Má očkovaná osoba nárok na PCR zadarmo?

25. okt 2021

Ahojte neviete očkovana osoba má nárok na pcr test zadarmo ak bola v kontakte s pozitívnym ? Ak je bez príznakov....

nyusika
25. okt 2021

Cez korona.gov nič neplatíte, zadávam iba príznaky, nie kontakt.
Na AG nechodím vôbec

autor
25. okt 2021

@alenah31 ok tak na mieste to zrusim keby chceli platit...dik

halci
25. okt 2021

@nyusika Ja som na ag bola, platila som 10e na mieste. Aj to sa mi zdalo vela.

autor
25. okt 2021

@nyusika lenze ja som uviedla kontakt nie priznaky....aj synovi

autor
25. okt 2021

takze je to bezplatne....volala som tam aj ked bez priznakov.... na tu infolinku sa dovolat 20min....

sara07
25. okt 2021

nemusíš nahlasovat nikde
2x do mesiaca máš pcr zdarma pokial tam zadáš aspon jeden dôvod čo tam je
čiže daj kontakt s poz.osobou + nádcha

tarra6
25. okt 2021

pred dvoma týždňami som prihlásila dcéru na pcr po kontakte s pozitívnou spolužiačkou. Termín prišiel SMS-kou, neplatili sme nič, výsledok sme dostali k večeru.

palicka
25. okt 2021

@nyusika nie je to pravda. Zadávate aj kontakt s pozitívne testovanou osobou, jej meno, posledný kontakt a kedy bola ona testovaná

danielaaa212
25. okt 2021

Uplne v pohode mas..my sme cela rodina boli uz 2krat. Dokonca v jednom mesiaci. Boli sme s pozitivnou osobou. Vzdy sme boli bez priznakov. Vzhladom na to,ze sme chceli bezpecne fungovat a chceli sme vediet ,ze ci sme ok,tak sme sli. Vzdy zadarmo. Nikto nic neuctuje. Mas narok, samozrejme do datumu pcr si v povinnej karantene. V podstate ako ockovana mas narok na vynimku z karanteny,ale akonahle poziadas o test, je tam povinnost do testu sa izolovat. Su to cerstve info.

autor
25. okt 2021

@danielaaa212 nemam povinnu karantenu tym ze nemam priznaky a som ockovana, pytala som sa dnes na tej infolinke. Keby som mala priznak uz mam povinnu karantenu aj ked som ockovana. Ak mi vyjde pozit.test zacina karantena. Ja sa nemusim ani dat testovat tym ze mam ockovanie.... Ale vsak ja som doma so synom, nejdem nikam. Ale tie podmienky cele je to chore, zalezi komu sa dovolas a co ti povie :D

danielaaa212
25. okt 2021

Uz ako ti povedali. Manzel volal ,jemu povedali,ze karantena nieje dovtedy kym niesu priznaky. V pripade ale nahlasenia sa na PCR ,ti prichadza sms ,ze ta ziadaju o to,aby si dodrziavala karantenu. Asi zavisi od daneho RUVZ. My sme ostavali doma. Nam to bolo takto prezentovane. Kazdopadne platit urcite nebudes.

autor
25. okt 2021

@danielaaa212 jasné ok som doma .

nyusika
25. okt 2021

@palicka nemusíš, ja chodím na PCR raz-dva krát mesačne

autor
25. okt 2021

Baby tie testy sú moc nechutné? Hlboko do nosa idú a mandle v hrdle či?

halci
25. okt 2021

No mne ci robili ag test alebo pcr, rozdiel bol jedine v tom ze pcr ide aj do hrdla. Inak som ziadny rozdiel nepostrehla.

chichua
25. okt 2021

Ja som očko bola som v októbri 2x na teste pcr. 1x som mala príznaky, 2x bez príznakov ako kontakt a neplatila som nic

mikadooo
25. okt 2021

Áno, nikto si nič neúčtoval, tiež sme boli len v kontakte. Cez nczi

euka210
25. okt 2021

Je to uz lepsie testovanie ako predtym, ovela miernejsie.

danielaaa212
25. okt 2021

Nam osobne otreli jednu palicku o lice ..nie do hrdla. A druhu klasicky vyter z nosa,ako to uz bolo pri testovani.

autor
28. okt 2021

Ahojte, tak som to prežila som negat, takže keď som očkovana aj pcr negat už nemám žiadnu povinnosť karantény však?

sara07
28. okt 2021

s očkovaním to nemá nič spoločné
keby si bola poz a si očkovana tak karantenu máš určite aj ked nemaš priznaky

diablito01
12. nov 2021

Prosim vas su vysledky z PCR testu aj s QR kodom? Dakujem

simonettasimonova
23. jan 2023

Fuuuj očkovanie odpoooorrrrrr nikdy