Vyskúšali ste nosič Mei tai?

luciferkax
19. dec 2011

Ahojte. Drobca som nosila od narodenia v šatke, potom v manduce, teraz má desať mesiacov a veľmi sa mi páčia nosiče Mei tai, aké máte s nimi skúsenosti? sú pohodlnejšie? Alebo ako? Manduca je fajn, ale na tielkové tričko ma dosť tlačí :(

lulu19
19. dec 2011

napisala som ti ip

melpomene
14. feb 2012

aj mna by zaujimalo aky je tento nosic...ak mate niekto odskusane dajte psm. vediet...kludne aj do IP...dakujem 😉

fraufrt
13. sep 2012

Aj ja rozmyslam a neviem sa rozhodnut medzi manducou, a mei tai nosicom, laka ma najma ta cena... tak dajte nejake referencie... 😉

michaela80
13. sep 2012

Mala som ajsatku ,meitai ibeco nosic ale na strasie dieta je najlepsi nosic podla mna..meitai ma tlacil

tehula
13. sep 2012

radsej manduca alebo liliputi pre starsie dietatko

k_a_j_k_a
13. sep 2012

Ja som si sila Mei tai doma podla navodov na MK a na nete. Boli sme spokojni. Aj MM nosil 😀 Dokonca aj trojrocnu dcerku som v tom v pohode odnosila. A kamoske som robila tiez a aj oni su spokojni. Dokonca predali manducu a pouzivaju mei tai. 🙂

katka028
28. sep 2012

mei tai som si kupila pred par dnami a som s nim zatial velmi spokojna aj malemu sa tam paci
😉

lubiduch
2. feb 2013

dnes som v obchode skusala mei tai aj manducu. manduca trochu lahsia na upevnenie sa neuvazuje, ale pocitovo to bolo velmi podobneked tam bolo babo uviazane a mei tai je viac ako o polovicku lacnejsi...

maggion
24. feb 2013

Ahoj, Mei tai je určitě super 🙂
Jen bych pro starší dítko doporučila Mei tai v širší velikosti (širší sed, větší podpora zad) - určitě se to vyplatí 🙂
Mrkni na www.nosenideti.sk, šiji nosítka i v takové velikosti

sosannah11
3. jan 2015

Ja som mei tai sila vcera, nosila som bejbi aj v satke. Mei tai mozem len odporucit, aj ked nemam skusenosti s manducou
Mei tai je velmi pohodlny pre nosica, mala sa v nom skeri ako slniecko a kedze mam skusenost so satkou, uviazat mei tai
naozaj povazujem za jednoduche a casovo nenarocne. Samozrejme, treba si vybrat alebo usit taky, co ma vypolstrovane popruhy, nech netlaci.

evana11
30. okt 2015

Rozmýšľam nad vhodnými možnosťami nosenia malého a budeme na začiatok kupovať elasticku šatku a potom neviem ci nejaký ergo nosič alebo mé tai, od koľkých mesiacov môžem začať používať? Je to vhodné trebárs aj na dlhodobejšie cestovanie alebo by ste radšej kúpili ešte aj nejaký ergo nosič na cesty? Inak sa mi to veľmi páči, určite nie klasická klokanka🙂

jajkuschon
23. dec 2016

mne osobne sa nosič mei tai veľmi osvedčil...neviem čím to bolo, ale skrátka prackové nosiče sa mi tak ťažšie zapínali, doťahovali, niekedy som mala problém si zapnúť sponu na chrbte, atď...mei tai bol super v tom, že sa tam dieťatko dávalo veľmi rýchlo, a stačilo len zaviazať a dotiahnuť ramenné popruhy 🙂 a bolo to podobne pohodlné ako šatka, teda hlavne šatkový mei tai od Fidelly http://www.klbkostastia.sk/1059.fidella-fly-tai... ten bol super, ešte bol aj rastúci, čo bola tiež výhoda 🙂 skúšala som potom ešte Al&Izi, ale ten mi prišiel taký, neviem, trošku málo prepracovaný, dcérka z neho rýchlo vyrástla 🙂

majula1311
19. feb 2017

Ahojte,

naša malá ma 8mes, mala by som záujem o tento nosič, viete mi prosím poradiť.... aký (lebo su tuším rozne velkosti ) a do kedy by som ju v nom mohla mať, dakujeem

Môj malý má 10 m., stále sa podľa potreby nosí a používam meitai, vlastný 😉 mám aj manducu, lebo bola super, kým bol menší, no potom sa tam nevosiel. Nie je pre nás pohodlná, hoci je cítiť rozdiel v pohodlí nosiaceho oproti meitaiu. Drobec má 12 kg a 80 cm a v manduce je mu tesno a neviem ho v nej už nekojit, čo pre mňa bolo tiež dôležité pri vybere. Meitai možno trocha viac "reže" brucho (pri tej váhe 😝) no pre nás je oveľa lepší.

brckava36
19. feb 2017

Ja som si najpr kupila satku, lenze nestretla sa u babatka s pochopenim :D malicka nie je trpezlive dieta, takze pocas dotahovania vzdy neskutocne kricala. Tak som rozmyslala, co s tym,lebo nosit som chcela. Potom som vygooglila mei tai,ihned som objednavala. Do nosica som ist nechcela a mei tai sa mi zdal ako medzistupen satky a nosica. Latka je makka, viazes ako satku,ale rychlejsie. Lenze potom som zas zistila, ze ked ideme autom alebo k dr, tak ked ju tam potom viazem,tak tie snury z mei tai sa vlacia po zemi,tak som si nakoniec zas kupila nosic, ale satkovy fidella. Je uuuuzasny, teraz uz pouzivam len ten, ale mei tai mam stale a cez leto ho isto vytiahnem

@brckava36 to som aj mala, stále špinavé popruhy, naučila som sa viazať malého v sede ešte v aute na zadnej sedačke, tak zostanú čisté, hoci je to fuška 😅

majula1311
19. feb 2017

Dakujem moc za rady :D ja som mala šatku, Bobu, elastickú, ale chcela som prejsť do niečoho praktickejšieho, bez viazania, malá je šinter, potrebujem ju tam len proste "šupnúť" zapnúť a ísť :D ... pozerala som aj fidellu @brckava36 ale niektoré ceny .. ma zabíjali :D chcela som ísť max do 50-60e ..

brckava36
20. feb 2017

@majula1311 ja povodne tiez,ale ked som chcela nieco pekne a aby sa v tom aj dobre nosilo,tak som nemala moc na vyber. A nelutujem tie peniaze, fidella je uzasny nosic. Makkucky,lahky,rychlo sa nasadzuje. Za mna top.