Ako podať podnet na sociálku?

lea1333
6. jún 2012

ahojte potrebujem poradit ako mam postupovat ked chcem podat podnet na socialku ked matka sa nestara o dieta?
dakujem za rady

irriss
6. jún 2012

Anonymne... 😉
Jsou povinni prozkoumat situaci..

Jako svedek riskujes, ze budes popotahovana vice nez sama nestarostliva matka..
a muze se ti to i vymstit.. ☹ 😉 😔 🤐 🤐 🤐

ani3012
6. jún 2012

https://www.modrykonik.sk/forum/staram-sa-o-dietatko/ako-anonymne-nahlasit-na-socialku-zanedbavanie-dietata/

anonymným nahlasovaním sa nezaoberajú - kvôli tomu,že by to mohol byť výmysel - tak mi povedala jedna pracovníčka

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
belusa
14. okt 2016

@alenah31 a preto susedov agresorov nikto neuda lebo sa bojí ☹ ☹ ☹

majodia
30. máj 2018

ako postupovat ak sa susedka nestara o deti chodia v tich istim vecoch maju vsi a mladsi na 4 roky a nosi plienky nedava mu nic jest len mlieko a caj krici po nich nadava im hocikedi ju pocujem jak krici a mali place a minule bola tak spita ze odpadla a prisla sanitka je mi tich deti luto jaku maju matku och len pozera kde vipit ako postupovat ak chcem poslat podnet anonimne je to susedka a us bola u nej socialka ale neotvorila im ako to ved musia stim nieco robit co bude z timi detmi

nevednokto
9. dec 2018

@majodia je to tazke ale len kvoli tym detom sa neskryvaj za anonimytou. Ak ti na nich zalezi ukaz aj ty,tým detom kto im vlastne pomohol. Na tu pomoc cakaju chudatenka...

pupulik
28. feb 2019

Potrebujem poradiť kde mám nahlásiť človeka ktorý maroduje už asi mesiac a chodí preč do roboty