Ide o chybný kus manduci?

marllik
11. nov 2016

zienky prosim o radu.. dosla mi dnes manduca - pure cotton a nema pod zipsom patentky, len tie nad nim.. to pri tych novych manducach uz dolne nedavali, ci mam chybny kus? mate niektora tie najnovsie modely?

hradnapani
11. nov 2016

@marllik nemam novu, ale v navode je to ako nakreslene? s jednymi ci dvoma? mne by to prislo sikovnejsie mat tam len jedny patentky, kvoli rychlosti.

marllik
autor
11. nov 2016

vsade na fotkach su 4 patentky aj su tak nakreslene v navode, ale popis je taky, ze podla velkosti babatka zapinas na vrchne alebo spodne, ale neviem ci myslia vrchne -spodne vnutornej vlozky (tia mam4) alebo tie co su na chrbatiku babatka.. skusala som tam maleho zapnut a mala som pocit, ze by tam bol pevnejsie, kebyze ho i na spodne zapnem..

hradnapani
11. nov 2016

@marllik tak to potom naozaj vyzera na chybny kus. som zvedava aj ja, ci sa niekto este ozve.

smajla27
11. nov 2016

.. ja mam sivu s hviezdickami a patentky mam nad zipsom, pod zipsom a este aj ked sa rozzipsuje.. dokopy 6 ks..

marllik
autor
11. nov 2016

ach jo... reklamovat a zas cakat.. dakujem za reakcie.. tu v bazariku som nala presne taku ako mam ja a naozaj ma az 6 patentiek

smajla27
11. nov 2016

@marllik tvoja nema tam kde sa rozzipsuje ? Inak to ozaj nepotesi.. dufam ze coskoro ti to vyreklamuju..

marllik
autor
11. nov 2016

@smajla27 moja ma len nad zipsom. ani pod zipsom dokonca nie.. cize len 2 a zda sa mi to malo na uchytenie babatka.. ale vidim, ze to tak nema byt

smajla27
11. nov 2016

@marllik no tak to sa ozaj sekli :-/ drzim palec nech s tym nie su opletacky..

anjelicek26
11. nov 2016

@marllik k si nekupila nahodou fake... kupila si z original stranky?

marllik
autor
11. nov 2016

@anjelicek26 tu to bolo kupovane.. http://www.4mama.sk/manduca/nosic-manduca-pure-... nezda sa mi ako fake. celkovo mi pride kvalitna, len toto chyba