Kolko stupnov mate v nezateplenom dome?My mame 32 stupnov🤦♀️
@64jarka64 https://www.modrykonik.sk/forum/obyvacka/kolko-mate-stupnov-v-byte-pocas-horucav/ tu máš takú istú tému založenú pár hodín dozadu...
V dome 27. vonku sa teplota blíži k 40tke
@64jarka64 Bez klimy by na hornom poschodi bolo aj o trochu viac, dole to zvykne byt okolo 27.
Boze nam sa vcera zapla obehovka,sa divame s muzom.21stupnov tam bolo,ale bolo to spadnute za komodou.Normalne mame 25stupnov v zateplenom dome,ja sa aj zakryjem v posteli a tak spim aj cez den po nocnej.
@64jarka64 stary dom 75cm obvod múr dole 22st. Mám zatemnené okná aj dole aj hore. Hore na poschodí je 30st,to je prístavba.
@64jarka64 a hospodarite s "chladom"? Od cca 22:00 otvorene okna a dvere krizom krazom, rano hned uplne zaclonit vychodnu a juznu stranu a ked sa vonku otepli viac ako vnutri, vsetko pozatvarat a najma uplne zaclonit juznu a zapadnu stranu. A takto den co den. Cez den po zatvoreni vsetkych okien skor vacsie pomalootackove ventilatory nasmerovat niekam, aby vzduch nepriamo trosku prudil - pocitovo to umoznuje "prezit". Doteraz som byt v nezateplenom dome udrzal na 25-26 vecer a 22-23 rano.
25C


@64jarka64 vôbec netuším ale je tu príjemne majte zastrete a v noci otvorené okná všade až do 8 rána aspoň. Nech sa schladi