Rohová sedačka alebo trojsedačka s kreslom - čo je praktickejšie?
Ahojte, zariaďujeme obývačku a nevieme sa rozhodnúť. Čo sa vám po rokoch používania ukázalo ako praktickejšie?
Priestorovo sa nám zmestia bohato obe možnosti.
Na rohovej sa ovela lepsie pohodlne posadis, vystries nohy…
Mám rohovú a k tomu kreslo
My máme učko, na dĺžku ma 3,8 m.
Mne sa páčia aj menšie sedačky a kreslá, ale na tu našu sa vyvalime všetci štyria naraz 😀😍
Rohová a rozkladacia🙂
My mame velke U. Plus kreslo. Každý si nájde svoje miesto.
Máme teraz Ucko ale je to des . Poriadne sa nedá sadnúť . Teraz sme objednali L. Prv sme aj rozmýšľali ale že dvojku a trojku ale nakoniec vyhralo Lko
L je pohodlnejšie. mám k nej taburetku, ak by som mala miesto dám L+kreslo
3-ka + kreslo je tak pre jedného vyvaliť sa k telke a jeden v kresle 😒
My sme si vybrali od Nesie túto: https://nesia.sk/blog/produkt/sedacka-prive/ a je úplne úžasná😍
My máme U-čko, už by som to nechcela. V rohoch sa nedá sedieť, nepohneš s tým nikam, keď je napr.viac ľudí.

Rohova siroka sedacka aby som si tam mohla lahnut 😀