Dá sa podať trestné oznámenie spätne?

niki9807
17. feb 2024

AHOJTE, chcem sa opýtať mam tesne pred pôrodom 6 dní a dejú sa hrozne veci, útoky na mňa a podobne v rámci správ.. . Chcela by som podať trestné oznámenie ale nechcem to riešiť tesne pred pôrodom. Je možné aj po pôrode podať spätne trestné oznámenie???

alex49
17. feb 2024

oznámenie môžeš podať hocikedy. aj na staršie udalosti. Správy si ukladaj.

niki9807
autor
17. feb 2024

@alex49 ďakujem 🙏

alickapusinka
17. feb 2024

A to čo za somára obťažuje ženu týždeň pred pôrodom. Asi nemá v hlave všetko v poriadku.

niki9807
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
niki9807
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
niki9807
autor
17. feb 2024

musim zmazať komenty nerada by som aby to náhodou videla alebo nieco a sa teraz dostalo k nej o to trestné každopádne to je hrozne aj na psychiku teraz a obzvlášť aj pre moju rodinu

alickapusinka
17. feb 2024

@niki9807 a čo je chorá jasne že podaj.

santosanto
17. feb 2024

Podať trestné oznámenie môže ktokoľvek- nemusíš to byť práve ty, keďže si tesne pre pôrodom.
Trestné oznámenie nemusí podať iba poškodený alebo obeť trestného činu. Môže tak urobiť ktokoľvek, kto sa hodnoverným spôsobom dozvie o spáchaní trestného činu. Polícia je povinná prešetriť aj anonymný podnet, ak z neho vyplýva, že došlo k spáchaniu trestného činu

miniatura14
17. feb 2024

@niki9807 Určite áno, veď v podstate všetky trestné oznámenia sa dávajú "spätne". Najprv sa niečo stane a potom sa podá TO. Držím palce.

mogaa
18. feb 2024

vieš to podať aj spätne, samozrejme ak máš dôkazy...