Je možné kúpiť súrodenecký kočík, ktorý bude mať 1 vaničku a 1 športovú časť?

Zodpovedané
29. dec 2022

Ahoj,

hľadám súrodenecký kočík pre novorodenca a 3-ročného.

Je možné kúpiť súrodenecký kočík, ktorý bude mať 1 vaničku a 1 športovú časť?

Aby som nemusela zbytočne platiť za 2 vaničky. Potrebujeme niečo spratné, často budeme kočík prevážať v aute. Ideálne stredná cenová trieda.

Ďakujem

Ahoj,

áno, takéto kočíky je možné kúpiť bežne. Väčšinou ich kupuješ v Mono verzií. Ku kočíku, si potom dokúpiš sadu na pripevnenie nadstávb pre druhé dieťa.

Takýmito modelmi sú napríklad Easywalker Harvey3 alebo Cybex Gazelle S, Quinny Hubb Mono, Joolz Geo3 Mono či Peg-Pérego GT4. Kompletný výber nájdeš v našej kočíkopédií v modrej bunke s označením - súrodenecký kočík.

Určite Ti odporúčam zamerať sa na výber kvalitného bazárového modelu ako nového a nekvalitného. Súrodenecký kočík musí veľa vydržať, a preto by mal byť čo najkvalitnejší.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally