Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Výber súrodeneckého kočíka

celiaticka
15. feb 2015

Ahojte potrebovala bz som radu nakolko cakam 2 dietatko a syncek bude mat v tom case 20mes uvayujem o kombinaci surodeneckeho kocika len co som si pozerala vsetky aspon na obrazkoch maju a videi vzdy bud 2 hlboke casti alebo sportove a mne bz vyhovovalo nie mat za sebou ale vedla seba deti kvili vytahu ten ma asi tak 1x1m cca ako klasika 7posch panelaky petrzalke. A neviem ci sa to da aj kombinovat pri takomto style. Alebo co bz ste mi poradili lebo nechcem vsetko riesit na poslednu chvilu a kocikaren a take nieco nemam k dispocizi lebo sme jedinz v panelaku co mame 2 deti tak skoro ya sebou a handrnkovat sa so susedmi manzel bol a ako na stenu hrach.Poradite mi ako bz ste to riesili???

mirreckall
15. feb 2015

My mame Hauck Roadstar Duo, medzi detmi rozdiel 14,5 mesiaca, malej sme kupili prenosnú tašku, bola v nej od troch mesiacov a z mojej strany spokojnosť 🙂

natali.83
15. feb 2015

@celiaticka Pokiaľ ide o kočík kde sa vedľa seba kombinuje vanička a športová časť, dá sa to pri Bumbleride Indie Twin. Na šírku by mal mať 80cm. Ale asi by to chcelo radšej odskúšať. ;)

lucinddas
15. feb 2015

Jamsom to riesila len pridavnym sedatkom k nasmu kociku, rozdirl mam 18 mes. a bolo to super, da sa zlozit ku kociku, tak sa zmesti aj do maleho vytahu

xevulax
15. feb 2015

Ak máš taky maly výťah tažko tam dáš Kocik vedľa seba ab si sa tam zmestila aj t s ním. Ja mam dvojičky a Kocik som vyberala presne podľa výťahu. Mali sme na vyber buď iCandy alebo baby jogger city select ten sme aj kúpili (dostaneš v poho aj jednu vaničku a dve športové časti. Zmestia sa aj do malého výťahu, keď dáš Kocik na uhlopriečku, cojdu sa tam aj dvaja dospeli v pohode. Avšak staršie dieťatko by si musela dat na vyššiu pozíciu a vaničku počas cesty výťahom zasunúť do košíka. My sme tak preexistovali s dvojkami v pohode. Inak moja mala iba 15 mesiacov keď sa mi narodili dvojičky, takze dovted chodí všade pešo. Lacnejšia alternatíva Mono Kocik, naučiť staršie dieťatko chodiť aj n dlhšie trás pripadne dokúpiť k mono kočíku skejbordik

Tu začni písať odpoveď...

Odošli