Dokedy ste dávali detičkám rukavičky?

miska333
10. mar 2010

ahojte, dokedy ste davali detickam rukavicky? lebo moj drobec sa stale skriabe a ma studene rucicky

pia22
10. mar 2010

Miska my sa skriabeme doteraz a rucicky sa malemu zacali oteplovat az po 4. mesiaci, ale rukavicky mal len par krat ked bolo najhorsie😉

bejkka
10. mar 2010

Ja som rukavičky nedávala vôbec, ale strihala som pravidelne nechtíky. Doškriabaný je síce občas ešte aj teraz, ale to sa veľmi rýchlo hojí. Na to je najlepšia prevarená voda a olivový olej. Ako píše pia22, rúčky budú teplé až neskôr.

neurologia
10. mar 2010

my sme rukavicky ani nedavali skusila som to ale bola z nich hrozitansky nervozna....a ci ma nechtiky ostrihane alebo dlhe aj tak su ako ziletky...a uskrabne sa aj teraz....
a rucicky mavala aj ona studene ...ale to neznamenalo ze je jej zima...ak chces zistit ci mu je chladno tak ho chyt na vazoch ak tam je teplucky je to ok... 😉

berus222
11. mar 2010

ani ja som nikdy nedavala rukavicky. striham mu pravidelne nehty aby sa nedoskriabal. za celu zimu mal rukavice 2x, lebo ich nechce a uz si ich vie dat dole. ☹

rainee
11. mar 2010

ja niekedy davam rukavicky lebo sa hrozne vie doskriabat /s dlhymi aj kratkymi nechtami/ a ma ich uplne ladove. vobec jej nevadia.