Je lajkovanie fotiek porušenie zákazu priblíženia?

31. máj 2023

Ahojte,po predchádzajúcich udalostiach ( nebezpečné prenasledovanie) bol dotyčnému uložený zákaz priblíženia. Nesmie ma ani kontaktovať , volať či písať správy. Po prepustení zo psychiatrie mi začal "lajkovať " staré fotky, príspevky na sociálnych sieťach. Dá sa toto považovať za porušenie zákazu? V papieroch zo súdu o tom zmienka nie je .

katarinka89
30. jún 2023

Ako si dopadla?

lavender273
30. jún 2023

Je mozne ze tento prispevok suvisi s tou vrazdou?

elenita
1. júl 2023

@lavender273 aj mne sa vidi, husia koza ☹ 🥺😪

makakova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
listy456
1. júl 2023

@lavender273
@elenita na zaklade coho sa vam toto vidí? ma to uprimne zaujima, som nikde nenasla spojitost s dubnicou

river_song
1. júl 2023

@listy456 aj v pripade v dubnici sa jedna o nedavno prepusteného z psychiatrie, tiez zákaz priblíženia,.. samozrejme moze to byt aj náhoda, ale aj to načasovanie tohoto príspevku a cele to nejak.. sedi.. no snad to je len nahoda 😞

monika_mt
1. júl 2023

@pink_lady Presne ma to napadlo 🫣

listy456
1. júl 2023

@river_song to naozaj?? to som nikde necitala dakujem za odpoved no dufam sa zakladatelka temy ozve

bluka2
1. júl 2023

Keď človek natrafí na nejakého takéhoto psychopata, tak očividne jediná jej možnosť ako zminimalizovat riziko takého konca ako v Dubnici je presťahovať sa do zahraničia a zmeniť si meno a všetko 😥

makakova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yvanielka
1. júl 2023

Autorka - ako to dopadlo? Tiež sa mi vidí, že toto by mohlo súvisieť s tou Dubnicou, sedí aj to že to začalo približne pred dvomi rokmi 😢

minka201
1. júl 2023

@autorka prosím, ozvi sa

zuzanka.zuzu
1. júl 2023

aj ja som na autorku myslela, keď som si čítala o dubnici 😢

liusa82
1. júl 2023

všetko sedí do bodky že by to mala byť ona.Aspoň zatial čo som aj o tej vražde na nete prečítala..že by až taká náhoda a autorka by bola zámerne ticho?

listy456
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tamitamitami
2. júl 2023

Je veľmi smutné keď človek číta/počuje o takýchto prípadoch ako sa to celé berie na ľahkú váhu.

Tiež si myslím že príspevok sa až veľmi zhoduje na to aby to bola náhoda. Všetko to sedí do bodky.

luccija
2. júl 2023

@elenita tiež som včera na to myslela, že tu bol podobný príspevok:(

stellarstar
2. júl 2023

@listy456 ty prosím ta na mňa nenadavaj a správaj sa slušne hej?

jozinzbazin2
2. júl 2023

Vymenit pracu,mesto a odist,nech nevie kde si,aby to neskoncilo ako v Dubnici.A nechodit nikde sama,hlavne v noci,ale moc skoro rano.

maranco
2. júl 2023

@jozinzbazin2 prečítaj si príspevok autorky, to všetko urobila a aj tak si ju našiel
Ja som zmenila aj priezvisko aj bydlisko, opustila prácu, ale podnikanie kvôli nemu už naozaj do riti nepošlem.

cicuca
2. júl 2023

Myslím, že aj právnik by ti ako prvý krok odporučil zablokovanie a ak by si dotyčný vytváral falošné profily, z ktorých by ťa obťažoval, tak by sa to dalo riešiť. Ale myslím, že je to druh nepriameho kontaktu

liusa82
2. júl 2023

no ja si myslím že taký chorý človek by ju vypátral ešte aj v tom zahraničí a aj keby zmení identitu..kto chce si nájde všetko.Mňa už neprekvapí na tomto svete ozaj nič

larisa
2. júl 2023

Veď je to hrozné autorka tejto témy sa zatiaľ neozvala. Je to celkom možné ze to asi pisala pani z Dubnice. Ak to bola ona tak dievčatá je možné ze pomoc hladala aj na modrom konikovi na polícii no vsade . A asi jej nikto nedokazal pomôcť a zachrániť. Tento štát asi nevie a nedokáže ochrániť slusneho, obycajneho Slovenskeho občana. Stále myslím na tu pani čo ju hnusný psychopat zabil. Je mi smutno s toho.

vanilkovazmrzka
2. júl 2023

Prilis vela nahodnych podobnosti, aby toto pisala ina zema nez ta z dubnice… hrozne, hrozne :(

maranco
2. júl 2023

@vanilkovazmrzka keď si odpovede autorky prečíta jej setra mohla by vedieť či to bola ona, poskytla dosť informácií čo už urobila na svoju obranu
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fb...

zuziiiii
3. júl 2023

😔

smajlik323
3. júl 2023

@maranco tu by stačilo ak by sestra potvrdila, že podnikala hneď by bolo jasné, že to bola autorka a tá hľadala všade pomoc a keď prečítam niektoré rady od týchto žien tu chce sa mi plakať 😥

mamusa123456789
3. júl 2023

@smajlik323 plakať by mali ony nad svojou hlúposťou a neludskostou, nepochopím takéto hyeny, ktoré dokážu dourazat človeka, ktorý sa nachádza v zúfalej situácii... A to autorka musela byt, keď hľadala pomoc aj na MK, kde sa vždy nájdu 'expertky' na všetko...

vanilkovazmrzka
3. júl 2023

@smajlik323 neviem naco by sa jej rodina mala tymto este zaoberat, je to jedno, hlavne im to moze byt jedno, maju teraz dost inych starosti a problemov… takze lepsie ked sa tomuto oblukom vyhnu

smajlik323
3. júl 2023

@vanilkovazmrzka si to nepochopila nevadí ...pekný deň