icon

Rohová sedačka alebo trojsedačka s kreslom - čo je praktickejšie?

16. jún 2026

Ahojte, zariaďujeme obývačku a nevieme sa rozhodnúť. Čo sa vám po rokoch používania ukázalo ako praktickejšie?
Priestorovo sa nám zmestia bohato obe možnosti.

anonym_8a61cf
16. jún 2026

Rohova siroka sedacka aby som si tam mohla lahnut 😀

anonym_fc4035
16. jún 2026

Na rohovej sa ovela lepsie pohodlne posadis, vystries nohy…

anonym_826dfa
16. jún 2026

Mám rohovú a k tomu kreslo

avatar
maca1984
16. jún 2026

Rohová

anonym_371410
16. jún 2026

My máme učko, na dĺžku ma 3,8 m.
Mne sa páčia aj menšie sedačky a kreslá, ale na tu našu sa vyvalime všetci štyria naraz 😀😍

anonym_f0d01d
16. jún 2026

Rohová a rozkladacia🙂

anonym_e2d34b
16. jún 2026

My mame velke U. Plus kreslo. Každý si nájde svoje miesto.

avatar
parvinka0001
16. jún 2026

Máme teraz Ucko ale je to des . Poriadne sa nedá sadnúť . Teraz sme objednali L. Prv sme aj rozmýšľali ale že dvojku a trojku ale nakoniec vyhralo Lko

avatar
biba_18
16. jún 2026

L je pohodlnejšie. mám k nej taburetku, ak by som mala miesto dám L+kreslo
3-ka + kreslo je tak pre jedného vyvaliť sa k telke a jeden v kresle 😒

avatar
zlatica99
17. jún 2026

My sme si vybrali od Nesie túto: https://nesia.sk/blog/produkt/sedacka-prive/ a je úplne úžasná😍

avatar
andreadca
17. jún 2026

My máme U-čko, už by som to nechcela. V rohoch sa nedá sedieť, nepohneš s tým nikam, keď je napr.viac ľudí.

avatar
biba_18
17. jún 2026
@andreadca

My máme U-čko, už by som to nechcela. V rohoch sa nedá sedieť, nepohneš s tým nikam, keď je napr.viac ľudí.

@andreadca v rohoch sa dá ležať 😂

avatar
andreadca
18. jún 2026
@biba_18

@andreadca v rohoch sa dá ležať 😂

@biba_18 jasné, keď sme doma sami dvaja. Ale keď máme doma 15 ľudí, tak si neľahnem...či Ty si myslela, že návšteva si má ľahnúť ? 🙂

avatar
biba_18
18. jún 2026
@andreadca

@biba_18 jasné, keď sme doma sami dvaja. Ale keď máme doma 15 ľudí, tak si neľahnem...či Ty si myslela, že návšteva si má ľahnúť ? 🙂

@andreadca sami dvaja ste doma asi častejšie ako keď máte na návšteve 15 ľudí. či?

avatar
andreadca
18. jún 2026
@biba_18

@andreadca sami dvaja ste doma asi častejšie ako keď máte na návšteve 15 ľudí. či?

@biba_18 Iste 🙂