Vyhrali ste kočík od Cordblood center?

lilitela
24. apr 2013

Na ich stranke maju uvedene vyherkyne, ale zaujimalo by ma takto v praxi, ze ci tu niekto medzi nami vyhral.

laaska
24. apr 2013

@lilitela mne vyvolavali stale, ci mam zaujem a ci podpisem s nimi zmluvu o odbere, zatial sme odmietli, ale myslim si, ze keby sme sa dali na odber pupocnikovej, tak by sme ten kocik vyhrali. Pred 2 mesiacmi mi davali zlavu 200ecok, odmietli sme ich ponuku a pred 2 tyzdnami mi volali znovu, ze nas opat vyzrebovali a davaju nam zlavu 500ecok, ak si dame odobrat pupocnikovu....

lilitela
autor
24. apr 2013

@laaska Tiez mi stale volaju a nevyhrala som kocik.

kamca93
24. apr 2013

@laaska možno budúci mesiac ti zavolajú znovu a povedia ti že máš 1000 eurovu zľavu. Xixixizxi

clarissa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minejka
24. apr 2013

@clarissa keby len okolo terminu porodu, mne vyvovalavali uz hadam v 13. tyzdni!

lilitela
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamca93
24. apr 2013

@lilitela je to hovadina, ja som sa len zasmiala. Mne volala pani asi pred 2 týždňami tiež od nich a povedala som jej najprv že neviem pretože som nebola poriadne zobudena. Potom mi volala asi za tri dni a hneď som ju zrušila s tum že nemám záujem. A zložila som jej...

martinka_martinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilitela
autor
24. apr 2013

Hm, a kto vlastne kontroluje taketo veci, SOI-ka?

georgia333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teddy128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dionyzka
25. apr 2013

@lilitela
... urcite je to o peniazoch, ako vsetko. Ale preco treba dat 400E dopradu? Odo mna nic take nechceli, platila som celu sumu az potom, co urobili rozbor - a potom som sa az rozhodla, ci ano alebo nie.
... a SOI-ka. Nech ide cela do ri... Ja som mala pocit, ze skor ide proti mne ako so mnou - ale v inej zalezitosti. Ochota nulova, no nebudem sa vyjadrovat.

miku1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aadulik2110
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lily14
25. apr 2013

aj mne pisu a volaju...

24daniela24
25. apr 2013

pressne aj mne uz dvakrat volali a milion mailov posielaju so zlavou 500 Eur

lilitela
autor
26. apr 2013

@dionyzka no akoze som vyhrala zlavu z potencionalneho odberu ak by som mala zaujem. Ja ze fajn, tak nech mi ju odlozia na termin porodu. Ze to nejde, ze zmluvu musim podpisat teraz a tak.

dionyzka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cordbloodcenter
26. apr 2013

Súťaž o kočík je určená pre budúce mamičky, ktoré sa zaregistrujú a každý týždeň sa spomedzi nich vyžrebuje jedna výherkyňa, ktorá získa sumu 500 € na nákup kočíka. Doterajší zoznam výherkýň sumy 500 € na nákup kočíka je zverejnený na stránke: http://cordbloodcenter.sk/vyhrajte-kocik/?place...

Výherkyne sú o výhre informované telefonicky. V prípade, že sa nám s nimi nepodarí skontaktovať telefonicky, je im oznámenie o výhre zaslané aj prostredníctvom sms správy. Výhra je následne vyplatená na účet a to do 30 dní od oznámenia čísla účtu výherkyne.

mishell23
15. júl 2013

Baby no ja neviem .. Mne volali ze som vyhrala ale nechceli odo mna aby som si platila odber pupocnikovej. Tak ako to teda je?

mandarinkaa
15. júl 2013

@laaska ano, toto vyvolavaju kazdemu a donemoty....

baskustek
28. máj 2014

@mishell23 a vyhrala si teda kocik od nich?

mishell23
28. máj 2014

Vyhrala som chash 500€ a mohla som si kupit co chcem ;)

mishell23
28. máj 2014

@baskustek zabudla som ta oznacit

baskustek
28. máj 2014

@mishell23 ale nie na ten odber?normalne si si mohla nejaky kocik kupit,hej?

mishell23
28. máj 2014

@baskustek nie na odber. My sme si odber vobec nedali robit dokonca ma ani nebombardovali telefonatmi a emailami. Zapojila som sa do sutaze, po asi dvoch tyzdnoch mi volali ze som vyhrala a aby som im poslala c.u. A asi do 3 tyzdnov som mala 500€ na ucte. Nekontrolovali co si za to kupim . Kupovali sme vela veci, kedze som bola asi v polke tehu.

drobec11
8. okt 2014

Ahojte, kto ma zaujem o 80 eur zlavu na odber pupocnikovej krvi, kontaktujte ma cez IP. Zlava je cez Cord Blood Center a plati do 21.10.2014