Veľký športový kočík

silvusak
6. apr 2017

Maminky, prosim poradte, malá bude mat dva roky a stale, denne mi spi este vonku v kociku... momentalne mame Bebetto kocik, sme s nim maximálne spokojný,no zacina nam byt maly, hlavne kratky... ☹ poradte prosím nejaky velky a pohodlny kociarik... 😉 vopred ďakujem za kazdy tip... Sisa

kosticka777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alenah31
6. apr 2017

@silvusak za mna tiez PP GT3, my sme vyuzili este pre 4,5 rocnu ked mala dlahu na nohe, je robustny, ale skvely do terenu, v kosiku pod kocikom odnesies aj vola, ta strecha sa da sklopit az uplne dopredu, je super siroky. Na chalupe sme mali tiez cam cotrinu, tiez je super dlhy, ale o dost uzsi.

kosticka777
6. apr 2017

@alenah31 úplne súhlasím 😊

silvusak
autor
6. apr 2017

A da sa sklopit uplne do lahu a zodvihnut aj nohy hore?? Lebo mala je zvyknuta spat uplne vo vodorovnej polohe... aj nohy...

alenah31
6. apr 2017

@silvusak ano, da sa dat do lahu uplne a aj ta podlozka na nohy je polohovatelna, madlo sa dalo dat nabok takze sa mala pocas spanku mohla kludne otacat. Strecha ma spodnu cast hustu sietku, vrchnu cast zdvihnes a cez leto je to priedusne a pritom nesvieti na dietatko slnko. Este kukni aj geslein, aj ten je super, ma ho suseda a tuto zimu v nom mala trojrocneho aj s fusakom.

lulula12
6. apr 2017

Ono to podla mna nie je vela ak ma dva roky. To je este v pohode. No viem ze peg perego je v celku velky alebo este jane slalom alebo cam cortina. To su podla mna asi take najvacsie kociare co sa hlavne sportovej casti tyka. Bde najlepsie ak si niekde najdes presne rozmery a podla toho sa rozhodnes🙂

adriana997
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katrin21
19. apr 2017

@adriana997 ty co v kazdej teme o kocikoch odporucas dnes Hej? to bude nejaka reklama, nie? D

vvia
19. apr 2017

Concord fusion. Vmestim tam este aj 4,5rocnu kebyze chcem 😀 mne v bom mala spala do 2,5roka a bolaby aj dlhsie kebyze nejde do skolk 😀

adriana997
19. apr 2017

@katrin21 nie, nie je to žiadna reklama len rada sa podelím o dobré skúsenosti 🙂

katka1981
19. apr 2017

@adriana997, inak super si jej poradila, len zial uplne mimo temu. Dost okata reklama.