Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

zukas
29. nov 2010

@eimiky dobry napad, to ma nenapadlo, spytam sa, vdaka 🙂

milin
29. nov 2010

Ahojky
dlouho jsem tu nebyla,ale tajně čtu 😀

Mám prosbu, chtěla bych prodat kočárek CP S6 s max. vybaveností a vajíčko prima easy dávám k tomu zdarma.
Kdyby měl někdo zájem nebo znala některá z Vás někoho kdo by kočárek chtěl napíši více do IP.

Moc děkuji za odpovědi 😉

valika_val
29. nov 2010

@steel, ja som to neskusala, ale hned aj vyskusam - teda mas problem? a aky mas fusak? 3v1?
@milin, musis napisat cenu 🙂 ja predavam tiez, len samotny sportak 😀 😀 😀

valika_val
29. nov 2010

baby, povedzte mi - tieto dve cierne veci, to je co?
http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=8984...

dadous
29. nov 2010

@valika_val adaptery

katy1979
29. nov 2010

@steel my sme mali ten fusak bez tej predlzovacej casti a na to nanoznik ci popripade aj s tou spodnou castou a zahla som to akoby pod nohy a na to dala tiez v pohode nanoznik

valika_val
29. nov 2010

@dadous, a adaptery na co?
predavam kocik a jedna sa ma pytala, ci su to adaptery aj na vanicku playmoon a neviem jej odpovedat.
dik

dadous
30. nov 2010

@valika_val do roku , mysím 2007 se vyraběli adapterovy verze, to znamena, že u toho kočarku byly tyhle nasazovací adaptery, no a pak začly dělat bezadapterovy verze, tzn. že ty adaptery jsou už na pevno zabudovany v podvozku, i na korbě a autosedačce

valika_val
30. nov 2010

@dadous, dik za vysvetlenie, len stale neviem, ze na CO su tie adaptery - na vajicko, vanicku, alebo aj aj?

valika_val
30. nov 2010

resp. ten, kto si kupi odo mna kocik a bude chciet pouzit vanicku alebo vajicko, musi si dat pozor na nieco? aby napr. boli tiez z roku 2007?
dakuejm za odpoved!

kucierka24
30. nov 2010

@hana33 Ano nasli,len teraz mam problem, lebo neviem o co ich mam pripnut,,,o tu somarinku vpredu?? No neviem a tie horne cvoky uz duplom neviem...Tak o co ich dokelu pripinate.... ???

minka21
1. dec 2010

kocky tak som vytiahla nanoznik,len mam problem ze neviem o co ho mam pripnut,ostali mi dva cvoky volne zo spodu ako zacina to cierne na rucke,neviem ci viete co myslim🙂))ale ked sa to snazim o to pripnut tak ten nanoznik je moc kratky,pasuje to len ked ho rozopnem zhora a ked tam mam malu tak to uz nehrozi,tak ako na tom nanozniku su cvoky ale ako kam ich mam dat?mne tam ine cvoky neostali len tie dva a potom su tam cvoky co je sportova cast o to upnuta no idem cosi pohladat ak mate aj foto tak potesi🙂

minka21
1. dec 2010

ked dam na tieto spodne cvoky tak potom tam malu nevtrepem a uz vobec nie vo fusaku,tak potom naco tam su tie cvoky?

minka21
1. dec 2010

taketo to je uzke a druhy cvok uz ani nezapnem,tak asi to tam nepatri ci?

dadous
1. dec 2010

@minka21 maš to dobře, taky to mame dost na fest a když niki sedí tak zipy musí bejt porozepnuty, no a fusak bych tam taky nenarvala, takže mam fusak a když bude chumelit tak dam plaštěnku 😵 nanožník vytahnem až na jaře 😵

hana33
1. dec 2010

@kucierka24 no ak to mas tak, ako mimka21 na fotke, tak to ma byt presne tak, ja to robim zhora, pripnem tie 2cvoky a potom uz len ponatahujem na bokoch suche zipsy a posledny dole, tak to nasponujem a krasne to drzi, no ale ja tam mam este aj madlo...

emak
2. dec 2010

ahojte, nemám moc času čítať príspevky a možno ste o tom aj písali ale spýtam sa
prosím vás viete mi poradiť: S4 2010 titanium a S4 2010 titanium reverse, rozdiel je otočná sedacia časť, ale je v nevýhode nejako reverse : počula som že reverse je užší ako klasický S4, ktorý je lepší? máte nejaké skúsenosti,dík za radu

petronelas
3. dec 2010

Holky ted v zimě máte tu rukojeť na sportáku sundanou,nebo ji tam máte?Když tam je fusak a nánožník tak by to tam ani snad nemuselo být,ne?

milin
3. dec 2010

@petronelas Já si myslím že tam ta rukojeť být nemusí.

@emak Já bych si koupila klasiku je daleko větší než revers. Větší dítě s fusakem se tam zaručeně nemůže vlézt.

princ
3. dec 2010

Holky, prosím vás, dá se dát do sporťáku i jiny fusák než od casualplay, dívala jsem se a moc se mi líbí od emitexu?
Nemáte někdo s tím zkušenosti 🙂

milin
3. dec 2010

@princ JJ mám od emitexu. A myslím že i spousta žen co jsem chodí.
A taky mají krásný lodgery ty jsou ale dražší 🙂
A víc netuším 🙂

princ
3. dec 2010

Takže normálně funguje v kočáru? nemáš nahodou fotečku jak to vypadá? děkuji

susisus
3. dec 2010

Aj my mame emitex, je v pohode a teply nepremokavy a teraz uz robia aj krajsi emitex ako mame my, ten cocoon, tu je foto v kociku.

ewwe
3. dec 2010

@princ zda sa mi ze emitex je velky, previsá, neviem naisto, mozno baby poradia, ja mam origoš

hana33
4. dec 2010

@princ pozri moje fotky, ja mam eisbarchen, ten moc neprevisa a sme s nim spokojni, dokonca som nan narvala aj nanoznik a to tam bolo este aj madlo 😀 sice to nebolo na 100%, ale ucel to splnilo 😉 a aj tento je nepremokavy, to som len pre istotu chcela.

emak
4. dec 2010

ahojte, chcela by som sa vás ešte spýtať či neviete poradiť - páči sa mi dosť fusak kaiser, nehodí sa aj do S4?

dadous
4. dec 2010

@emak ahoj, ja ho mam a pasuje tam, akorat je dost dlouhej, takže přes něj nejde dat nanožník 😵 ale to vubec neva, pže je hrozně teploučkej 😵

valika_val
4. dec 2010

ja mam emitex a je dost dlhy, obcas sa sucha o predne kolesa :(
zatial este polohujem opierku na nohy, tak ho stale zatlacim pod opierku, ale co bude, ked opierku sklopim... 😒

nemate niektora rukavnik na madle? chcem si teraz na zimu kupit, ale neviem aky.

a este sa spytam (dadous mi neodpovedala) - tie adaptery (myslim ze model 2007) su na vanicku aj vajicko? ci len na vajicko?

a posledna otazka: co robite, ak vam pada strieska? niekedy pomoze, ked si ju opriem o rucnu brzdu, ale vacsinou sa zosmykne 😒 dost ma to stve.

valika_val
4. dec 2010

a tiez ma stve, ze cez fusak uz nedam nanoznik :(

dadous
4. dec 2010

@valika_val ty adaptery jsou i na vajíčko a vaničku 😵
@valika_val a myslím že je zbytečny davat na fusak nanožník, vždyt když bude padat snih nebou pršet tak mužeš dat plaštěnku 😵 a to maš teda hodně dlouhej fusak, když ti dosahne až na přední kolečka 😕