Používame cookies. Viac informácií tu. OK
suuzanee
4. aug 2011

Ahoj,ja ked som sa sla zaregistrovat na UP po rodicovskej dovolenke,tak pytali odo mna len potvdenie ze od kedy do kedy som brala rodicovsky prispevok.Ale pred RD,som bola tiez evidovana na UP.Podla mna ty budes potrebovat dolozit aj vsetky zamestnania predtym co a kde si robila.A ak smiem este poradit skor ako dobrovolne nezamestnana by som sla na predlzenu matersku,vtedy tiez nedostanes nic ale budu platit za teba vsetky odvody do poistovni,takto by si si to musela platit sama.Dufam ze som aspon trochu pomohla. 😉

zuzana1710
autor
6. aug 2011

@suuzanee dakujem velmi pekne..no,ked vypytaju vsetky zamestnania,tak budem mat co robit...a neviem ci mi predlzia matersku dovolenku..mala uz je zapisana do MS a nikdy nebola chora.,.klop klop klop..myslim,ze to nebude take jednoduche..som si vedoma toho,ze si budem musiet vsetko sama platit.budem pracovat,ale iba doma,lebo nemam inu sancu kedze mi nema kto chodit pre malu do skolky(slobodna mamina) a na jednu smenu najst pracu je takmer nemozne.uz rok a pol hladam nieco na jednu smenu a absolutne nic som nenasla.. ☹

Tu začni písať odpoveď...

Odošli