Karanténna PN

katulaaaa
29. okt 2021

Ahojte. Muž bol v septembri na karantennej PN, ktoru nahlasoval telefonicky doktorovi a ten to rovno poslal na sociálku no dodnes neprisli peniaze ani na účet ani listok do schránky že by boli peniaze na poste. Nemáte s tým niekto skusenost? Ako dalej postupovat? Dakujem.

kuka221
29. okt 2021

@katulaaaa a požiadal muž o pandemické na stránke sociálnej poisťovne?

katulaaaa
autor
29. okt 2021

@kuka221 tak toto veru asi nie. Obaja sme brali že pridu automaticky ako ked chodí PN so socialky. Nevies prosím či sa to dá este teraz dodatocne?

kuka221
29. okt 2021

@katulaaaa netuším. Ja som pn nemala tak neviem. Ale muž mal pandemickú pn, nahlásil telefonicky lekárovi a na stránke sociálnej poisťovne vypisoval žiadosť o pandemickú PN. Na mail mu prišlo potvrdenie a to posielal ešte aj do práce.

katulaaaa
autor
29. okt 2021

@kuka221 super dakujem za info ideme to teda skusit dodatocne vypisat.

mattkapd
29. okt 2021

@katulaaaa dá sa to aj dodatočne vypísať.. Moja kolegyňa sa vtedy tiež čudovala prečo mne koruny prišli a jej nie

katulaaaa
autor
29. okt 2021

@mattkapd no neviem kolko by sme este cakali 😂 to je super správa dakujem a od vypisania ziadosti priblizne za ako dlho to prislo?

mattkapd
29. okt 2021

@katulaaaa to už si fakt nepamätám

lilinka88
29. okt 2021

@katulaaaa na rozhodnutie je 60 dní

veronice
29. okt 2021

@katulaaaa da sa aj dodatocne. Aj moja mama cakala asi 2 mesiace na peniaze, volali sme na socialku a ze chyba im vyplneny ten elektronicky formular... Hned ako sme to poslali, na dalsi mesiac mala peniaze na ucte 👍
Tu kuk
https://eformulare.socpoist.sk/sluzby/ziadost-o...

katulaaaa
autor
29. okt 2021

@veronice dakujem krasne za odpoved 🙏☺️

monka105
31. okt 2021

@katulaaaa máme, v inom príspevku som už písala, mne prišli peniaze až po polroku po covide.