icon

Trojrocna dcerka Dlho vecer zaspava

avatar
diaszoky
Dnes o 18:37

Na obed spi hodinu hodinu a pol max. Spi od 11:35-13:20 o 19:45 sa kupe , tak vecierka vychadza z izby, pišať, tu hentontu tamto, oci cierne od unavy, cez den lieta dnes napr kupacka v bazene plakala doma vecer uz asi 100x bez dovodne.
Ako nahle vojdeme do
Izby, zastriem zavesy mam zatemnovacie, tak odrazu ako keby unava skoncila.Nechapem tomu.,Mam zrusit denny spanok? Lenze ona chce spat a zaspi okamzite.. dakujem za rady

anonym_42adb7
Dnes o 18:48

V tomto veku to vymyslanie byva celkom bezne, Nasho aj vlasy boleli, 100x napit, 20x na zachod... Len sa ozbrojit trpezlivostou.
V tychto horucavach skor odporucam vyvetrat kolko sa da a nie zabednit horucavu v izbe. Ked jej je horuco jasne, ze nevie zaspat

avatar
diaszoky
autor
Dnes o 18:54
@anonym_42adb7

V tomto veku to vymyslanie byva celkom bezne, Nasho aj vlasy boleli, 100x napit, 20x na zachod... Len sa ozbrojit trpezlivostou.
V tychto horucavach skor odporucam vyvetrat kolko sa da a nie zabednit horucavu v izbe. Ked jej je horuco jasne, ze nevie zaspat

@anonym_42adb7 ano chapem ale nic nemozem spravit ine ☹️

anonym_4835b8
Dnes o 19:07

@diaszoky syn zaspaval aj hodinu a pol. Asi treba vydrzat.

avatar
diaszoky
autor
Dnes o 19:31
@anonym_4835b8

@diaszoky syn zaspaval aj hodinu a pol. Asi treba vydrzat.

@anonym_4835b8 ako dlho to trvalo??

anonym_ca82aa
Dnes o 19:35

Mozno sa boji tej absolutnej tmy, ak mate zatemnovacie zavesy. Spytaj sa jej, nejako nepriamo, napriklad vezmi do ruky babiku a nech ta babika akoze roprava a pyta sa za nu... Babika ju bude napodobnovat, napriklad das spat tu babiku s nou do postielky a ona zrazu vyskoci, ze chce ist cikat, ze je smedna a neviem co vsetko ma ako vyhovorky... Tak ty vzdy babiku daj zase spinkat aj sa jej spytaj - babika a preco ty vlastne nechces spinkat, co by si tu v izbicke potrebovala, aby sa ti dobre spinkalo? A nech dcerka odpovie... a to bude to co by aj ona potrebovala... ona nepochopi, ze to hras vlastne ju, je este na to mailcka... Male deti sa dost casto boja uplnej tmy...

avatar
diaszoky
autor
Dnes o 19:54
@anonym_ca82aa

Mozno sa boji tej absolutnej tmy, ak mate zatemnovacie zavesy. Spytaj sa jej, nejako nepriamo, napriklad vezmi do ruky babiku a nech ta babika akoze roprava a pyta sa za nu... Babika ju bude napodobnovat, napriklad das spat tu babiku s nou do postielky a ona zrazu vyskoci, ze chce ist cikat, ze je smedna a neviem co vsetko ma ako vyhovorky... Tak ty vzdy babiku daj zase spinkat aj sa jej spytaj - babika a preco ty vlastne nechces spinkat, co by si tu v izbicke potrebovala, aby sa ti dobre spinkalo? A nech dcerka odpovie... a to bude to co by aj ona potrebovala... ona nepochopi, ze to hras vlastne ju, je este na to mailcka... Male deti sa dost casto boja uplnej tmy...

@anonym_ca82aa takto spi od mala pri sbetle aj ked malom by nezaspala