Ako oddychujú vaši manželia?

janaff
14. jan 2015

Mamicky, ako si vetraju hlavy vasi muzi, lebo tn moj ked ide von, tak pride az rano, ale len raz za pol roka. Inac sa perfektne stara o vsetko, len mam pocit, ze to uz psychicky nezvlada. Mame deti 3 rocne a 4 mesacne, sme manzelia 5 rokov a neviem, ako by som mu pomohla zresetovat, kedze so mnou doma vela zabavi tiez nema, som dost unavena. Dajte nejake tipy, co robia vo volnom case vasi muzi. Dakujem.

janaff
autor
14. jan 2015

Dakujem za vsetkz odpovede, takye som prisla na to, ze ja mam vlastne skveleho muza, aj napriek tomu, ze ked si vyrazi von raz za pol roka tak pride az rano a ma este nejake to promile v sebe, ale viete ako preco ma to trapi? Neviem ako resetuju vasi otcovia, ale ten moj otec niekdy nechodil po baroch, len do lesa a to väcsinou cela rodina spolu, alebo si len normalne vecer pustl telku a spal. Proste nic v zlom, ale ja tuto generaciu otcov tak trochu nechapem, to hranie a zabiajnie vojakov, alebo co sa to tam hraju, alebo vysedavanie niekde v bare s kamosmi hoc aj na narodeniny meniny a podobne. Sport to este beriem, ak si tym udrziava kondicku, alebo aj to plavanie a gitara, ale som sa asi staromodna, myslim si, ze ked ma uz rodinu, kamarati by mali ist trochu bokom a takisto hranie hier nie je to najlepsie, co moze ukazat detom.

natalym
14. jan 2015

Tak kedysi rúbali drevo v rámci vyčistenia mysle.

ivia25
14. jan 2015

@janaff môj chodí cvičiť do posilovne,na bike keď je dobré počasie na horach, a ináč je s nami,syna drví AJ 🙂 ,s dcérkou si pozerá knižky, 🙂 potom stiahne nejaku rozprávku a všetci ju pozeráme. 🙂

myska_lili
14. jan 2015

moj chodi kazdy tyzden hrat futbal.... a cca kazdy druhy den oddychuje vo vani 😀 😀 😀

janaff
autor
14. jan 2015

@ivia25 tak to mas skveleho muza

janaff
autor
14. jan 2015

@natalym a mozno prave v tom to bude, ze maju ti dnesni menej prace doma, aj moj obcas narube ked treba na romantiku do obyvacky, ale asi by to chcelo viac sportu.

decode
14. jan 2015

Hrá sa na xboxe a 1x za mesiac ideme spolu s kamarátmi von. On nechce chodiť von bezo mňa

atomica87
14. jan 2015

@janaff moj mm chodi von tak raz za 3mesiace na zurku, vacsinou daco z prace, pride do polnoci, ale teda obcas riadne narubany...ale tak dva tri krat do roka to nie je tragedia. Este hrava na pc, alebo chodime na prechadzky, kukame telku, hrame spolocenske hry....prevaznu vacsinu casu venuje rodine.
Moj tato resetuje a resetoval chlastom kazdy den niekedy stihne aj dva krat denne zresetovat....a to je teda uz ine kafe. To chodenie po baroch nie je o generacii, ale o mentalite.

janaff
autor
14. jan 2015

@atomica87 vidis a v tom to je, ze mne sa to vzhladom k mojmu otcovi zda vela, ale zase ty zase vzhladom k tvojmu otcovi to mas skvele. Chcela som este povedat, ze moj otec je prave preto taky, ze jeho otec teda moj dedo resetoval s alkoholom trochu viac, mali to doma pestre a moj druhy dedo takisto, takze moji rodicia nikdy nepili nefajcili a podobne, len ja som si nasla takeho, co si aj vypije, aj ked nie casto, ale ked uz tak poriadne a fajci kazdy den, ale laska je laska, verila som, ze prestane, ale aj napriek par pokusom neprestal. Videl to doma u svojich rodicov a pre nich je to normalne. Ja by som len chcela kludny domov, moralny zaklad pre deti. My mame v rukach vychovu buducej generacie a rodicia su velky vzor. Toto musi riesit kazdy rodic, co ptencionalne z jeho dietata moze urobit priklad typu idem von s kamosmi na pivo. Ja byt chlapom, chodila by som na skauting, alebo take nieco ako prezit. Alebo aj to plavanie a sport. Moj nesportuje, lebo ma fyzicky namahavu pracu a doma je k.o. Proste nieco, kde by si aj pokecali a nebol by v tom alkohol, ale ani marnenie casu nezmyslami.

atomica87
14. jan 2015

@janaff no moj mm je zo slusnej a usporiadanej rodiny, jeho rodicia nepiju nefajcia. My sme obaja fajcili ked sme sa spoznali. On s tym sekol zo dna na den, len tak sam od seba, lebo bol utorok, a ja som prestala ked som otehu....

adula12
14. jan 2015

Môj muž pravidelne chodí cvičiť. Ide vždy z práce ale potom hneď domov. A doma sa stara hneď o syna, zoberie ho von, ja zatiaľ varím alebo tak. 😉 cez week keď malý spí chodí na bicykel. musím povedať, že mám skvelého muža, ktorý nepije, nefajci, nezuruje a pritom nie je suchar. 😀. Zábavný, vtipný. Keď si chce oddýchnuť tak číta anglické knihy. Chodievame na výlety. Je skôr taký rodinný typ.

ivkadracova
18. jan 2015

prinut ho ist zabehat si na 2h, super sa mu vycisti hlava, a potom mu daj pivo do ruky, teda ak to ma rad ; )

olivia6
29. jan 2015

vo volnom case sa milujeme 🙂

bejkovnicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andreakotesova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz