Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Trojkolka na kamennej ceste

daniellka3
19. aug 2012

Ahojte. Máte skúsenosti s trojkolkami a cestami vysypanými makadamom? Nebude problém po takýchto cestách chodiť?

katy1979
20. aug 2012

Po tych cestach je problem chodit s akymkolvek kocikom. pri trojkolke sa ti na kamenoch zasekne len jedno koliesko pri stvorkolke sa ti zaseknu ci vzpriecia dve. Tak si vyber. Ak snivas o trojkolke a chces ju tak kup. ak nekupis vzdy ich budes obzerat na ulici. Mam obe deti odchovane na roznych trojkolkach ale nemenila by som. Ak mate taketo cesty tak by som isla do nafukovacich kolies a co najlepsie pruzenie nech z drobca nevytrasies dusu

ivett1
20. aug 2012

@daniellka3 Ahoj, ak si vyberieš trojkolku aj do terénu, problém nebude...ja som mala šporťák quinny sx, ale s nafukovacími kolesami, tak to bolo super...a potom som používala takú tenkú podložku, tá u nás plnila aj tlmiacu funkciu😉
pevné- tvrdé klasické malé kolieska, ako má napr. zapp, buzz tie sa strašne zasekávajú, drkocú, ale to hádam všade, aj na rovnej ceste, či chodníku...preto sú najlepšie na nákupy😀

daniellka3
autor
20. aug 2012

@katy1979
@ivett1
zatial mam vybrany jane slalom pro formula 2011

katy1979
21. aug 2012

@daniellka3 slalomku mame aj my. teda uz sa mi na neho len prasi. Ale na nerovne cesty v pohode aj pruzenie aj kolesa.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli