Tmavý kočík pre dievčatko

sunnytt
5. dec 2016

Ahojte mamičky, môže byť toto farebné prevedenie aj pre dievcatko? (foto som stiahla z netu z bazaru )

sunnytt
autor
5. dec 2016
sedem
5. dec 2016

@sunnytt kúp taky, aký sa ti páči, ty s nim budeš chodiť, nie susedia alebo ľudia z ulice 😉 ja osobne čiernu farbu milujem, stačí ze dieťatko v tom kočíku bude farebné oblečené, pripadne veselý fusak, deku...

sedem
5. dec 2016

@sunnytt ešte taký postreh, keď začne papať keksíky, piškóty..., na tom čiernom to dosť vidno, keď také rozzvatlane otrie o poťah 😉

eliska07
5. dec 2016

@sunnytt Tento konkrétny typ - farebné prevedenie je podľa mňa univerzálne. Nie je to úplne typicky chlapčenská farba.

A ako bolo napísané vyššie - riaď sa vlastným pocitom a tým, čo sa ti páči 🙂

monilik
5. dec 2016

@sunnytt podľa mna je to uplne jedno akej farby ci s akymi vzormi je kocik... pre bábätko je dôležité aby bol pohodlny,priestranny a pre rodica aby bol praktický,lahko skladatelny,aby mal vlastnosti,ktore potrebujes.a uz ci sa ti paci zalezi na tebe... cakam tretie dieťatko.malo by byt dievcatko... po dvoch chlapcoch.takze zdedí po nich tmavozeleny kocik, urcite nebudem kupovat novy len aby mal dievcatkovsku farbu, zdedi modre,hnede,zelene,sive veci, ved babatku je jedno co ma na sebe,hlavne aby jej nebola zima...a ked bude vacsia a bude sa chciet paradit,potom to poriesime...
viem ze vsetci ľudia budu riesit ci je dievcatko ci chlapcek kedze nebude cela ružová, ale to ma vôbec netrapi.ti,pre ktorych bude dolezita a ktori nas poznaju budu vediet ze je dievcatko a ostatni sa dozvedia ak sa spytaju 😆

terka1607
5. dec 2016

Tak ja som mala presne tento istý a používala som ho pri oboch deťoch, mám chlapca a dievčatko. Podľa mňa je vhodný pre obe pohlavia. Keď som ho kupovala nový, tak bol ale kupovaný pre dievčatko 🙂

sunnytt
autor
5. dec 2016

@sedem je tmavo sivy nie cierny 🙂

nivea777
5. dec 2016

@monilik krstni mali zeleny kocik.. dokonca krstna aj malu obliekala tak nie typicky dievcensky.. bola sranda vidiet tych ludi,ked sa opytali ako sa vola ten zlaty chlapcek a ja som povedala ze to je dievcatko.. :D kedze som nevedela,co cakame tak som pozerala len hnede,sive kociky ..odmietala som typicke babske farby .. ako vieme ze cakame chlapca tak som si vybrala tmavomodry kocik a ak druhe bude baba tak ho urcite vyuzijem,ak bude este dobry..

bzzzz
5. dec 2016

Aj ja som kúpila dcére sivý, akurát trošku svetlejší, ostal potom aj pre bračeka... Aj oblečenie som kupovala univerzálne, iba pár kusov sukničiek a pod. na príležitosti, nemala som potom starosť kupovať pre chlapčeka nové, aby nebol v ružovom.

papricka33
5. dec 2016

@sunnytt ja som mala pre dcérku tmavozeleny a tmavomodrý kočík a pre synčeka jasno červený. Predstav si, že sú obaja zdraví a živí 🙂

dominika7990
5. dec 2016

@sunnytt jasne že môže 🙂 ja idem napr do celého sivého 🤗 Pridám sivú kožušinku ružovú maslicku a tip top pre dievčatko 🙂

sunnytt
autor
5. dec 2016

Urcite nechceme ruzovy, ani nic cisto dievcenske, tento nam po kazdej stranke vyhovuje len sa bojim trochu farby, presne pre to : jeeej aky pekne chlapcek.
A to ze babo bude zive a zdrave aj v takom mi je jasne. Len som chcela vediet nazor inych mamiciek.

sense
5. dec 2016

My sme mali cierny s bielymibodksmi a kednam ho ukradli tak cierny maxi cosi ...k tomu chlapcekovi mala som dceru v kociku fialovom oblecenu celu v ruzovych odtienoch este aj deka bola ruzova a stretavala som sa s otazkami ci je to dievcatko al chlapec.

sense
5. dec 2016

A k tym piskotam nasa ich sice nejedla ani kekse al ked aj nahodou sa madlo zadpinilo pretrela som mokrouhadrou a bolo ciste

sunnytt
autor
5. dec 2016

@sense jasne vsetko sa da umyt 🙂 ( skoro) ušpinenia sa nebojim

terka1607
5. dec 2016

@sense U nás zasa naopak, kočík modrý, malý oblečený v modrom, ale pýtajú sa nás či je to dievčatko 😀

huahua
5. dec 2016

ja som mala hnedý a bol v nom chlapec a potom aj dievča. A aj keby si mala čisto ružový s mašličkami, aj tak sa určite nájde nejaký expert, ktorý sa ta bude pýtať,ci je to chlapček alebo dievčatko.
Podľa mňa každý kocik môže byt pekný, a okrem tej ruzovej aj "obojpohlavny", teda okrem čisto čierneho, to mi pride ako pojazdná rakvička, nech je ako chce ozdobený.

sunnytt
autor
5. dec 2016

@dominika7990 budes kupovat maslu ci doma vyrobenu?

dominika7990
5. dec 2016

@sunnytt doma normálne vyrobím iba stuzku kúpim 🙂

khkt
5. dec 2016

Podľa mňa v pohode. Ja mám svetlosivý kočiar kombinovaný s oranžovou a mám dve dcérky. Šporťák som kúpila fialový a aj tak sa ma viacerí ľudia pýtali, či máme chlapčeka.

sweetlife001
5. dec 2016

Ja som mala pre dievca cierny kociar a v zivote som sa nestretla s tym, aby sa niekto opytal ci to nie je chlapec. Tento kociar na fotke je urcite vhodny aj pre dievcata aj pre chlapcov..

simonkaa27
5. dec 2016

Nevidim dovod preco by dievcatko nemohlo mat takyto kocik 🙂 nemusi mat just ruzovy, toto je taka neutralna farba, ja tiez coraz viac uvazujem ze by bolo vhodne ist do nejakej sivej 🙂

romina1912
5. dec 2016

Urcite je vhodny, ako pisu vyssie, vyber si taky ktory sa tebe paci. Ja mam pre dievcatko tmavo modry/ biely. Urcite by som si ho vybrala aj pre chlapca. Dolezite je aby si bola spokojna. Ja mam takyto.

lululilien
5. dec 2016

@terka1607 u nás rovnako. Pýtam sa samej seba, kde sa stala chyba 😂 o tri dni bude mať 5 a niekedy ho oslovia "dievčatko" 😂😂😂 ...🤔

janickacrazy
5. dec 2016

@dominika7990 Ten je krásny, super a s tou ružovou mašličkou bude ešte krajší. Škoda, že mám 3 chlapcov. 😀 Hlavne, že mám červeno-šedý športiak, lebo chcela som modrý, len akurát už nemali, tak sme vzali aj taký, lebo inak sa nám páčil. Tak zase všetci mi hovoria, že to je dievčatko? 😂

ja_bb
5. dec 2016

Jedine, co by som riesila a preco som ja nevyberala tmavy kocik je,ze pritahuje svetlo/teplo. Mam svetly a dnu bolo uz aj tak dost teplo,ja by som teda do tmaveho nesla kvoli tomuto.Ale mozno kto mal aj svetly aj tmavy ti povie (aj mne 🙂 ),ci je rozdiel.

zabina27
5. dec 2016

@lululilien aj u nas, maly ma 2 a pol, nosi chlapcenske gate, modru bundu aj capicu a aj tak sa najdu taki, co sa pytaju, ci chlapcek ci dievca 🙂 tak bud maju slabsi zrak alebo (a to hadam skor) je maly krasny po maminke, tak su v pomykove 😀

@sunnytt ak chcete aj druhe babo, tak je praktickejsia takato univerzalna farba. inak mne sa pacia aj tie cukrikove ruzove kociky, ale to by som musela na milion percent vediet, ze bude dievcatko... ale uz je to pase, uz babo neplanujem a kocik, co mame, nam uz dosluzi.

lubicazoe
5. dec 2016

My mame cierny kocik a nikomu to neprekaza

blondik85
5. dec 2016

Aj my mame cierny a je 🔝...kazdy ho chvali 😉

kendova_anna
5. dec 2016

@sunnytt jasne ze moze, myslim si ze je to neutralna farba a aspon ho tak casto spinavy nebudes mat🙂 Je pekny😉