Musím doniesť ospravedlnenku na úrad práce?

nikita002
29. nov 2015

potrebovala by som radu ohladne uradov prace prislo mi smskou ze sa mam dostavit na nejaku pracovnu ponuku hned ako mi prislo tak som volala na urad ze sa nemozem akurat vted dostavit .....mam priniest ospravedlnenie mam razitko od lekara som bola s malym....nestretli ste sa s takymto niecim???

bibistec
29. nov 2015

tak to som este nepocula smskou? neuveritelne ale ak ste u lekara a pod tak do 3 dni treba odniest papier na urad

loginexistuje
29. nov 2015

No dnes ta uz mozu kontaktovat aj cez mobil ci sms. A ano treba priniest ospravedlnenie ak sa nemozes dostavit inak to mozu pozadovat za nespolupracu.

tilka82
29. nov 2015

Keby mi poslali pracovnu ponuku smskou,asi by som ich niekde poslala.ved nemaju ziadny doklad,ze ti to prislo.mne blbne telefon,niekedy mi smsky vobec nepridu.a co v takom pripade?
Nastastie sa mi to nestalo, mne pracovna ponuka z uradu prace prisla postou do vlastnych ruk.a peciatku od lekara im urcite odnes,lebo ta mozu vyradit.ja som musela do troch pracovnych dni ist na dane miesto a potom im odniest potvrdenie ci ma prijali alebo nie

jolinka
30. nov 2015

radsej dones ospravedlnenku od lekara, do 3 dni co ti dosla sms vyzva, inak ta vyradia pre nespolupracu, pride ti papier a cus, nebudu sa s tebou bavit.. 😖