Kedy a prečo ste išli prvýkrát ku gynekológovi?

janinah
30. okt 2013

Kvôli dcéram si robím anketu- kedy v akom veku a z akého dôvodu ste šli prvýkrát ku gynekologovi? či len preventívne,či zdrav. problém? šli ste k tomu kde chodí vaša mama a teda ho odporúčala alebo ste si našli iného? a v prípade šúdia v inom dosť vzdialenom meste ste mali gynekologa doma či v mieste štúdia? vďaka za odpovede.

liz_lemon
30. okt 2013

16 rokov, v ramci vysetreni pri hospitalizacii (kvoli niecomu uplne inemu)

lusinda1989
30. okt 2013

Isla som si dat predisat antikoncepciu mala som 17 bolo to v meste bydliska.

nativanativa
30. okt 2013

asi v 16tich tiez , mama o tom nevedela 🤐 , isla som sa dat vysetrit na antikoncepciu , a gynekologicku som mala na doporucenie mojej kamaratky , odvtedy chodim pravidelne

1katkas
30. okt 2013

v 20tke v piatom tyzdni tehotenstva🙂

katusradus
30. okt 2013

v 17 tich,zdravotné problémy,lekár bol v mieste bydliska

bbarboraa
30. okt 2013

ja cca v 17 kvoli tab. na oddialenie menzesu... a nasa som si sama ineho a s mamou som sa o tom nebavila... poklada som to zza sukromnu vec...

katy2
30. okt 2013

V 19-tich - povinna prehliadka pred nastupom do prace - vtedy sa vyzadoval gynekolog a vseobecny lekar
bol to gynekolog podla miesta bydliska....

effkaa
30. okt 2013

23rocna, predpisat antikoncepciu a v mieste studia (350 km od miesta bydliska). Mama o tom ani nevedela 🙂 No keby som vedela o zdravotnych problemoch a davala na to pozor, urcite by som sla skor.

masinka
30. okt 2013

v 16 koli zdravotnym problemom (pred menzesom mi byvalo par dni strasne zle). isla som k nasemu skolskemu, mame som to nehovorila.

sissy27
30. okt 2013

v 15 alebo16 aby som mala ospravedlnenku do školy 😀 😀 😀 takže samozrejme rodičia o tom nevedeli, išla som k dr. kam chodila aj spolužiačka... a teda keď už som tam bola, tak som absolvovala aj preventívku a odvtedy chodím pravidelne...

jankazm1
30. okt 2013

v 16.byvalo mi velmi velmi velmi zle pred menzesom.

monulka82
31. okt 2013

v 21ke kvoli zdravotnym problemom a to s kamaratkou na jej odporucenie 😉 a patrila som do jej obvodu

nice202
31. okt 2013

v 16 rokoch, kvoli neznesitelnym bolestiam a odpadavaniu pocas menstruacie.....

nasta197
31. okt 2013

21 r. ked som zistila ze čakam babo ..🙂

klincek
31. okt 2013

v 17tich, kvoli antikoncepcii, lekarku som si nasla sama, bola blizko pri skole.

mia551
31. okt 2013

v 20. prevencia, mimo bydliska, sama som sa rozhodla... (mama o tom nevedela)

mamjka
31. okt 2013

v 15tich koli zdrav. problemom mama bola somnou 1.krat od pôrodu!!! 😔 odvtedy chodi pravidelne a ja tiež 😉

adeala
31. okt 2013

v 15, pre HAK, mala som to dopodrobna rozobraté s rodičmi, nešla by som, keby nesúhlasili, mama bola so mnou (v čakárni) a bolo to u jej gynekológa. Ďalšieho som mala v mieste štúdia aj keď to bolo len asi 35km vzdialené od pôvodného. 🙂

diana_
31. okt 2013

Ahojte..asi mimo témy ale neviem kde sa pridáva príspevok nový. Neviete niekto, či dnes ordinuje doktor Dávid? Ďakujem 🙂

22beba
31. okt 2013

ja som mala asi 17 rokov a išla som na prvu preventivnu prehliadku ... potom sa to asi po 19 rokov naplno rozbehlo ked som začla žiť pohlavným životom 😀 a to už take bežne všeličo 😀

m_ij_ka
31. okt 2013

ja som išla v 18tich, kvôli neznesiteľným bolestiam počas menštruácie a lekár mi hneď navrhol antikoncepciu. Mama bola somnou ako podpora, čakala v čakárni

nibiru
31. okt 2013

V 14tich ked mi začal haprovať cyklus a musel mi byť upravovaný agolutinom neskôr sa potvrdial cysta 4x5cm a pri operacii slepeho čreva mi ju aj odstranili .ms som mala od 11r.pravidelnú dcéru vezmem preventívne ako dostane prvu ms.

sedmokravka
31. okt 2013

v 16tich, (vysetroval ma v zavislosti od toho ci zijem alebo nezijem sex. zivotom), kvoli podozreniu na zapal slepeho creva alebo vajecnika, dvaja odbornici sa nevedeli dohodnut, potom po 20tke ked som zacala antikoncepciu. v 16tich som sla tam kde mama ale sama som isla potom inde.

anjelik2509
31. okt 2013

ja som išla prvý raz v 20-tke, dovtedy som sa toho nejak bála 🙂 šla som k tomu, čo aj moja mama chodila....A preto, lebo som si našla priateľa a chcela som antikoncepciu 🙂 a bola som sama, ale pamätám si, aké som mala z toho stresy 😀

maribell
31. okt 2013

v 16tich na preventivnu prehliadku bola som tam s mamou a bol to aj jej lekar 🙂

rybkaa
31. okt 2013

mala som asi 14 rokov a šla tam som mnou mama, bol to jej gynekológ....dôvod? meškala mi menštruácia tretí mesiac, tehotná som byť nemohla, ale tak preistotu sme šli, že či nie je nejaký problém 🙂 pravidelne som začala chodiť asi od 18 rokov, ako som začala brať antikoncepciu a medzitým som zamenila gynekológa za gynekologičku 🙂

janabanana
31. okt 2013

15r. antikoncepcia, lekar v míste bydliska, na odporučanie kamarádky, mamka tuším nevedela povedala som potom

selema
31. okt 2013

ja som bola prvý krát v 17-nástich, keď som začala chodiť s mojim už teraz manželom 🙂 išla som na prvú prehliadku a dať si predpísať antikoncepciu ... mama o tom nevedela, a doktorku mi poradila kamarátka, doktorku som mala v meste, kde som chodila do školy, cca 20 km od bydliska.

brumka
31. okt 2013

15r, na predpisanie tabletiek na posunutie menstruacie na dovolenku, inak potom az v 17-18r na preventivku+antiku(partner, bolestiva mrcha+silne akne)

erienka
31. okt 2013

v 18-ke dat si predpisat antikoncepciu. Isla som sama, mama o tom nevedela. V meste sme mali len 2 gynekologov, vybrala som si zenu