Váš názor na čierny kočík na leto

10. máj 2021

Ahojte, aký máte názor na čierny kočík vy? Malé sa má narodiť v lete mám vybratý čierny kočík len každý má od toho odhovára.🤷🧐

lenkakravcova
10. máj 2021

Daj fotku.

uriva
10. máj 2021

Ja mám tmavosivý, chcela som, v lete som zvykla dávať bielu plienku na striešku, lebo sa mi zdalo, že vnútri je dosť teplo (a to som mala aj sieťku na strieške otvorenú). Ale naozaj, len keď veľmi pieklo slnko som to takto riešila, inak v pohode. Mne sa páčil a páči stále ;).

gumkac19
10. máj 2021

mame cierny, v pohode, nic som nedavala na kocik a v lete som aj tak v najvacsej horucave nechodila von- rano okolo 9 a potom az podvecer

simkids
10. máj 2021

mala som tmavomodry, vobec som to neriesila, s kocikom sa v lete aj tak budes snazit chodit po tieni a neverim, ze sa budes prechadzat von v tych najvacsich horucavach cez obed

nikpa
10. máj 2021

Pokiaľ sa ho nechystás vystavovať na priamom slnku tak v tom nevidím problém. V lete by sa ti babo uvarilo na slnku v kočíku akejkoľvek farby takže predpokladám, že sa skôr budeš slnku vyhýbať. No a že ti vybledne pochybujem. Ja mám tiež čierny, tak uvidíme 😄

bloger
10. máj 2021

čierna dosť priťahuje slnko nie je to najvhodnejšie ale je to samozrejme na tebe

nely1704
10. máj 2021

Za mňa čierny kočiar v žiadnom ročnom období 🤔🙊

sally001
10. máj 2021

Aj ja chcem cierny...ale na leto kupim asi bledu striesku nanho

sono2
10. máj 2021

Tak, čo je podvečer
V lete pečie celý deň. Už od deviatej
Neviem, kde bývaš.
O šiestej býva koľkokrát najteplejšie
Ja som mala bledý a slnečník
Čierny určite nie s malou som bola veľa vonku mam aj staršiu malá bola junova začiatkom
Ono len po tieni sa chodiť nedá.

elizabet173
10. máj 2021

Cierny nie, ani na zimu