icon

Kolko stupnov mate v nezateplenom dome?My mame 32 stupnov🤦‍♀️

avatar
64jarka64
Dnes o 17:45
anonym_cf9e55
Dnes o 17:47

@64jarka64 vôbec netuším ale je tu príjemne majte zastrete a v noci otvorené okná všade až do 8 rána aspoň. Nech sa schladi

avatar
yellowunicorn
Dnes o 17:47

@64jarka64 https://www.modrykonik.sk/forum/obyvacka/kolko-mate-stupnov-v-byte-pocas-horucav/ tu máš takú istú tému založenú pár hodín dozadu...

avatar
thirstymonk
Dnes o 17:51

Ja mám 31 v zateplenom.

anonym_7065a6
Dnes o 17:52

V dome 27. vonku sa teplota blíži k 40tke

avatar
doriiis
Dnes o 17:54

28... Vonku 36

avatar
marianarem
Dnes o 17:54

@64jarka64 Bez klimy by na hornom poschodi bolo aj o trochu viac, dole to zvykne byt okolo 27.

anonym_8bba21
Dnes o 18:13

Boze nam sa vcera zapla obehovka,sa divame s muzom.21stupnov tam bolo,ale bolo to spadnute za komodou.Normalne mame 25stupnov v zateplenom dome,ja sa aj zakryjem v posteli a tak spim aj cez den po nocnej.

anonym_b5f9c8
Dnes o 18:14

@64jarka64 stary dom 75cm obvod múr dole 22st. Mám zatemnené okná aj dole aj hore. Hore na poschodí je 30st,to je prístavba.

anonym_d90020
Dnes o 18:33

My mame zatepleny a 26

avatar
madeincssr
Dnes o 18:48

@64jarka64 a hospodarite s "chladom"? Od cca 22:00 otvorene okna a dvere krizom krazom, rano hned uplne zaclonit vychodnu a juznu stranu a ked sa vonku otepli viac ako vnutri, vsetko pozatvarat a najma uplne zaclonit juznu a zapadnu stranu. A takto den co den. Cez den po zatvoreni vsetkych okien skor vacsie pomalootackove ventilatory nasmerovat niekam, aby vzduch nepriamo trosku prudil - pocitovo to umoznuje "prezit". Doteraz som byt v nezateplenom dome udrzal na 25-26 vecer a 22-23 rano.

anonym_b3aaa3
Dnes o 19:06

25C

avatar
klotildabazarik
Dnes o 19:10

V izbe 24, prejdem do kuchyne 29 mozem varit😂

avatar
amelie2017
Dnes o 19:25

30 stupnov v byte. Este aj teraz. Rovnako ako vonku.