Parkovacia politika pre nájomníkov - Petržalka

evelka81
4. sep 2020

Ahojte chcem sa vas spytat , ako ste riesili parkovaciu politiku pre najomnikov. Vraj im mam dat suhlas s trvalym pobytom lebo miestny urad uz neposkytuje trvaly pobyt na mesto.

evelka81
autor
5. sep 2020

@ayanamirei presne tak preco by mal mat niekto tevaly pobyt na mojom byte ked neni ani rodina nech si kupia byt svoj

qetka
5. sep 2020

@evelka81 tak ono to je o tom, ze ked bude vyssia ponuka ako dopyt, tak si ludia vyberu radsej ten byt, kde najomnca ponukne aj moznost TP, ako ten bez. Momentalne je dopyt stale vysoky, takze to ludia moc nechcu dovolit. Ale my mame v oboch bytoch naozaj super slusnych najomnikov a radsej im dam TP, ako napriklad riesit, ze odidu inde kvoli skolke a ja budem hladat novych. Nahodou pridu daki tuponi a budem mat vybavene. Mne je jedno, kto tam ma TP, kedze ja nie, ani tam nebyvam a oni tam este snad par rokov budu. Ja mam TP v dome, kde byvam s muzom. Jedni nasi najomnici nie su Slovaci, a ked idu napriklad prec na par dni, poprosia ma poliat im kvety, cize presne viem, ako byt vyzera a ci je vsetko OK. Ked mi tam este obcas pride posta, hned volaju, ze tam nieco mam, aby som vedela. Malu im tu do skolky prvy rok isto nezoberu bez TP, tak preco by som im nepomohla, ked su slusni? A ich dane sa mestu tiez zidu.

elenka74
5. sep 2020

@qetka Máš môj obdiv 👍

maciatkolulu
5. sep 2020

@qetka presne tak... Slušní prístup, slušní ľudia. Keď bude človek oorskly, nepríjemný, dvíhať ceny, lebo... Nafukany a ešte ej mat poznámky, že si majú kúpiť vlastný.... Tak k tomu niet čo dodať. Podľa mňa ide o obchod, nájomcovia sú klienti a nie odpad...
@evelka81 ale ok

evelka81
autor
5. sep 2020

@elenka74 aj moj ale aj tak sa treba na to tak kukat ze nie som povinna im nic vybavovat a teraz musim s nimi na urad a potom tiez no neviem este som sa nerozhodla a zatial u nas este nie su vyznacene parkovacie miesta namodro