Používame cookies. Viac informácií tu. OK
mimuska123_
6. dec 2011

@elfka.elfka

no toto sa aj mna tyka ja mam termin porodu 27.4. a presne na toto som sa pytala nasej personalnej proste mi to po lopate vysvetlila, ze ja mam plny narok na celych 20dni dovolenky...takze hadam budem uz vo februari dovolenkovat, kedzde mam vela dovolenky este aj tento rok 🙂

elfka.elfka
autor
6. dec 2011

@mimuska123_ to mas super, ale to je nazor 1 personalistky, a medzi aprilovkami mame niekolko bab, ktorym ich personalistka povedala ze na plnu dovolenku nemaju narok... preto by som chcela zistit presne ako to je.. vsetkych bab, co rodia do cca 26.3 sa to tyka, okrem tych, ktorym rodicovska presiahne tych 100 dni, takze zopar februaroviek, marcovky a my aprilovky....neskusis sa jej spytat kde to je napisane ze materska sa pocita ako pracovny cas?

elfka.elfka
autor
6. dec 2011

myslim ze na margo cerpania dovolenky je tu zaujimavy postreh, ze ak vas zamestnavatel ukeca vycerpat si dovolenku az PO materskej pred rodicovskym, je tu celkom realna moznost, ze zamestnavatel to vyuzije na rozviazanie pracovneho pomeru, pretoze ta nic nechrani, ani tehotenstvo ani materska... treba si dat proste pozor

wieruska1
6. dec 2011

mas narok na celu cast dovolenky, v pripade, ze ti ju zamestnavatel neumozni cerpat, ostanu ti tieto dni na dobu po navrate z MD prípadne z RD. V prípade cerpanie az po, vychadza nizzsi dovolenkovy priemer.

tetapetra
6. dec 2011

@elfka.elfka mas narok na plnu dovolenku. staru dovolenku, mozes, ale nemusis vycerpat. U nas si ju baby beru ked nastupia do prace, nechavaju si ju na leto 🙂

elfka.elfka
autor
6. dec 2011

dik baby, hadam to tak aj bude a nasa uctovnicka nebude protestovat.. ale ako dokaz jej nemozem ukazat tuto diskusiu 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli