Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Rozdiel v odvodoch

janka_pn
5. sep 2012

ahojte maminy a oteckovia, mam otazku, konci mi pomaly rp a dohodla som sa so zamestnavatelom o rozviazani pp dohodou s odstupnym. mam este daku dovolenku. a teraz by som potrebovala surne vediet, ze aky je rozdiel, ked mi vypisu dohodu v posledny den rp a v com je to ine ak si vycerpam 1 den dovolenky a teda dohodu napiseme na prvy den po rd. ci treba to napisat az na treti den?? pani na personalnom mi vravela, ze je tam velky rozdiel v odvodoch. AKY?? viem, ze je tam rozdiel v dostavani davok v nezamestnanosti, ale staci mi cerpat 1 den?? este potrebujem vediet, aky je momentalne najvyssi vym. zaklad. dakujem velmi pekne.

sisaha
5. sep 2012

@janka_pn pracovny pomer musis rozviazat nasledujuci den po skonceni RD ak chces vysoku podporu, pripadne si vycerpaj vsetku staru dovolenku.

nunus11
6. sep 2012

no neviem, či bude rozdiel v dávkach, pretože sa berie do úvahy príjem za posledné 3 roky a keďže si nepracovala berie sa do úvahy ešte 2 roky predchádzajúce....aspoň mi to tak vysvetľovali na úrade

ulzana
14. feb 2013

momentálne najvyšší vym. základ ja dvojnásobok priemernej mzdy, takže naj. podpora je necelých 800, neviem presne

Tu začni písať odpoveď...

Odošli