Chodíte každý víkend na celoplošné testovanie?

21. mar 2021

Chodíte sa dávať testovať na celoplošné testovania? Kôli práci, alebo kôli deťom do školy/škôlky, najmä tí, ktorí sú proti testovaniu. Nechodíte a deti sa vám učia z domu? Tak ma napadlo, že keď je veľa ľudí proti tomu, či na tie testy aj tak chodia ale frflú, alebo si stoja za svojím a nechodia.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
margaretka_
21. mar 2021

Ja som teraz dlhsie nebola, lebo mi kvoli nicomu nebolo treba. Muz teraz zhodou nahod chodi kazdy tyzden, lebo mu vzdy pre nieco treba, napr na postu 😀

babatkoo
21. mar 2021

Ja chodim iba tak pre svoju potrebu. Som na materskej s babatkom. A chodi

danielahamar
21. mar 2021

muž chodí, lebo práca, ja nechodím, lebo som mala papier do dnes, že som prekonala, ale ani nepojdem, pokiaľ to nebude nevyhnutné. Star. syn mi chodí, lebo chce chodiť von, ja hovorím, že mu to netreba, no už má svoju hlavu, stred. syn nechodí, ten nechodí vôbec nikde a mimčo nedám, pokiaľ to nebude nevyhnutné už /spárali mu v nose, ked sa narodil, lebo som bola pozitívna/

anonym0001
21. mar 2021

Pracujem z domu. S nikým sa nestretávam, nerozprávam, nemám sa kde nakaziť. Testujem sa len keď mám termín u lekára alebo keď idem na druhý koniec mesta. Za tento rok som sa dala testovať len 2x. Ale doteraz ešte po mne nikto nikde test nechcel.

danielahamar
21. mar 2021

@anonym0001 presne, chodím kade tade aj po doktoroch a nikto nikde nechcel, ani mna, ani malého

mariali31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima172
21. mar 2021

Nie nechodím ani ja a ani manžel. Máme papier o prekonaní (dali sme si urobiť spätne protilátky, lebo sme koronu minulý mesiac mali). Neboli sme ani raz a ani nepôjdeme. A áno, manžel je zamestnaný, v práci je plno "zodpovedných" špáračov, rieši to PNkami a aktuálne je pokoj kvôli spomínanému papieru. Stačí sa pozrieť troška dozadu - najskôr dobrovoľné testovanie, následne dobrovoľné očkovanie... Krásna vízia do budúcna 🙂

patka06
21. mar 2021

Zatiaľ som nebola ani raz, pokiaľ to nebude nutné kvôli dcére, aby mohla do školy ...ani nepôjdem

hradnapani
21. mar 2021

no ja v zasade nemusim kvoli praci ci detom, ale chodim. Lebo vzdy ked som nesla, tak som potom cez tyzden aj tak musela ist necakane (posta, lekar - ziadal si to). Takto idem vzdy v nedelu v ramci vychadzky s detmi, ale trva mi to tam cele asi minutu, lebo som na cas, nic nevypisujem, na vysledok necakam a ludia tam nie su takmer ziadni, takze nemam obavy, ide to tam velmi rychlo.

titla
21. mar 2021

Som doma na RD a testovat sa chodim kazdy tyzden s manzelom, ktory potrebuje test do prace. Nechodim nikam len s dietatom von a stretavam sa len so svokrou. Prave kvoli nej chodim na testy i ja. Viem, ze nie su 100% ale aj tych 60% mi za ten 4 sekundovy vyter stoji.

sante81
21. mar 2021

Musím, inak ma do práce nepustia, od jesene prepustili 60ludi, a v dnešnej dobe bez roboty zostať nemôžem, som sama s 2 detmi a dcéra v škole potrebuje môj prefoteny negatívny test.

siska53
21. mar 2021

Keby sa inak nedalo, tak ist musim, aj ked frflem. Teraz som bola.len kvoli lekarovi a muz tiez len raz, kvoli pracovnemu vyjazdu. Inak robime z domu a deti sa tiez ucia doma. Poznam ludi, co sa nakazili priamo na testovani.

hettinka
21. mar 2021

Chodim nepravidelne - 1x do týždňa, niekedy ale aj po 9-10 dňoch, tu mame MOM otvorene stále, rady nie sú, tak keď kvôli niečomu potrebujeme, otestujeme sa. Teraz sme čierny okres, tak treba aj pri výstupe z okresu, do prírody.

Kontrolujú to mne v práci, deti sa učia distancne. A 1x nás skontrolovali policajti na ceste, inak nikto iný test nechcel.

midka
21. mar 2021

ano, chodim, pravidelne, podla toho ako potrebujem,,, ... akceptujem akt., situaciu,,...avsak ocakavam,, ,, ze kto sa nedava testovat,, sedi doma na zadku 🙂

lubiss
21. mar 2021

nie nechodim....

avril299
21. mar 2021

uprimne? nebola som este ani raz na testovani a ani nie na tom celoplosnom na prelome oktobra / novembra.. pracujem z domu a inde ho zatial este odo mna nikto nepytal 😀

kubkovamama
21. mar 2021

Muž chodí iba!kvôli práci.Ja som bola raz,keď som potrebovala ísť osobne na poštu.A aj tak to nikto od mňa nikde nepýtal.Testy su totálne nespoľahlivé..no ale sme s deťmi doma,chodíme tak max na dvor.

bebotka
21. mar 2021

ja chodím pravidelne , som síce na Rd, ale nebudem potom vypisovať siahodlné sťažnosti po internete ako ma nezobrali na pohotovosť či lekárovi. Mám tri malé deti a fakt neviem, čo sa môže v priebehu týždňa stať tých 30 minút aj s cestou ma nezabije, aj keď pomaličky mi to lezie na nervy, ale pokým to bude treba chodiť budem.

konikkon
21. mar 2021

Celá naša rodina a známi chodia výhradne preto, lebo MUSIA. Kvôli robote, aby sme mohli ísť do obchodu, aby nás neotravovali policajti. Nikto, koho poznám, nechodí dobrovoľne, každý na to frfle a ide tam nasilu.

mati31
21. mar 2021

Ja musím chodiť kvôli práci aj na víkendové a aj musím absolvovať testovanie v praci cez týždeň.

najk
21. mar 2021

@bebotka na pohotovost aj k lekarovi Ta zoberu aj bez testu. Pripadne si na pohotovosti spravia test sami. Ja si vzdy pre istotu k lekarom popredu volam, ci potrebuju test a zatial nikto nepotreboval

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
21. mar 2021

ja chodim cez tyzden 🙂

patka06
21. mar 2021

@fidka79 nie je pravda, nevyhnutné ošetrenie lekár odmietnuť nemôže ...alebo si test urobia priamo v ambulancii - na pohotovosti
Je stále viac lekárov, ktorí test vôbec nepožadujú

hettinka
21. mar 2021

@fidka79 lekár od nás test nechcel zatiaľ ani jeden. Ani na ockovanie nebolo treba.

17alexis
21. mar 2021

My chodime kazdy vikend.

dzejsik
21. mar 2021

chodíme len podľa potreby (máme testovacie hneď oproti v chodu a nikdy sa tam extra nečaká), s malým som zatiaľ doma, takže len na výdajné miesta alebo pracovné výjazdy

izabela181
21. mar 2021

Chodím každý týždeň a nemám s tým žiadny problém 🤦‍♀️ Chodím do prace síce iba raz do týždňa a nikto ho tam odo mna nechce, ale muz chodi do prace normálne a som tehotná, takze aj kvôli tomu chodíme obidvaja, vždy to spojíme napríklad s nákupom, mame ro po ceste, trvá to pár sekúnd a výsledok príde SMSkou, nechápem prečo niektorí ľudia sa tvária ako keby museli darovať obličku keď majusabist dať otestovať 😂