Zbierka pre Majku ❤️

permanentka
25. nov 2020

Stalo sa niečo čo by ani v sne Majku nenapadlo ze sa stane. Majka je profesionálny rodič - stará sa o deti z detského domova u seba doma, miluje ich ako svoje deti, až kým si ich niekto neadoptuje... Okrem týchto detí má 4 svojich chlapcov. Pred cca 2 týždňami jej 11 ročný osvojeny syncek zomrel v nemocnici ☹ pohreb znášali veľmi ťažko, ale manžel bol pri nej a bol jej oporou 💜 no den po pohrebe zomrel na infarkt aj jej manžel (44 rocny zdravý muž), Majka to zvláda veľmi ťažko, milovali sa neskutočne, ostala na 4 svoje deti úplne sama. Aby nebolo málo tak v tých dňoch jej 4 ročný synček dostal zápal pluc, no už mu je lepšie. Manžela jej nikto nevráti ale každé euro ju poteší, pomoze, ak by sa našiel niekto kto je ochotný prispieť, tu je jej transparentný ucet:
SK63 8330 0000 0024 0189 5887 - https://ib.fio.sk/ib/transparent?a=2401895887

Dakujem v jej mene za každé euro! Ak by si niekto chcel s nou vypočuť rozhovor, ktorý modrý konik s nou minulý rok natočil, tak paci sa:

https://www.youtube.com/watch?v=tr9GLSnHhfA
negymama
25. nov 2020

och ja ju poznam, ona tu bola na koniku, pre istotu nepisem nick, ak to ma ostat anonymne. Ten syncek co zomrel bol s mojim rovesnik. to je velmi smutne. rada pomozem.

permanentka
autor
25. nov 2020

@negymama áno je tu na koníkovi, pomáha tu veľa mamičkám, mne toľkokrát pomohla, poradila vo všetkom 😥

zezu1
25. nov 2020

Majku poznam, mala som to stastie ze sme boli v porodnici spolu na jednej izbe.
Neskutocne uzasna zena, kazdemu sa snazila pomoct 🙏 , jej rady ohladom babetiek a zdravotnictva vela maminkam pomohli.
Stale sa mi tlacia slzy do oci, ked si spomeniem aka tragedia postihla jej rodinku 😢

livuska124
25. nov 2020

Majku poznám z našej termínovej skupiny, úžasná žena, vždy ochotne poradí, podporí, je to človek s veľkým srdcom a je mi nesmierne ľúto, čo sa stalo.... často na ňu myslím v posledných dňoch. Tu bude ozaj finančná pomoc smerovaná do správnych rúk ❤

ada12345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amanta5
25. nov 2020

Och, veľká tragédia 😢
Rada prispejem 🙂

mapa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
negymama
25. nov 2020

@mapa ucet je v texte prispevku

76california
25. nov 2020

poznam zo skupiny tu na koniku...človek s velkym Č

mapa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evina34
25. nov 2020

Ja som tiež pozerala /chcela som pomôcť/. Ten účet tam nie je.

permanentka
autor
25. nov 2020

@evina34
@mapa
Idem jej rýchlo písať, minulý týždeň ho založila, modrý koník jej poradil aby si ho založila lebo na zbierku treba transparentny. Idem jej dat vedieť nech ti rýchlo pozrie, dakujem baby

permanentka
autor
25. nov 2020

@evina34 našlo mi ho 🙂

negymama
25. nov 2020

som rada , ze je to ok, lebo som uz aj nieco poslala na ten ucet.
@permanentka

permanentka
autor
25. nov 2020

@negymama si úžasná ❤️ asi treba bez medzier to číslo účtu, len už mi nejde upraviť úvodný príspevok aby z toho bol link. Písala som koníkovi, oni určite pomozu

negymama
25. nov 2020

@permanentka mne to banka upravi na spravny format, bezohladu na to ako to zadam

mapa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alami
25. nov 2020

Majku tiež poznám cez skupinku už roky, sme denne v kontakte. Veľké nešťastie čo sa jej stalo 😢 😢😢

viikkki
25. nov 2020

To mi je tak ľúto táto situácia co sa jej stala chuda 😔😔držím jej palce aby to zvládla ❤️🍀

mapa
25. nov 2020

@permanentka mozno by bolo fajn, keby si tuto info zverejnila na ploche ako spravu a ta by sa dala dalej zdielat. Ak by s tym Majka suhlasila. Lebo tema rychlo zapadne medzi inymi. A vela ludi, ktorym Majka virtualne pomohla, alebo ich inspirovala a mohli a chceli by jej pomoct, sa k teme ani nedostane. Sprava by sa cez zdielanie dostala k vacsiemu poctu uzivateliek. Len je otazne, ci je takato forma na MK povolena, aj ked ide o overenu zbierku. 🤔

permanentka
autor
25. nov 2020

@mapa fiha to vôbec netuším, toto mi MK poradil lebo ju poznajú 🙂 ani neviem ze sa da niečo zdieľať na konovi

negymama
25. nov 2020

urcite sa da zdielat aj na ploche, ved tu pravidelne zdiela jedna baba z nejakeho centra pre matky s detmi...aby ludia prispeli oblecenim, satstvom . oNa je tiez overeny pouzivatel, takze jej to povoluju admini.

livuska124
25. nov 2020

Mne to tiež napadlo, že by bolo dobré dať to na plochu, len neviem, ako je to s pravidlami MK, či by to povolili....

permanentka
autor
25. nov 2020

@livuska124
@negymama
Spýtam sa adminov. Čiže proste krátku správu by som napísala na svojom profile a ta by sa dala zdieľať áno?

negymama
25. nov 2020

@permanentka ano, skopiruj tu co si dala do temy a link na ten transparentny ucet

rusalinka
25. nov 2020

@permanentka ahoj, bude to na prvej strane, dnes, už je to naplánované.
Veľmi mi je to ľúto, Majku na Koníku registrujem aj ja a ostala som úplne v šoku z toho, čo sa jej stalo.

permanentka
autor
25. nov 2020

@rusalinka jejda ste uzasni celý koníkov tím ❤️
Áno je to veľmi smutné 😥

elfi1
25. nov 2020

Aj ja som mala tu česť Majku raz stretnuť, ked si bola u mňa dačo vyzdvyhnuť. Posnažim sa prispieť aj ja.

permanentka
autor
25. nov 2020

@elfi1 si úžasná ❤️