X-lander 2012

nikolet_89
30. jún 2013

Ahojte maminy, chceme kupit tento kocik, hlavne koly zime a snehu, mal by mat dostatocne velke kolesa. Chcela by som len vediet ake mate skusenosti ci je lepsie 3-kolesovi, alebo 4-kolesovi dakujem pekne za nazory 🙂

anshelia
30. jún 2013

my máme 4-kolesový a sme spokojný, v zime sa s ním dobre chodilo 🙂 ale tých počet kolies je skôr vec vkusu 🙂

nikolet_89
autor
30. jún 2013

@anshelia jeej a su tie kolesa naozaj take velke ?

nikolet_89
autor
30. jún 2013

@anshelia este ak sa mozem spytat da sa polohovat uplne na lezato ? a otacat sa v oboch smeroch ?

anshelia
30. jún 2013

@nikolet_89 to je ako také veľké? no také ako na obrázku 🙂 ja som mala aj vaničku a po tých našich super cestách sa mi dobre s ním chodilo 🙂

anshelia
30. jún 2013

@nikolet_89 hej, polohovať sa dá úplne na ležato, nám to vyhovovalo, kedže jednu dobu spával iba v kočíku. otáčať sa ale nedá, je to pevne iba v smere jazdy, ako je na obrázku

nikolet_89
autor
30. jún 2013

@anshelia ok dakujem ak by ma este nieco napadlo napisem ak mozem 🙂

monci8888
30. jún 2013

ja mam xlander xa,teda 4kolesovy...a teda nadmieru spokojna som ...vlastne nase skvrnatko len cupt,zoaden kocik ju uz nezaujima 😀 ale pokial sme kocikovali,tak leto/zima,kolesa su super,lahko sa ovladal,aj v snehu sme presli bez problemov.navyse je super priestranny 🙂

anshelia
30. jún 2013

@nikolet_89 ok,v pohode. jediná nevýhoda pre mňa je skladnosť v kufri auta. zaberie dosť miesta 🙂 inak pre dieťa je to dobrý kočík si myslím, mne tam spával do roka na prechádzke, je dosť priestranný pre dieťa. doteraz ho používame, ale iba dlhšiu vzdialenosť, do obchodu a tak 🙂

nikolet_89
autor
30. jún 2013

@monci8888
@anshelia dievcata a co farba ? aku mate vy ? a este by ma zaujimala vrzda ci dostatocne brzdi, pretoze ten co mame doma sa odbrzdi kedy sa mu zachce a veru v autobuse ziadna sranda

monci8888
30. jún 2013

@nikolet_89 farbu si vyber vyhradne podla seba 🙂 a brzdy sa neboj ;)

nikolet_89
autor
30. jún 2013

@monci8888 jj podla seba, ale ta zelena sa bojim ci nieje moc kryklava

cikyta
30. jún 2013

@nikolet_89 Ja som mala iný kočík, ale tuto farbu. Sýta zelená farba.Aj som si myslela, že pôjde za nami hmyz, no tužba po tak krásnom kočíku bola silnejšia. ... A moja rada: Nikdy nie takýto zelený !
Jar-jesen bol celý obsypaný drobnými muškami ☹ a v lete boli furt okolo nás osy-včely. Raz...to mala asi 2-3 mesiace nám vletela dnu do kočíka včela. Dcerka spala a tá včela jej zalezla zozadu za krk. Krvy by sa vomne v tej chvíly človek nedorezal ☹ V hlave mi preblyslo jedno: musím dcerku rýchlo vybrať, tým zobudiť a zároven aj tak riskovať, že ju pichne do krku zozadu ☹ .... opatrne som to urobila a včela vyletela preč.........UF...........ten kamen čo zomna padol museli počuť ešte vo vedlajšom okrese 😢 Až mi slzy vyhrkli od strachu, čo sa mohlo stať !!! ☹ Preto mám obrovský rešpekt na tuto farbu.

nikolet_89
autor
30. jún 2013

@cikyta zimomriavky mam az...esteze to dobre dopadlo 🙂 vsak prave preto aj ja mam respekt

cikyta
30. jún 2013

@nikolet_89 A to som mala skoro stále sieťku natiahnutú. Len toto sme už boli pár metrov pred domom ☹ tak som ju stiahla.

monci8888
30. jún 2013

zas neni taka kriklava,ale mne osobne sa aj tak nepaci 😀 my sme mali fialovy,zvnutra teda dost kriklavy,ale zvonka je to take tlmene aj tak vzdy... 🙂 rozhodne by som nesla do sivej/ciernej...v lete to musi byt pre to dieta masaker :-/

kiakocikovsvet
30. jún 2013

@nikolet_89 skúste skontrolovať lanka ručnej brzdy či nie sú uvolnené alebo odtrhnuté

adrianai
30. jún 2013

my máme síce staršiu verziu, 4-kolesový, ale ja som bola s kočíkom spokojná 🙂 Je priestranný, ide sa s ním ľahučko, hlavne v zime sme nemali vôbec problém, no na druhú stranu je dosť ťažký a široký (nie všade som sa s ním zmestila) 😉

anshelia
1. júl 2013

@nikolet_89 ja mám amethyst, to je taká fialová so šedo fialovou a mne na kočík mušky nešli, dokonca som ani tú sieťku vôbec nevyužila. a to spával v kočíku 2x za deň a v pohode 🙂

gemini255
1. júl 2013

@nikolet_89 x-move sa da otáčať aj smeromk maminke,XA nie. my sme kúpili X-move, 4 kolesový je stabilnejší