Súrodenecký kočík alebo ešte jeden športový

timulicek
14. jan 2024

Ahojte .potrebujem radu .mám 18 mesačného a za mesiac nám pribudne ďalší. A tu vzniká otázka. Máme ísť do súrodeneckého kočíka alebo kúpiť ľahší športový pre staršieho..chodíme často na prechádzky ,no ešte neprejde toľko aby išiel bez kočíka. Mam aj nosič kde plánujem nosiť bábo, len sa neviem rozhodnúť čo je lepšie. Ďakujem vám za radi.a môžte mi kľudne napísať aj tip kočíka aký by bol fajn .cenovo nič drahé .

pe_mi
14. jan 2024

@timulicek ahoj,starší syn je ešte dosť malý,ak zvyknete chodiť aj na dlhšie prechádzky ,aby vás to nelimitovalo.buď zvoliť stupienok za kočík,taký na státie alebo sedenie alebo surodenecký kočík.
Predpokladám,že starší syn si ešte pospi,tak surodenecký bude naj.
Mne sa veľmi páči tento, ale treba pozriet popis,či by vám to vyhovovalo.nemam osobne vyskúšané , ale Hauck je dobrá voľba.je to aj taký terénny typ.nie len do mesta
https://www.bobaa.sk/Surodenecky-kocik-Hauck-Fr...

timulicek
autor
14. jan 2024

@pe_mi áno, mame ešte obedné spánky. Rozmýšľala som aj nad stupienkom, ale práve že presne by musel byť taký na sedenie ešte. Chodíme tak na 1apol až 2 hodinové prechádzky. Je to ťažké rozhodnúť sa a čas už tlači. Ale ďakujem aj za tip

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jablkovastrudla
14. jan 2024

segra mala medzi detmi rozdiel rok a 10 mesiacov a kupovali surodenecky. mali baby jogger city sellect a vyuzivali ho este dost dlho. tiez chodili na dlhe prechadzky, mohla hodit do kocika odrazadlo a nemusela ho vlacit v rukach. ked isla na rychli nakup tiez nemusela nosit tasky. ked zacal synovec chodit do skolky tak ich oboch nalozila do kocika a obehala vsetko rychlejsie.

skeblicka777
14. jan 2024

Po skúsenosť určite súrodenecký športový a do neho sa da dokúpiť taška pre bábo. Ak ti dovolí kapacita,. šírka dverí, výťahu, brány, tak za mňa jednoznačne Valco duo. A ten Hauck, no mala som sice iný súrodenecký, ale za mňa Hauck nikdy viac

timulicek
autor
14. jan 2024

@jj298
@jablkovastrudla
@skeblicka777 ďakujem za radu ..tak asi skúsim ten surodenecky . V zálohe budem mať ešte kombinovaný po malom čo máme teraz ...celkom sa mi pozdáva tento a dokúpila by som mäkkú vaničku ešte pre bábo. https://www.pre-deticky.sk/eshop/easy-go-domino...

hederamonstera
14. jan 2024

Vyskusaj najprv bez kupovania kocika, ak chces nosit. Par dni to tak rob a uvidis co budes v danom momente chciet. Teraz je skoro nad tym polemizovat. My sme kupili dvojkocar az teraz, ked ma babo 8 mesiacov (druhy bude mat o mesiac 2roky)

timulicek
autor
14. jan 2024

@hederamonstera ďakujem za radu .možno to tak skúsim a možno nám to bude vyhovovať. Predsa len kocik sa da potom rýchlo kúpiť.

skeblicka777
14. jan 2024

@timulicek ja mám teraz valco duo, neskôr ho odfotim a predtým som mal Hauck Atlantic twinn, ale ten je slabý, tak ore deti možno do 1 roka. Ten druhý, čo ti tu písali nepoznám, ale na už tá Hauck značka odrádza. Možno keby si ho niekde videla naživo, vyskúšala