Ako oddychujú vaši manželia?

janaff
14. jan 2015

Mamicky, ako si vetraju hlavy vasi muzi, lebo tn moj ked ide von, tak pride az rano, ale len raz za pol roka. Inac sa perfektne stara o vsetko, len mam pocit, ze to uz psychicky nezvlada. Mame deti 3 rocne a 4 mesacne, sme manzelia 5 rokov a neviem, ako by som mu pomohla zresetovat, kedze so mnou doma vela zabavi tiez nema, som dost unavena. Dajte nejake tipy, co robia vo volnom case vasi muzi. Dakujem.

skuste1983
14. jan 2015

@janaff Ahoj. MM chodí s kamarátmi každý týždeň podvečer na 2 hodinky hrať futbal.Potom pivko, ak nie je autom a domov. Okrem toho už len spoločné prechádzky s deťmi a keď nás prídu pozrieť priatelia (alebo my ich).

zulu19
14. jan 2015

7 dní v týždni chodí hrávať hokej 😀

mirkakab
14. jan 2015

@janaff ahoj, moj hraje skoro každý den ( cca hodinu) hry na PC, vobec mi to nevadí lebo ako tvrdí si oddýchne pri tom. Ako skončí s hrou tak sa postará bud o deti alebo ide variť a sadám tu ja 🙂 Takže si vetráme hlavy spoločným štýlom 🙂

kitty88
14. jan 2015

Moj behava, rekreacne aj sutazne, kazdy druhy den, vyvetra hlavu, zresetuje a vrati sa z behu iny clovek 😉 chodieval aj hrat futbal a hokej, no uz na to nema cas kvoli praci.

jaruska6
14. jan 2015

Ahoj môj má záľubu autá, poprípade nejakú techniku, popozerá si k tomu na PC, vyumýva, vyleští, napastuje náš vozový park, aj povysáva.A potom pomôže v kuchyni, alebo s malým stavia Lego prípadne rôzne autá, žeriavy.... 🙂

miadi
14. jan 2015

po veceroch namiesto telky sa hra na pc -na vojaka 🙂 zabija ludi 🙂 nepriatelskych vojakov
robi s ludmi a niektori zakaznici su proste debili tak sa necudujem ze potrebuje par odbachnut 🙂
celkom dobre to vyzera ta hra vselkde sa to deje raz je na lodi raz v nejakej arbskej krajine raz v dakom velkom modernom dome atd. pekna grafika len to strielanie by mna nebavilo..ale tak ja nie som chlap
nie som z toho nadsena ale je to lepsie akoby sa niekde flakal po vonku pil alebo tak..na aktivne sporty nema cas robi 8mesiacov v kuse bez vikendu a volne dni ma len v zime.

bastika
14. jan 2015

V pondelok volejbal v utorok fitnes alebo stredu tenis to v zime okrem toho chodí v sobotu a sem tam v nedeľu pozerať volejbal keď je zápas v telke pozeráme tenis volejbal šípky futbal ideme si zahrať v piatok squash keď máme koho k deťom no a v lete hrávame tenis kedy sa len dá od deti.a pozerá večer seriál.🙂

michala.s
14. jan 2015

Moj si doma sadne pred Xbox a hraje sa, potom si s Xboxom da trošku trening tak pol hodinu. V lete chodime na prechadzky a hrajeme bedminton. Sem tam vybehneme niekam s kamaratmi alebo len tak ku kamaratom posediet ku vinku

mirkava
14. jan 2015

@janaff moj hraje hokej 3 - 4 krat do tyzdna. Skor by som potrebovala zresetovat ja 😊

skolara
14. jan 2015

Môj hra na bubnoch, na gitare Alebo na klavíri. Niekedy ide za kamošmi na pivo . 😉

lucinkao
14. jan 2015

cez zimu hrava hokej futbal chodi do fitka hra na gitaru chodi behavat a cez leto meni hokej za motorku ano obcas sa aj stretneme doma 😀 a niekedy ide von s chalanmi to vacsinou ked oslavuju narodky alebo meniny

karinkinamamicka
14. jan 2015

No keď sa tak zamyslim, tak ten môj nechodí vôbec nikam. Sem-tam ide buď na hokej alebo hrať bowling. Cca raz-dva krát za polroka ide von s kamarátmi. Inak vôbec nič. Akurát rád pozerá letevie katastrofy. 😉

katusap
14. jan 2015

Moj hra 2x do tyzdna futbal, hrava sa na PS 3, ale to az vecer, ked ja idem spat, okrem toho chodi von s kamaratmi - nie casto.

maya.h
14. jan 2015

Môj sa chodí kúpať do Podhájskej cca 3x do týždňa, 1 hodinové kúpanie v tej liečivej vode...

meusicka
14. jan 2015

moj si na odreagovanie hra na gitare, alebo si pozera na nete co ine ... gitary. von nechodi, lebo zijeme v cudzine a tu nemame nikoho s kym by si raz za cas vysiel von. ked tak si robime spolocny program spolu cela rodina a snazime sa odreagovat na detskom ihrisku pri detoch alebo niekde pri vode a pod.
kedze ja som cele dni sama s detmi, dvojicky mame este doma, t a starsia je v skolke tak skor mam pocit ze na psychiatriu som zrela ja. 😝 ale ja tiez nikam nechodim, lebo nemam kam a s kym, takze moje odreagovanie je obcas si nieco precitat alebo teraz som dostala stepper, tak aspon nieco si pre seba spravit. 😝

emma_932
14. jan 2015

moj je sportovy pilot, tak chodi na letisko. nastastie je tam detsky kutik 😀 😉

gapre
14. jan 2015

Moj hraje bowling,sipky,karty a cez leto tenis..cca 2 krat do tyzdna nieco z toho.

bonaqa2013
14. jan 2015

moj najradšej leží na gauči pred telkou - pozerá nejaký dokument, veľmi rád číta knihy - ale úplne mimo mojho vkusu, ale naj. sa asi hrá na počítači. - nejaká hra s tankami..... Ako malý chlapec.

vroni
14. jan 2015

Jazdi na motokarach, vzdy pride zniceny ale blazeny.

elizita
14. jan 2015

@janaff preco sa s nim o tom rovno neporozpravas? ja ked mam taky pocit z muza, tak sa ho na rovinu spytam, co by som ja mohla s tym robit alebo mu rovno navrhnem nejaku spolocnu aktivitu alebo mu pripomeniem nejakeho kamosa, jeho gitaru apod.

k_a_j_k_a
14. jan 2015

MM hrava hry (pc, PS3, 3DS a pod.). Pri tom si najviac oddychne. Mne osobne to nevadi. Niektore tie hry sa daju pozerat ako film, tak sa zabavim aj ja pri hackovani 🙂.
No a potom este oddychujeme spolu 😀

zutera
14. jan 2015

Mm závodně střílí. Jezdí jednou za 3 měsíce na závody a tam vegeti 🙂

monika_123
14. jan 2015

moj sa chodi vyvetrat do lesa na štvorkolke,domov pride ako novy clovek 😀

k_a_j_k_a
14. jan 2015

@bonaqa2013 tie tanky sa hraja aj moj 🙂 vlastne vsetcia chlapi v mojom okoli okrem tatina a svokra 😀

jana_eyre
14. jan 2015

moj vo volnom case vacsinou sedi za PC a cita si nove info o vsetkom moznom.. inak jeho hobby su deti /to tak bolo aj predtym ako sme mali vlastne/, opravovanie blbosti v domacnosti a vylety s nami.. takze kazdy vikend niekde sme a najlepsi relax je, ked deti zaspia v aute a my sa mozeme vozit.. toto bola nasa zaluba este davno, davno pred detmi.. :D

stefka33
14. jan 2015

@bonaqa2013 Pred časom hral aj môj tanky aj so synom vytvorili duo na dvoch noťasoch a tam ich dobre kosili všetkých. 😀 Už ich to prestalo baviť. Inak hrá raz za týždeň v robote futbal cca 2-3 hodinky, dojde okopaný s modrinami a potom sa týždeň lieči.

bonaqa2013
14. jan 2015

@stefka33 no nechápem čo ich to tam baví. viem o tom, že sú tam porobené rozne skupiny, ktoré hrajú spolu, ale aj tak mne by sa to nechcelo. Je to úplne mimo mojho záujmu.

bonaqa2013
14. jan 2015

@jana_eyre tiež sa rada vozím v aute. len tak si sadnúť a šoférovať.

bellamafia
14. jan 2015

Obdivujem vase polovicky ten moj resetuje doma na gauci pred telkou sem tam limpopo 😀 .....ked uz je toho dost aj na mna dohodneme sa z mojou sestrou a ideme partia von...vecera biliard sipky pivko poho vecer 😉

adulla2
14. jan 2015

@janaff moj manžel od detstva športuje, teraz hráva súťažne ping-pong, kebyže mu dám na výber ísť von s kamošmi alebo tréning, tak určite by si vybral tréning 😀