Cítim sa neatraktívne

kikush1811
24. sep 2015

Ahoj zienky. Som maminou 10 mesacnej princezny. Odkedy som na materskej presli sme si kadecim (okrem ineho aj opakovane rozchody a navraty s otcom mojej dcerky). V poslednom case upadam vyslovene do depresii zo svojho vyzoru. Su dni, ked sa mi fakt aj hnusi pozriet do zrkadla. Nikdy som takto neuvazovala, pripadala som si ako normalne vyzerajuca zena. Je pravda, ze sa mozno trosku aj zanedbavam, mozno ma poznacili tie udalosti s partnerom....
Zazili ste taketo obdobia v zivote? Ako ste si pomohli k tomu, aby ste sa citili lepsie?
Ja viem, ze mnohym z vas to moze prist smiesne a malicherne, ale zit s niecim takym fakt nie je prijemne ☹

Dakujem vopred za reakcie ♥

seahorse27
24. sep 2015

Ja ked sa takto zacnem citit, tak zacnem cvicit, behat, zdravsie jest, idem na kozmetiku, nieco pekne si na seba kupim, vyfintim sa a vyrazim v tom von - s manzelom alebo s kamoskami...a hned mi je lepsie 🙂

malcica
24. sep 2015

@kikush1811 som na tom rovnako ☹

dominika6
24. sep 2015

@kikush1811
cítiš sa tak len z toho dôvodu,že niesi šťastná...chýba ti láska,pohladenie,neha a pekné slovo,ktoré ti polichotí aj ked sa sama sebe nepáčiš..
pre svoje dieťatko si tá najkrajšia mamina na svete a najkrajšia budeš,ked sa budeš naň usmievať..vtedy nepotrebuješ ani makeup,vlasy od kaderníka ani mať top postavu..to nieje záruka šťastia,vyzerať skvelo..
Stačí,že sa na seba do zrkadla usmeješ,zdvohneš hlavu hore,pobozkáš svoju princenzú a vyrazíte na dllllhu prechádzku a vrátite sa až večer...spokojné,unavené,načerpané čerstvého vzduchu...🙂

doli11
24. sep 2015

@kikush1811 Na tej fotke si kočka.

dominikav123
24. sep 2015

@kikush1811 nechaj svoje dieta na par hodin s babkou, kamoskou, hocikym, a vyraz si do mesta...daj si urobit vlasy, chod na kozmetiku, nechty...znie to mozno malicherne, ale pomaha to, ved aj ked sme matky, sme stale zeny 🙂 a chod s kamoskou na kavu, nie doma, ale niekde von a strasne vsetkych (a najme muza) poohovaraj ! :D

rainee
24. sep 2015

myslim ze kazda sme si tym niekedy presla 😉 najdi si chvilu pre seba, zrelaxuj.... na mna ked lezie z niecoho depka, tak si poviem, ze su niektori ludia na tom ovela horsie (ci uz vyzorovo, zdravotne, financne atd.) a hned ma to prejde 🙂

katka822
24. sep 2015

schudni

miku1
24. sep 2015

@katka822 Ty máš aký problém? Otvorím dve témy a v oboch napíšeš akurát tak SCHUDNI.....To nič lepšie napísať nedokážeš? Ak nie, tak potom radšej zalez a čuš!!!

malcica
24. sep 2015

@miku1 asi nejaka zakomplexovana anorekticka

miku1
24. sep 2015

@malcica Mne sa len najviac páči, že sa včera zaregistrovala, pridala 3 príspevky, a z toho 2 v znení Schudni.....Škoda, že neviem nájsť ten 3tí príspevok 🙂 Možno do tretice vyperlila inú perlu 🙂

ingelika78
24. sep 2015
erienka
24. sep 2015

Na fotkach vyzeras fakt dobre a mas krasne vlasy, co by som dala ja za take

sardinka32
24. sep 2015

@miku1 Ta osoba "katka822" sa zjavne len nudi, zaregistrovana vcera...nahodila temu https://www.modrykonik.sk/forum/pubertak/13-rocny-syn-nechce-chodit-do-kostola/
tam ale paradoxne neprispieva, len sleduje, ci sa tam zeny nezeru navzajom...zato napisat "schudni" do tejto temy si cas nasla. Takze taka trollka ako vysita.

dai
24. sep 2015

@kikush1811 jedna vec je popracovat na vztahu v ktorom zijes - vela ludom na atraktivite dodava jednoducho stastie, usmev, dobra nalada - ja osobne sa radsej bavim s nie tak peknym pozitivnym a usmievavym clovekom ako s nejakou ofuknutou krasavicou... Zene urcite pomoze pocit ze ju jej muz miluje, prezentuje sa s nou, ze jej povie aka je krasna etc. ... ak mate uz vztah ok tak muzovi jednoducho povedz zemas obdobie ze to potrebujes pocut castejsie - kazdy milujuci chlap to rad pre svoju zenu spravi ( aj ked to sam poklada za nepoctatne )
- co sa tyka vzhladu - tu je milion veci ktore mozes so sebou spravit - neviem vobec ako aktualne vyzeras , ak mas pocit ze potrebujes schudnut tak zacni s tym nieco robit, bud viac vonku - to tiez pomaha k pozitivnemu rozmyslaniu, menej sa porovnavaj s dokonalymi ( ver ze je to len pozlatka ), ak mas pocit ze potrebujes novy uces - do toho... nauc sa pekne malovat ak myslis ze to je to co ti chyba - na internete najdes kopu rad ako vyzdvihnut svoje pozitiva...

U mna osobne ale naozaj najviac zabera moje pozitivne nadstavenie - teraz mam napr. svoje tucne obdobie a tak nejak neriesim - urcite s tym chcem nieco spravit ale nie je to nic urgentne... dnes mam napr. pocit ze som krasna😀

sardinka32
24. sep 2015

@kikush1811 Ja Ta plne chapem, prezivam momentalne uz nejaky ten mesiac to iste..."skarede" obdobie. Clovek ma pocit znechutenia zo seba sameho. Nemam chut ani nikam chodit, lebo mam pocit, ze nech sa obleciem do cohokolvek a napackam na tvar vsetko, co doma mam, nezakryje to moje tukove vankuse, pupaky a prve vrasky...zial, ja som o dekadu starsia ako Ty. 😅 Neviem Ti poradit, co by zabralo u Teba...ja som vo faze, ze sa chystam chudnut a snad tym, ze budem racionalnejsie jest sa mi upravi aj plet. Uvazujem nad uplnou zmenou farby a strihu vlasov, ale to az ked sa mi podari schudnut. Takze jedine co asi moze zabrat je nieco so sebou robit...neprestat a kazde jedno zlepsenie Ta nakopne k dalsiemu zlepsovaniu samej seba, budes mat zo seba radost, co Ta bude motivovat k praci na sebe a zacnes sa vnimat v lepsom svetle. 🙂

gladys_07
24. sep 2015
henamichal
25. sep 2015

@kikush1811 Videla som tvoje fotky a uprimne ti poviem moja ze vyzeras uuuuzasne!Si krasna stihla maminka s nadhernymi vlasmi. Vela si sa trapila dusevne a to ta zlozilo!Musis nabrat sebavedomie a sil a to z Tvojej krasnej dcerky. Hlavu hore,drzim palce a prajem ti len to najlepsie a hlavne vela zdravicka!!!!.🙂

kikush1811
autor
28. sep 2015

Babulky, vy ste svetove ♥♥♥
Ja len dufam, ze tieto stavy su fakt kratkodobe a opustia moju mysel tak rychlo ako aj prisli...
Aj si hovorim, ze by to chcelo zmenu ale vzdy ma cosi zabrzdi. Nie som prilis na radikalne zmeny ale myslim, ze prave to je cesta 🙂

@sardinka32
@malcica .... kocky, aj vam teda prajem, nech je odraz v tych nasich zrkadlach odrazom nasho vnutra - a to je krasne 🙂 ... tak nech sa nam to prejavi na tvarickach, a nech vyzarujeme skutocne len to dobre a krasne ♥

timea7
2. okt 2015

@kikush1811 nemusíš robiť radikálne zmeny, ani ja nie som na ne, ale skrátiť vlasy o päť cm, skočiť ku kozmetičke, kúpi si na jeseň nový kabátik a čižmičky, íný lak na nechty, hodiť kávu s kamoškou, hneď s na svet inak pozerá, ako od hrncov a plienok.

jeennyv
2. okt 2015

@kikush1811 podla mna netreba radikalne zmeny, staci ked sa baba trosku primaluje, pekne ucese, nahodi nejake vecicky a uz to hned inak vyzera 🙂 🙂 nehovorim, ze je to tvoj pripad, ale co si ja vsimam na babach tak sa im v prvom rade nechce, natahne teplaky, poriadne sa ani neucese a ide... je jasne, ze ak clovek na seba nedba, ta fyzicka atraktivnost sa straca.... aj male zmeny dokazu velke veci...

malcica
2. okt 2015

@jeennyv keby to bolo take lahke. Mne kadernik pred rokom spalil na totalku vlasy a odvtedy su v takom stave ze si mizem obliect luxusne kusky, nalicit ako princezna a vyzeram strasne. Preto z prace rovno domov a nikam ☹((

sardinka333
2. okt 2015

@kikush1811 a nenataral ti o tvojom vyzore niečo partner? neskritizoval niečo na tebe? to len tak uvažujem ....
Podla foto si kočka, ale tvoja dcerka je ešte väčšia!
Mas za sebou zrejme ťažké obodbie, stresy a potom človek lahšie podlahne skepse, negativizmu...baby ti dobre radia urob si radost, vybehni niekde s dobrou kamoškou - urobte si babinec, kup si niečo pekné na seba, chod ku kaderníčke, na kozmetiku...ak ta trapi nejake to kilo na vyše (ktoru zenu netrapi ze?) tak si naordinuj prechadzky, proste čo dokažeš realne pre seba urobiť - nedavaj si nejake ,,brutal,, ciele lebo ked to nepojde budeš len frustorvana, sklamana. Myslím si ze to su take ,,kratkodobe,, stimuly. Skus popracovat na svojom vnutri - čo máš na sebe rada, v čom si dobrá, čo si už dokazala, čo na tebe maju radi tvoji blizky by si sa čudovala kolko ludí ta ma rado a si pre nich doležitá ...kludne si to spiš aj na papier nech to vidíš. Takže výzor je jedna vec a to v ramci moznosti dolezitá ale ešte dolezitejšie je ako sa citiš ty ako zena, matka...tvoj postoj, naladenie to z teba bude vyžarovať aj na vonok.

sardinka333
2. okt 2015

@malcica a si videla tu Kmotríkovu ako je na ježka? A všetci jej to chvália a sekne jej to...spalene, poškodene ostrihaj, vlasy dorastu a šup medzi ludi. Knedliť doma budeš na dochodku 🙂

martinappvt
2. okt 2015

skus isť trošku pobehať, kúp si nejaký módny doplnok a hneď uvidíš zmeny 🙂 napríklad na tejto stránke sú veľmi pekné veci ;) http://www.klenotyhematit.sk/

jeennyv
2. okt 2015

@malcica podla mna v tomto robis chybu..v prvom rade je mnozstvo aj domacich receptov, ci samponov z lekarne alebo zastup inych kadernikov, ktory by ti s tou situaciou pomohli, o znicene vlasi sa treba starat a ked uz neinvestujes do seba financne, tak predsa je mnoho drdolov a ucesov pre vlasy ako zakryt nedostatky, plny internet tipov a rad, len treba chciet a nezvolit tu lahsiu ale horsiu cestu, ze nikam len domov....

malcica
3. okt 2015

@jeennyv ja sa o to snazim..obehala som milion kadernictiev na Slovensku aj v Cechach. Naozaj cely ten rok bojujem pretoze som bola vzdy typ, co ma rad spolocnost, ludi, vylety...toto ma prefackalo a dost trpim pretoze sa zrazu neviem najst. Ja to aj nosim uz len v drdole ale tym ze uz aj odrastaju uplne suche tvrde znicene moc to nepomaha. Mozno uz ma na tom zasluhu aj psychika..

jeennyv
3. okt 2015

@malcica ked aj tvoje nove vlasy su uz problemove, ja by som vyhladala odbornika, vlasy, nechty a ich kvalita nam signalizuje ci je nase telo ako celok a jeho vnutorne organy v poriadku.. ak mas dlhodobo takto problemy pricina moze byt niekde skryta v tele...

malcica
3. okt 2015

@jeennyv ono to zacalo po tom farbeni...mna napadlo ci mi nemohol znicit korienky (((

sardinka333
3. okt 2015

@malcica keby ti zničil korienky tak ti spali aj pokožku hlavy či nie? by si to citila...ja by som ,,ten chemlon,, ostrihala, radšej zdrave vlasy krátke ako ,,chemlon,, ale dlhé.
Na nete pišu ako skušaju všelijake regeneračne olejčeky, zabaly...ked je raz vlas zničeny tak je zničeny a vela s tým nespraviš. Ja som si len na blbe končeky furt davala všeliajake sera čo ,zlepuju,, aby som nemusela čo mesiac strihať a fitkeles to pomohlo, rozdvojene som mala aj tak.

magmolatus
7. okt 2015

@kikush1811 Podľa mňa to nie je depka z výzoru, ale skor by som asi povedal že to je koli tomu citujem ťa: "okrem ineho aj opakovane rozchody a navraty s otcom mojej dcerky". Tam niekde bude pes zakopaný.