Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prestup do inej poisťovne

palinohavino
8. apr 2021

Ahojte oplati sa z Dôvery ist do inej?

sisa_s
8. apr 2021

Opytaj sa lekarov, kde chodis, s akymi poistovnami maju zmluvy, s vaznejsimi diagnozami mam skusenost, ze preplaca liecby skor vszp

nelca84
8. apr 2021

@sisa_s az tak by som to nezovseobecnovala, ja som velmi financne nakladny pacient, mam union a ziaden problem som zatial nemala... a kazdy lekar povie inak ohladom poistovne, lebo kazda je vyhodnejsia pre inu specializaciu, aspon co som sa ja pytala viacerych...

ivka21
8. apr 2021

Treba zvoliť podľa toho čo potrebuješ ak máš vážnejšie ochorenie treba prekonzultovať s doktorom. Ale ako na doplatky za lieky a opravu zubov sú najlepšie Unión a dovera. Všeobecná ti nič nedá.

martinuska
8. apr 2021

Aktualne je to aj tak bezpredmetne, lebo prechadza sa len 1x v roku, tusim niekedy na jesen, aby si od 1.1. mohla byt v novej poistovni. Cize aj keby si sa hned teraz dala prepoistit inde, bude to platit az od 1.1.2022

hviera81
8. apr 2021

@martinuska myslim ze do 30.9. sa dava ziadost na zmenu poistovne, a to plati potom od 1.1.
ako pisali vyssie, ak si zdrava, tak dve sukromne, vacsina lekarov s nimi ma zmluvu. ak ale mas nejake zdravotne tazkosti, nedajboze nieco vazne, tak vszp.

martinuska
8. apr 2021

@hviera81 ja viem, ja nepotrebujem menit poistovnu. Len pre autorku je to teraz bezpredmetne.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli