Sú dobré kočiare s tromi kolesami?

mb
3. jan 2013

ahojte rozmyslam nad kupou sportoveho kociara a pacia sa mi s tromi kolesami.Len neviem ci su dobre.Teraz mam klasicky s vanickou.Da sa tiez dat do sedu,ale je dost velky a neforemny.Pri prvom som mala golfac,ale je to dost od veci lebo maleho nemozem dat tam spat.Hladam nieco medzi tym 🙂 A co kolesa?Su lepsie nafukovacie alebo umele?Vdaka za kazdy nazor 😉

amouramour
3. jan 2013

mne pridu nestabilne...a kolesa su fajn nafukovacie🙂

alexis13
3. jan 2013

ja mám 4 kolesove dva a nevymenila by som, i ked je to asi sila zvyku a mamičky s kočíkami s troma kolesami si ich nevedia vynachávalit, každý kočík ma svoje plus aj mínus..dokonalý ešte nevyrobili 🙂 a ja mam umele /pogumovane/ a som spokojna a na druhom nafukovacie/ tiež v pohode/ i ked pri umelých sa zabaraju kamienky, a pri nafukovacich je riziko prepichnutia 😉

tilly
3. jan 2013

kolieska su lepsie nafukovacie, resp. plnene penou, su maksie a mali by byt odpruzene, ci troj alebo stvor alebo sest alebo osem kolies, to je vec vkusu, jasne, ze su dobre aj trojkolky, mam odskusane kociky z kazdeho druhu (cize aj 3 aj 4 aj 6 aj 8 kolesove) a jedine, co je pri trojkolke ine, je nachadzanie na obrubnik, inak sa spravidla lahsie ovladaju, vsetko chce zvyk. Je to ako pri autach, ak si zvyknes na dieselovy motor, nebudes chciet benzinak a naopak... 😉
a samozrejme zalezi na vyrobcovi a type kocika, tu vacsinou plati, co je lacne, to nebude dobre, ale ak je nieco drahe, este to neznamena, ze to bude dobre a kvalitne 😉 a kazdej vyhovuje nieco ine, tak skus preluskat konkretne kociky a konkretne diskusie k nim, aby si si dobre vybrala 😉

trojkolky byvaju trosku sirsie alebo dlhsie kvoli stabilite 😉

prajem stastny vyber 😉

@amouramour @alexis13 treba si to najprv vyskusat 😉

zuzka38
3. jan 2013

ja som s trojkolesovym spokojna, a kolesa by som vybrala radsej nie nafukovacie, nexcelo by sa mi riesit defekty..

tatramatka
3. jan 2013

Ja mam 4kolesovy kocik a nemozem si ho vynachvalit, je maly, lahky, dobre ovladatelny, zmesti sa aj do maleho auta a aj do mensieho vytahu co je dolezite, ked byvas v panelaku, kolieska mam umele, ale makke-zatial maximalna spokojnost, vyzeraju ako nove a nemusim riesit dofukovanie a kamienky, sklo na ceste a je to 3kombinacia. Nad trojkolkou som nikdy nerozmyslala, lebo sa mi vobec nepaci, pride mi ako lod, je nestabilna-kamaratke sa stalo, ze pri schadzani z obrubnika prevrhla kocik a je to dost velky kocik.

bajboj
3. jan 2013

ja som mala hlboky stvorkolesovy a teraz mam sportovy trojkolesovy a bola som spokojna aj s tym aj s tym asi je to otazka zvyku.Oba mali nafukovacie kolesa, co sa mi zda lepsie napr v snehu sa lepsie tlaci ako umele

oblecenieavecicky
3. jan 2013

Ahoj, ja mám trojkolesový - bexa a to predné koleso je zdvojené. Neviem si ho vynachváliť, otočím sa s ním na jednom mieste o 360 stupňov. Je stabilný, rovnako ako štvorkolesové. Dokonca som občas kočíkovala kamarátke dcéru a tá má štvorkolesový kočík a keď som išla napr. na obrubník a zdvihla som tie predné kolesá, skoro vždy sa mi stalo, že sa mi neskutočne vzpriečili a nemohla som ich dať do rovnakej polohy (hovorím o plno otočných kolesách). To sa samozrejme stáva aj mne, ale skôr napravíš jedno koliesko ako dve. A samozrejme kolesá nafukovacie. Mám kočík už dva roky a nemala som ani raz defekt. Kolesá sú veľké, takže ideálne do akéhokoľvek terénu. Nemôžem sa pozerať niekedy na tie malé umelohmotné kolieska, strašne búchajú a príde mi, že tie deťúrence sú riadne vytrasené, hlavne na kamienkoch a inom nerovnejšom teréne. Ale to je samozrejme len môj názor. Takže riaď sa tým, čo sa ti páči 🙂 Ja trojkolesový s nafukovacími teda len odporučujem ;)

mirka200
3. jan 2013

Ja mám tiež trojkolku a spokojnosť maximálna a kolieska sú gumené🙂

lejlla
3. jan 2013

Ja som mala pri prvom syncekovi trojkolku Quinny aj teraz mam trojkolku Jane slalom a nevymenila by som...kolesa som mala na oboch nafukovacie ,velke super do trenu aj snehu a defekt som nemala ani raz.som max spokojna.

sampo
3. jan 2013

ja mam trojkolesovy, kolesa nafukovacie. Defekt som nemala ani raz a to my tu mame teda poriadny terenisko 🙂

kamik29
3. jan 2013

ja s trojkolesovým nemám dobré skúsenosti, je to nestabilné, ale možno záleží aj na značke. Dokonca so bola svedkom aj toho ako sa kamarátke dieťa prekotilo takže ja už určite len štvorkolesové...

78lenka
3. jan 2013

ja mam tiež trojkolku ale v predu zdvojene koleso,maximalne spokojna aj v snehu prejde v pohode,kolesa nafukovacie 🙂 🙂

zuzanat
3. jan 2013

ja mam Coleto Aveo trojkolku, v predu mam dvojite kolesa, kolesa su plastove a nikdy viac, kocar super, ale tie tri kolesa ma privadzaju do zufalstva, hlavne teraz ked je vela snehu. Predtym som mala 4 kolesovy kocar s nafukovacimi kolesami a neda sa to porovnat

wewe22
3. jan 2013

mama trojkolku uz druhu max spokojnost v porovnani so 4kolesovim s prednymi otocnymi je to jednotka lepsie sa ovlada kolesa zalezi ci to chces do terenu alebo len do mesta nafukovacie lepsie tlmia

rora
3. jan 2013

ja som mala trojkolku, ale len prechodne, na par tyzdnov (cakala som na opravu svojho "hlavneho" kocika) a teda uz by som taky viac nechcela. (aj z dovodu ze sa mi nepacia) sice sa s nim islo dobre, zvladol aj hrbolatu polnu cestu, ale mala som raz napratanejsiu prebalovaciu tasku a keby nedam pozor cely sa mi skoro prekotil aj s dietatom.... 😖 zdal sa mi byt aj dost nestabilny,no proste ja uz doverujem len 4 kolesam

monika2712
3. jan 2013

Tie co pisu ze trojkolky su nestabilne, tak ich kocik bol asi zle navrhnuty vyrobcom, alebo s nim nevedia zaobchadzat.. treba sa to naucit, schadzat obrubniky a podobne. Ja mam trojkolku a nedam na nu dopustit.. jedine co mi na nej vadi je sirka konstrukcie, cize dlhe rameno medzi zadnymi kolesami, tym padom s nim napr nevleziem do velmi uzkych dveri. (bezne dvere su OK, ide skor o vysoke uzke dvere v starych budovach)

No a samozrejme nezatazovat kocik nakupnymi a prebalovacimi taskami 10kilovymi! treba citat navod a dodrziavat odporucania vyrobcu! potom jasne ze sa prekoti ked ho zle zavazi niekto!

xenicka13
3. jan 2013

ja mam polsku trojkolku s velkymi nafukovacimi kolesami a je super 🙂

sssimi
3. jan 2013

Ja mám jane slalom reverse a som spokojná

katmi
3. jan 2013

mali sme Quinny Buzz trojkolesovy a bola som max spokojna

1katkas
3. jan 2013

mne osobne sa trojkolesove nepacia, ale to neznamena, ze su neni dobre... a kolesa mam umele takze defekt mi nehrozi... a nejaky specialne drahy znackovy kocik nemam mne sa nepacia kociky podla znacky,ale podla sfarbenia a podla toho som vyberala

vivusika
3. jan 2013

mali sme trojkolku jané slalom a spokojnosť maximálna. Keby sa dal vrátiť čas, tak už by som štvorkolesový nechcela 🙂

betuska22
3. jan 2013

ja mam športový LIRA 3 trojkolesový a je super, da sa polohovať to som bola rada že skoro do uplneho lahu,a je spratný malý po zložéní...velmi praktický a je v nom dosť miesta pre dieťatko ...ja som maximalne spokojna,,,,mala som už vela kočíkov ale najväčšia spokojnosť je z týmto ....da sa kupiť aj tu na mk v shop

kojka84
3. jan 2013

Mam kamosky ktore maju 3-kolky...kazda inu znacku.Velmi sa mi pacili az do chvile kym som nevidela ako sa starsie babo ktore chodilo okolo kocika neoprelo a skoro prevratilo kocik aj s babatkom v nom.Treba opatrnost lebo maju slepy uhol kedy je kocik nestabilny.Tak mi to vysvetlila aj predavacka a fakt som si to overila nechtiac aj na vlastne oci :( Ale kazdemu podla jeho gusta .... Mne sa paci ale nemam oci vsade takze 4 kolieska su u mna vacsia istota 🙂

inffinity
3. jan 2013

trojkolky mi příjdou nestabilní a kola asi naffukovací 😉

ludka77
3. jan 2013

ja som mala Graco trekko 3 kolesový a bola som spokojná a teraz mám cam cortinu X3 a to je u mňa max. spokojnosť. Pri malej som mala hlboký asi také niečo ako ty veľký 4 kolesový tiež ok ale tá cam cortina je top. A kolesa nemám nafkovacie, na tom 4kolesovom boli nafukovacie. Teda som mám skúsenosť s nafukovacími aj "penovými" na gracu boli umelé (trošku búchali ale ok) a myslím, že je to jedno

monikkak
3. jan 2013

Ja mam tiez trojkolesovy a som maximalne spokojna...je pravda, ze su dost sirsie ake to si hned zviknes...mame s normalnymi kolesami nie nafukovacie a povrch je potiahnuti takou penou...mame abc design rodeo som snim spokojna🙂

sashabb
3. jan 2013

Najradšej mám DRÍSTY typu trojkolky su nestabilné, v "lepšom" prípade ZDAJÚ sa mi alebo PRÍDU mi .... 🙄 🙄 🙄
Podla takýchto "super" reakcii som sa riadila, keď som vyberala dávno pradávno kočík aj ja. Na základe týchto super rád som bola proti trojkolkám 😒 No musím povedať, že to NIEJE pravda. Trojkolka je super kočík, len treba VEDIEŤ s ňou manipulovať. Neskôr som si ju totiž kúpila. Stačila mi dokonca jedna ruka aj keď som šla z chodníka, aj na chodník, a nikdy sa mi kočík nezvrtol ani neprekotil.

Osobne som mala quinny speedi s nafukovacími kolesami, a je to jeden perfektný kočík 😎

trti
3. jan 2013

Ja som mala zatiaľ len trojkolesové kočíky,a max.spokojnosť!

sante81
3. jan 2013

ja mam cam cortinu a neviem si vynachválit. chlapec sa v hlbokom kočíku vozil do 8 mes, potom sme presli na sportovu čast, keby sme nečakali druhé dieta tak sa do kočíka zmestí aj ako 3 ročny, je to velky kočík, pohodlny, dobre sa s ním manipuluje. samozrejeme ten kto nechce investovat do kočíka a kupi lacnejsí trojkolesovy, tak mozno ta spokojnost nieje az taká velká.

katulka74
3. jan 2013

ja mam peg perego gt3 a max spokojnost a mozem sa o neho opierat kolko chcem,neprekoti sa 🙂