Oplatí sa kúpa SodaStreamu počas horúčav?
Posledné dni kupujeme balíky minerálok skoro každý druhý deň a už ma nebaví vláčiť ich z obchodu. 😅
Začínam preto rozmýšľať nad SodaStreamom, ale neviem, či je to vec, ktorú človek využíva dlhodobo? Oplatí sa? Využívate celoročne? Ak áno, aký model máte? Ďakujem 🌞
Využívame celoročne už asi 12 rokov. Kupovali sme ten úplne prvý a stále slúži. Vodu kupuje len muž keď chce sladkú. Keď je na týždňovke tak ja nekúpim ani fľašu.
@alex_v vobec nie je pravda, ze aku flasu si dokupis, taku budes mat. Sklenene flase mozes mat len do specialneho sodastreamu na sklenene flase. Je trochu iny, flasa je tam uzavreta v takej kovovej nadobe, kvoli bezpecnosti. A plastova sa tam neda dat.
@anonym_8f2526 Písala som podľa skúsenosti, čo sme mali doma.. teda moji rodičia a oni majú taký, kde idú sklenené aj plastové fľaše. Áno, je tam taká kovová nádoba, ale idú tam aj plastové . Pre istotu som si ten model teraz vyhľadala a píšu to aj na stránke, že sa tam môžu dať oba typy fliaš. Nevedela som, že je to niečo výnimočné, tak sa ospravedlňujem za zlú informáciu.
@anonym_8f2526 Písala som podľa skúsenosti, čo sme mali doma.. teda moji rodičia a oni majú taký, kde idú sklenené aj plastové fľaše. Áno, je tam taká kovová nádoba, ale idú tam aj plastové . Pre istotu som si ten model teraz vyhľadala a píšu to aj na stránke, že sa tam môžu dať oba typy fliaš. Nevedela som, že je to niečo výnimočné, tak sa ospravedlňujem za zlú informáciu.
@alex_v Vidíš, ja som zase nevedela, že existujú 2v1. Už som googlila a naozaj je jeden model na plastové a aj sklenené fľaše. Ale, že sú to fľaše špeciálne určené pre ten model.
Tak sme sa poučili navzájom a dozvedeli sme sa každá niečo nové 😉
@anonym_autor máme už druhý, asi 18 rokov na ňom frcime.. v zime menej,ale v lete dennodenne.
Ja pijem čistú, chlap a dcéra len SodaStream, v zime menej ale v lete nonstop.. fľaše máme sklenené

@anonym_autor môj muž si to kúpil tento týždeň, ako dlho mu vydrží netuším. Jedine čo viem,že dlho to trvať nebude. Do chladničky mi natrieskal fľaše, nemám miesto. Ja to nepijem.