Prepadnutá STK a emisná kontrola

10. dec 2020

Prosim Vas chceme kupit jedno auto ale ma prepadnutu stk a emisnu ako to funguje pri tomto? Pretoze auto je v BA a my sme z PN ako sa to da co najjednoduchsie spravit?

veronikaszabova
10. dec 2020

Nech da spravit majitel STK a emisnu. A az potom ho kupte

autor
10. dec 2020

@veronikaszabova no problem je v tom ze auto by bez toho nepreslo kedze ho treba opravit a neviem ci mi prepisu auto bez stk

veronikaszabova
10. dec 2020

No jasne, ze neprepisu.

veronikaszabova
10. dec 2020

A to co za auto ides kupovat? Pokazene, bez STK a emisnej?

autor
10. dec 2020

@veronikaszabova ono ako prejde len vela veci tam treba spravit a cez stk by asi nepreslo

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
papaya308
10. dec 2020

Kedze ma prepadnutu stk a ek mozes usudit ako sa on majitel staral. Nechceka by som ani zadarmk

bavlnka92
10. dec 2020

za tie peniaze čo by išli do opravy +STK/EK je jednoduchšie si kúpiť auto už s oboma kontrolami na ktorom netreba nič opraviť.

autor
10. dec 2020

Oplati sa to kedze auto je je iba 7 rocne a mame sikovneho mechanika

1katus1
10. dec 2020

Radšej nech to.da opraviť terajší majiteľ nikdy nevieš koľko tá vyjde oprava aj ten najšikovnejší mechanik nemôže vedieť presne čo je s autom zle pokiaľ sa sonnporiadne nepozrie niekedy sa nájdu chyby ešte počas opravy a to vie cenu opráv riadne navýšiť. Chces ísť do takeho.rizika ?

oblecenie99
10. dec 2020

Iba sedemročné auto prepadlo na STK? 🤔

hiro
10. dec 2020

A tych 330€ pokutu za prepadnute kontroly uz zaplatil ci budete platit vy? ;)
A to si ho odtiahnete? Totizto takemu autu policajti pri kontrole zoberu znacky. A v pripade nehody by ste platili statisice ci kolko do konca zivota...

majkeel
11. dec 2020

Auto asi "kupit" na nahradne diely, doviezt na voziku, opravit. Dat na stk, zaplatit pokutu za neurobenu stk v termine. A dohodnite si cast ceny s majitelom, ktoru mu date, az ked podpise prepis auta. Aby nezobral peniaze za auto a potom vas nemal pri prepise auta po oprave o pol roka na haku.