - akurat som sa nedopatrala, kde ho kupit, asi je to model pre USA :( tu je

https://www.youtube.com/watch?v=vMgwpQoeR98

... v europe sa asi kupot neda. (ja a anglictina sa nekamosime, tak len hadam)

podla mna chybou je, ze tieto veci projektuju/navrhuju muzi. oni sa mozno aj opytaju zien, ako si to idealne predstavuju, ale potom do toho zakomponuju svoje akoze napady a tym to poseru 🙂
to ozaj neexistuje sportak:
reverzne sedenie
skladny a lahky(do 9-10 kg)
odpruzene/nafukovacie kolesa
sklapanie chrbta a polohovanie noh
nastavenie rucky
do 250 (nech nezerem, aj do 300) €
:(

natalushka
8. feb 2016

dankariska este ma napadla Monza..su pekne,cenovo podobne Valcu..a otocne v oboch smeroch

natalushka
8. feb 2016

http://www.predeti.sk/produkt/kocik-vario--blac...
Normalne pekne kocariky🙂asi ten moj vymenim🙂

dankariska
autor
8. feb 2016

@natalushka ano vyzera byt pekny takto na takom vizuale.

natalushka
8. feb 2016

@dankariska ja asi fakt predam ten moj wanderer🙂a bud by som sla do tej Monza street alebo Monza easy..nam uz to staci,a je to spratnejsie..hlavne ta easy..

tanula222
8. feb 2016

Britax b-motion, my ho mame a sme spokojny, velky priestranny, nie je velmi robustny, lahko sa sklada, velka strieska, nie je tazky 🙂

dankariska
autor
8. feb 2016

@tanula222 ale u toho sa neda otocit sedacka do protismeru,ze?

tanula222
8. feb 2016

@dankariska nie ale nám to nevadí radšej sa pozerá von ako na nás