Rekreačný poukaz

lusana
30. aug 2021

Dobrý deň,
poprosila by som o radu ohľadne preplatenia rekreačného poukazu. Objednali sme si cez portal Hauzi.sk ubytovanie bez stravy. V maile sa manžel pýtal prenajímateľky:
Bude možné aj vystaviť faktúru? Kvôli príspevku na rekreáciu. Odpoveď: Dobrý deň,áno viem vystaviť FA. Pani nám však zamlčala, že nemá živnostenské oprávnenie a faktúru vystavila, kde chýbalo IČO a je uvedené iba DIČ, meno fyzickej osoby a adresa, v texte fakturujeme Vám prenájom ubytovania v termíne ...., cena, Takúto faktúru však zamestnávateľ nemôže preplatiť. Týmto sme prišli o 275 €. Je ešte nejaká šanca na nápravu?

katkaseiner
8. aug 2022

@predajbundy niektorý zamestnávatel žiada faktúry aj do zoznamom účastníkov ..my keď sme išli partia 3 rodín, faktúru vzal jeden a dal si ju preplatiť - nám ďalším dvom rodinám sa to nedalo .. moja mamina si dala preplatiť dovolenku ktoru sme im platili z u tu my (oni mi dali hotovosť lebo internet banking nepoužívajú a nemala vtedy cestu do banky - závisí od toho ako to má zamestnávateľ nastavené....pre istotu za spýtaj v práci.

predajbundy
9. aug 2022

@katkaseiner ďakujem pekne, opýtam sa