Ktorý Adidas je originál?

december
7. feb 2010

až teraz som si všimla , viem že pre niekoho možno aj neskoro, že na značkách ako je adidas, nike atď sú rôzny výrobcovia : made in.doteraz sme mali na všetkých chinu, teraz som kupila pár vecí od mamiciek na bazari, a niekde je indonesia, potom čína, vietnam,banglades, poradte teraz co maám pokladať za originál.díky.

martinka17
7. feb 2010

všetky, stále výrobu sťahujú tam, kde je lacnejšia pracovná sila.
Ináč, myslíš, že niekto bude kontrolovať vysačky? Nezdá sa Ti táto téma zbytočná?

expertka8
7. feb 2010

...viac pasikov....viac adidas 😀 😀 😀

martinka17
7. feb 2010

😵 😵 to je pekne napísané, to si aj ja pamätám 🙂

december
autor
7. feb 2010

Dakujem, ale pri niektorých veciach je napísané že zaručene originál,tak ma to trocha zmiatlo. 😉 😉

expertka8
7. feb 2010

...december...."Original vs Fejk"... 😉
...zakladne rozpoznavacie znaky...foto

http://www.metoo.sk/5500/original-vs-fejk

dadis
8. feb 2010

presne tak, ta krajina tam nie je relevantna, tych veci sa vyraba tolko, takmer v kazdej rozvojovej krajine maju fabriku...nema to nic spolocne s originalitou...nato su naozaj rozpoznavacie znaky...ale mna by zaujimalo toto...manzel si potreboval dokupit nahradne ziletky do Gillete Fusion, ze pozre na net, ci prave niekde nie su v akcii. Vyhladalo mu to mimibazar, ale za neuveritelne nizku cenu...tak este browsoval po nete a nasiel tiez rozpoznavacie znaky na Gillete...vobec by ma nenapadlo, ze aj toto sa falsuje...napisala som tej babe, ci su original aj podla tych znakov...neodpisala, asi hovori za vsetko...radsej teda kupime drahsie v obchode 🙄

dadis
8. feb 2010

a co by ma zaujimalo??? 😀 😀 zabudla som napisat, ci niektora mate (teda manzel) skusenosti s tymi neoriginal hlavicami, ci je v tom naozaj velky rozdiel...tieto stali okolo 8€

lindda
8. feb 2010

original rozoznas iba podla vysacky ciroveho kodu inak nie od fake my sme mali obchod nike tam som sa to naucila pozri nejake na trhu a porovnej z orig v obchode vyrobca nieje dolezity

mimkao
8. feb 2010

dadis, ja som kúpila mangelovi náhradné hlavice odtiaľ. Vtedy mi ani len nenadalo, že by neboli orig. Až keď došlo domov a začal sa s nimi holiť. ... Vyzeral jak kravavý Bill... 😀
Takže asi taký rozdiel... 😖

maruschka
8. feb 2010

čítala som niekde v komentároch, že tie neoriginál Gillete vôbec neholia..Jednoducho kúpiš, začneš sa holiť, vyhodíš celé balenie.. 😖 Takže radšej normálne v drogérii kupujeme.. 😉

diddi
8. feb 2010

Jedna rada-pozrite zipsy a gombiky...to nevedia falsovat: fake nema vyrezanu znacku

dadis
8. feb 2010

No mna by to tiez nenapadlo, ze aj toto sa da falsovat...skor nam bola podozriva ta nizka cena..tak super, ze sme to nekupili...

ikke
8. feb 2010

rozdiel je asi taky ako medzi "vysackami" a visackami...
(vidim visiet vitaza)
😉

blovitc120
8. feb 2010

ikke 😉. si mi to zobrala z pera (prstov)

dadis
8. feb 2010

ikke 🙄 🙄 🙄

dianka2374
23. feb 2013

Po pravde ma nike aj adidas inu krajinu povodu a stále tú istú skús si yistiť, ktorá to je ... inak aj v obchodoch so značkovými vecami exisport, dokasport... sú falošné značky to je tak že majitelia resp. riaditelia pobočiek objednávajú aj fake veci pretože sú lacnejšie a tažko ich rozpoznať.

elizabettt2210
24. apr 2014

Original rozpoznate podla visacky zapositej v bocnom sve je tam cislo ktore zobrazuje mesiac a rok vyroby...katdy original adidas ho ma tieto nohavice boli kolekcia august 2012 🙂

loulou02811
15. jún 2016

Prosím poraďte, ako rozoznám tenistky adidas superstar fejk od originálu? Aké sú hlavné znaky? Tenisky som dostala, takže neviem kde boli kúpené a koľko stáli.
Ďakujem za každú radu.