Trojkombinácia kočíka pre decembrové dieťa

mircalla
6. aug 2015

Ahojte, viem, ze podobnych tem je tu vela, ale tazko sa v tom orientuje. Cakame dievcatko, termin zaciatok decembra. Syn ma 5 rokov, takze som uz dost mimo obraz,aky kocik

Hladam kocik s vacsou vanickou, aby sa lahko skladal a zmestil do auta, vanicka aby sa lahko nasadzovala na podvozok, dobry do terenu, lahko ovladatelny, nie tazky (!!!) Mozete mi prosim napisat z vlastnej skusenosti, ktory odporucate. Urcite nie polsky, cena noveho do 700-750 euro. Predtym som mala Jane Slalom a bola som spokojna.

Pripadne aj ponuknite aj cez IP (planujem ho kupit v bazari), pokial ste z BA a okolia.

Dakujem pekne

janickacrazy
6. aug 2015

@mircalla My máme cam dinamico a som veľmi spokojná, odporúčam.

mircalla
autor
6. aug 2015

@janickacrazy dakujem....ale 14,5 kila to je hrozne tazky

janickacrazy
6. aug 2015

@mircalla No neviem, či nájdeš nejaký ľahší, ked chceš, aby bol aj do terénu. Ja som mala predtým poľský a ten mal 20kg, tak tento sa mi teraz zdá ako pierko. 😀

mircalla
autor
6. aug 2015

@janickacrazy nasla som concord neo travel necelych 11 kil
moj jane tiez nemal vela
14 kilo je moc nemam vytah

janickacrazy
6. aug 2015

@mircalla Ja som našla na nete hmotnosť Jané Slalom že 13 kg, tak neviem, lebo mala ho kamoška a zase taký ľahký sa mi nezdal, rovnako ako moj. Concord neo by som ja osobne nechcela, lebo športová časť je veľmi malá, tak pre 8mesačné dieťa a dosť.

mircalla
autor
6. aug 2015

@janickacrazy Ja som mala Jane slalom len sportak a bol lahky...hladam daco ozaj lahke,netrvdim,ze Jane.skor concord

nevestabb
6. aug 2015

ahoj... my cakame mimi v novembri a tiez sa neviem rozhodnut, co bude lepsie... ci kupit trojkombinaciu alebo len hlboky a potom sportak...
je mi jasne, ze v korbe bude par mesiacov a na jar/lebo uz pojde do sportaku... ale obycajne sportako golfky sa mi zdaju este dost "otvorene" na dalsiu zimu...
ake mate skusenosti?
Nejak stale vaham, co bude najlepsie 🙂

janickacrazy
7. aug 2015

@nevestabb ja mám doma jedno oktobrové dieťa a urobila som to takto, kúpila som trojkombináciu, využila som ju jesen, zima, čiastočne aj na jar, v lete som kúpila ľahký športiak, využil sa aj na jesen, kým bolo pekne, potom na zimu zase išiel malý do veľkého športiaku z trojkombinácie, lebo ešte nechodil a bolo riadne zima a snehy, čo by ten malý športiak nezvládol, potom zase na jar nastúpil malý športiak a tak to plánujem aj pri dalšom oktobrovčiatku robiť 😉

majus28
24. sep 2015

Neviem zienky ci je to este aktualne..ale skusim..ja som mala trojkombinaciu eurocart passo vo farbe chocolatte.. mala som aj oktobrove babo..vanicka z tych vacsich..fusak mi tam vosiel az az, do terenu super nafukovacie kolesa a dalsiu zimu opat vyuzitelny v sportiaku aj na spanie..strieska aj nanoznik velmi dobre zatieni aj ochrani pred zlym pocasim, rucka z ekokoze..pre mna bol vyborny, ak by ste niekto mal zaujem, mam ho uz v bazarikum