Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Výber detského športového kočíka

ivanaa346
10. okt 2017

Prosím vás maminy ,poraďte mi aký športový dobrý kočík kúpiť pre ročného synčeka aby bol kočík kvalitný,nie za chvíľu rozhrkany a aby bol dosť veľký aby nám vydržal a bol dobrý aj keď bude mať 3 roky ....ďakujem a ešte jedna vec ,aby bol cenovo v pohode do 300 eur .

tata1401
11. okt 2017

Ahoj, my sme našej malej ktorá má rok pred mesiacom kúpili Joie Litetrax 4 AIR, používame ho každý deň, často sa presúvame autom, takže skladáme rozkladáme hore dole, zatiaľ veľká spokojnosť z mojej strany, cena tiež fajn🙂

emarusinakova
11. okt 2017
Používateľ emarusinakova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emarusinakova.

Mám tiež ročného bračeka a kúpili sme mu tento https://www.hej.sk/kocik-sportovy-g-mini-grand-.... Je kvalitný, cena je super a ten dizajn je nádherný fotka vôbec neklame. Objednávali sme ho cez Hej.sk+využili sme zľavu z https://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk/. Dúfam, že som aspoň trochu pomohla 🙂

tata1401
11. okt 2017

emarusinakova ozaj pekný kočík 😉

ivanaa346
autor
11. okt 2017

@emarusinakova ahoj ,ten kočík som videla jednej babenke ale z diaľky a zdal sa mi dosť malý , neviem či bude dobrý veľkosťou aj keď malý bude mať 3 roky ...nemáš skúsenosť ?🙂 a ďakujem za tip 🙂

ivanaa346
autor
11. okt 2017

@tata1401 ahoj,ďakujem za tip,presne som rozmýšľala nad týmto kočíkom a prosím ťa keď sa zloží je ťažký ? ..potrebujem často s ním cestovať a skladať do auta .

tata1401
11. okt 2017

@ivanaa346 tak ja má 160cm a váhu 50kg a dám ho v pohode do auta...práve preto som ho vybrala, lebo sa dá veľmi ľahko zložiť a nechcela som taký čo treba oddeliť sedaciu časť od konštrukcie 😉

ada2192
12. okt 2017

Kedˇmal môj syn rok aj tri mesiace už nechcel v kočíku vôbec sedieť, preto by som ti skôr odporučila kočík typu polohovateľné golfové palice. Ja mám dobré skúsenosti s kočíkom jane Nanuq, dal sa dať do ľahu, bol ľahký a dobre sa skladal. A okrem iného, športové kočíky sú väčšinou všetky robené pre deti do 15 kg a tento nanuq bol pre deti až do hmotnosti 25 kg.

libulibu
13. okt 2017

kocík Jané nanuq je naozaj velmi dobrý. Je lahký, skladný má predlzenú striesku a je priestranný. Má výskovo nastavitelné aj rúcky co nám velmi vyhovovalo. Sme s ním naozaj spokojný.🙂

ivanaa346
autor
13. okt 2017

@ada2192 ja ďakujem za názor ale mne sa golfové kočíky vôbec nepáčia ,nemôžem si pomôcť 🙂 ... A predsa ide zima a na zimu sú lepšie nafukovacie kolesá ktoré golfové sú malinké . Ono vybrať správny športový kočík v rozumnej cene je poriadne ťažké ,keď človek má určité požiadavky ...snáď niečo ešte niekto poradí 🙂

lennulik1
13. okt 2017

@ivanaa346 ja odporúčam jednoznačne Brio ho, resp. novšia verzia Britax go alebo Britax go next. Mam Brio a neskutocne chválim, ide sám a ľahu KO a ma najdlhšiu lôžkovu plochu pre dieťatko. Aj môj starší 4.rocny v ňom občas chvíľu posedi. Vo februári čakám tretie a budem v ňom voziť aj to 🙂 a výhoda je, že sa dá poskladať do auta vkuse, nemusí sa dávať napr. Sedačka zvlášť a konštrukcia zvlášť.