Trojkolka s nosnosťou viac ako 15 kg

dorotka32
7. dec 2014

kočík trojkolka nie nafukovacie kolesá vanička min.85cm nosnosť viac ako 15kíl pri športovej časti brzda na rukoväti samozrejme autosedačka existuje vôbec taký?

1177
7. dec 2014

ahoj, my mame podobny len bez tej brzdy a za seba Ti mozem povedat, ze 3 kolko nikdy viac.. ked nahodou dieru na chodniku obides prednym kolesom, drbnes sa do nej zadnym.. maly si minule takto sediac v kociku hryzol do pery... a takisto nemame nafukovacie kolieska a myslim, ze to tiez bola chyba vyberu..

mmmzm
7. dec 2014

skús pozrieť Baby jogger city elite-špotťák, dá sa dokúpiť vanička aj autosedačky cez adaptéry.
popis napríklad aj tu:http://www.baby.jogger.cz/city-elite-baby-jogger/103-k...

mmmzm
7. dec 2014

@dorotka32 zabudla som, ak budeš mať otázky, kľudne sa pýtaj...

dorotka32
autor
7. dec 2014

@mmmzm vyzera pekne idem co to precitat o nom a dakujem

dorotka32
autor
7. dec 2014

@mmmzm ma dost minusov odo mna naoko pekny ale vela veci musis k nemu dokupovat extra a ma nafukovacie kolesa brzdu na rukoväti som nevidela jedine plus je asi ta nosnost cena zakladna 442,37 vanicka 188,27 madlo na sport.verziu 26,57 adapter na autosedacku 53,52 autosedacku som na stranke nenasla 710,73 bez autosedacky podla mna prehnana cena s cenou za autosedacku moj mesacny najom

stepanka274
7. dec 2014

ja som mala chicco s trio, malli sme aj 2 sady kolies.velmi velky spprtpvy.brzda na rukoveti. vyborna manipulacia aj s autosedackou. len to bolo v r.2006, neviem cj ho este vyrabaji

dorotka32
autor
7. dec 2014

@stepanka274 ja som mala pred 14timi rokmi perkektnu trojkolku tiez ju uz nevyrabaju

mmmzm
7. dec 2014

@dorotka32 ahoj, tie kolesá nie sú nafukovacie, ale nejak plnené-ak si vyhľadáš fóra je to tam presne popísané.
Tá brzda je zboku hore-ručná-mne maximálne vyhovuje, keďže máme ešte skejt pripnutý-tak zabrdím všetko spolu.Áno je to cenovo vyššia kategória. Pri prvom som mala trojkolku Hauck Viper PC cca 155eur-nebol zlý, nosnosť iba do 15kg, vtedy mi to stačilo, ale teraz pri BJC elite vidím rozdiel celkový b´medzi kočiarmi. A to ocenil ihneď aj manžel, Hauck nemal rád, ani s ním rád nechodil. Príklad:bez problémov zídem, aj predným kolesom z obrubníka, čo sa s Hauck-om nedalo. A už som viezla v kritickej situácií aj dvoch chlapcov naraz. Ale jasne, ak sa cenovo nedá...
Inak tie autosedačky môžeš pridať cez adaptéry od rôznych výrobcov.
Tak prajem veľa zdaru pri hľadaní.

dorotka32
autor
8. dec 2014

@mmmzm v popise su pisane nafukovacie ja som pozrela aj abc desing cobra ja osobne by aom nikdy nedala take peniaze za kocik a ani nedam mm zaraba velmi dobre ale proste rozum nepusti 🙂

jongopongo
9. dec 2014

Ahoj @dorotka32 Skus kuknut tu od Chicco http://www.predeti.sk/produkt/trio-s3-top-black... asi nesplna vsety tvoje poziadavky ale aspon trosku sa priblizuje ;)

dorotka32
autor
9. dec 2014

@jongopongo dakujem nahodou sa mi paci velmi nevedela som ze chicco robi tak pekne kociky aj vanicka ma dobre rozmery a cena je este 50eur pod moj limit 🙂skusim ho mrknut nazivo este raz dakujem

jongopongo
12. dec 2014

Neni zac 🙂 mimochodom obchody Predeti maju pobocky po celom slovensku, neni to len internetovy obchod a mam s nim velmi dobre skusenosti ;) tak pekne nakupovanie

mirokinder
16. dec 2014

https://www.modrykonik.sk/shops/kociky/fkx1/jan...

Jeden z najpraktickejších kočíkov Jane Slalom Pro Formula Strata špeciálna edícia. Kočík odskúšaný mamičkami, časom. Čo sa týka vaničky, autovanička je certifikovaná ako zádržný systém pre vozenie detí v aute, čiže, keď Vám dieťa vo vaničke zaspí, nemusíte ho budiť, vaničku priamo v aute pripevníte pásmi a môžete ísť. Autosedačka - vajíčko Strata patrí medzi špičku v ponuke. Jané sa venuje špeciálne napr. takým problémom, ako - uhol, ktorá zviera opierka v autosedačke, aby sa minimalizovalo riziko zástavy dýchania dieťaťa pri dlhšom pobyte v autosedačke. Ale najväčšie plus tohto kočíka je veľkosť športového kočíka, ktorý môže byť len v jednej polohe - tvárou dieťaťa dopredu, ale aj väčšie dieťa si v športovom kočíku v pohode pospí a nie je obmedzované priestorom. Disková ručná brzda na prednom kolese s ovládaním na rukoväti kočíka a kvalitné kolieska na ložiskách sú samozrejmosťou. Pozrite vyššie uvedený link a pozrite si tento kočík vo viacerých lepších obchodoch po celom Slovensku. Prajem všetkým krásne sviatky plné pohody. Michal