Uvažujem nad kúpou nehnuteľnosti - Zemné

Ahojte ludkovia... prosím Vás, je tu niekto zo Zemného?? zvazujeme kupu nehnutelnosti, ale velmi rada by som si popisala s niekym, kto tam byva 🙂)) Dakujem vopred

suzitok
3. mar 2021

Ahoj, byvam v susednej dedine, cca 5km odtial..ja osobne by som do Zemneho nesla, velka cast obyvateľov su rómovia, preto su tam aj nehnuteľnosti lacnejšie..ale da sa nájsť byvanie tak, ze nemas v susedstve..

snazilka_bio_mamka
autor
3. mar 2021

@suzitok presne toho sa bojim.. pytala som sa jednej znamej, pisala ze je tam strasne vela romov ale ze nie su problemoví.. je mi to divne lebo krasny zrekonstruovany dom je tam za bagatel

suzitok
3. mar 2021

@snazilka_bio_mamka no prečo asi za bagatel? Presne pre toto...
Nie je to az tak pravda, domacich, ktorych poznajú mozno nechaju na pokoji ale ked sa objaví niekto novy, ukazuju svoju moc a skúšajú...najhorsie je to v období dávok, niekedy tam musi aj polícia zasahovať...
Samozrejme su tam aj slusne rodiny, ciste ulice, akurát toto je tam take..

snazilka_bio_mamka
autor
3. mar 2021

@suzitok ah..to by som asi nezniesla... chceli sme ist pozriet jeden dom, mozno aj pojdeme pokukať.. ale za takychto podmienok po tom netužim. Sú aj take ulice kde nechodievaju? alebo su na kazdej jednej ulici

suzitok
3. mar 2021

@snazilka_bio_mamka za obhliadku nic nedas...ja by som sla pozriet, hlavne by som sa zaujmala, kto byva v tesnej blízkosti...
No nemaju vyčlenené časti, kde byvaju, cize su všade a okrem toho sa aj pohybuju po celej dedine, hlavne teda deti v tlupach..
Ja osobne by som sa ich nebala, ale obavy by som mala, ze mi začnú obťažovať deti, keby boli vonku same, alebo v autobuse, ked do školy idú..

suzitok
3. mar 2021

@snazilka_bio_mamka ale zas nechcem ti to uplne znechutit, poznam odtiaľ kopec ľudí, normalne, slusne rodiny a nemaju problemy...

gabuci
3. mar 2021

@snazilka_bio_mamka ahoj ja som zo Zemného. Môžeš sa spýtať. Žijem tu od narodenia. Bola by som zvedavá, ktorý dom sa ti páči. Kľudne mi môžeš napísať. Nie na každej ulici bývajú rômovia.A vôbec to tu nie je taká katastrofa žiť. Ja tu žijem už 58 rokov.Jedna rodina býva na našej ulici, sú normální, pracujú a ani detí nemajú veľa.Keď chceš napíšem ti aj viac do správy.Dokonca vedľa nich sa predal dom minulý rok.

snazilka_bio_mamka
autor
5. mar 2021

@gabuci ahoj, napisem ti sukromnu spravu 🙂