Slovakia Energy- dodávateľ elektriny a plynu. Skúsenosti?

wewa9
6. aug 2018

Ahojte, aké máte skúsenosti? Oplatí sa, či je to klamstvo? Ďakujem

pema17
4. nov 2019

kukučka26 ako postupovať pre zrušenie zmluvy u Slovakia energy, nás oklamali a do odberného miesta dali dátum až za dva roky.čiže 1.6.2021 kedy plyn skutočne budeme poberať .Teraz máme dvoch dodávateľov.

ulte
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pema17
31. jan 2020

@ulte Keď vás tak podvedú ako nás určite nebudete taky plný radosti. Elektrika nedoplatok, lebo fakturovali viac kW. Plyn neoprávnene, nikdy sme stým nesúhlasili a ich domovy pobehaj sa vyjadril že to je tam len tak poznačené. Sú to špini podvodnicke. Dodávateľa na plyn máme a títo darebaci stále posielajú falošne pripisy o tom aby sme nepodpisovali žiadne dokumenty. Český šmejdaci.

pema17
1. feb 2020

@wewa9
Máte to tu už 2 roky, ak ste nevstupili do ich systému, tak to ani nerobte. Podvodníci.

visna6
7. feb 2020

@sweetie35 akým spôsobom ste od zmluvy odstúpili? Písomne? Moja mama to včera podpísala, boli u nej, dnes jej volali pre potvrdenie údajov ale nepočula telefón, ak budú volať zajtra vie to zrušiť aj tým že údaje nepotvrdí? Neviete prosím?

pema17
8. feb 2020

@visna6 Do 14 dní môže odstupiť, prečítajte si na zmluve, konajte rýchle, lebo potom není úniku. Nezabudnite zrušiť aj plnú moc. Všetko treba písomne. T. č. 02 59209000 Slovakia energy. Nedajte sa ničím od nich obalamutiť. 0903148457 zavolajte mi.

maggy555
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pema17
8. mar 2020

@maggy555 Dávajte si pozor posielajú akože doklady, a keď si to neprečítané poriadne, mate problém. Hlavne nedávajte im Plnú moc aby rozhodovali za vás. Ich letáky sú zavádzajúce. Takú cenu ako klamú pri podpisovani, nie je pravdivá. Sledujte si stav elektromer.

gejziana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lublijka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lakana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
syvina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kukucka26
10. nov 2020

@ria67 aj mi sme odstúpili zrušili áno platili sme pokutu ktorú mi hneď do 15dni na účet pre platili ti k triptych sme boli s ostali mame SPP inogy aj elektrinu

vasulka
10. nov 2020

@kukucka26 nám pokutu za elektrinu a plyn nepreplatili ☹

kukucka26
10. nov 2020

@vasulka innogy? Nám ano

elen83j
24. nov 2020

@pema17 ahoj, plnú moc ako zrušiť?
Svokor uzavrel zmluvu, tak som mu posielala odstránenie od zmluvy. Predtým som volala na infolinku a že stačí poslať to.

pema17
24. nov 2020

Plná moc sa dá zrušiť do 14 dní od uzavretia zmluvy. Pokiaľ je to dlhšie tiež sa dá zrušiť zmluva a zároveň treba aj zrušiť plnu moc s poplatkom 130€.

kamcut
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
skipi18
22. feb 2021

@zuzkaz91 ako to zrusite?,mne prišla sankcia,ja ju platiť nebudem..poraďte..čo s tym

pema17
23. feb 2021

Ak už prišla sankcia na úhradu sú nekompromisný.Neviem či ste to zrušila do 14 dní od podpísania,alebo chcete u nich skončiť. Posielajú zavádzajúce upozornenia ,ak to nezvládate sama treba sa obrátiť na právnika.

pema17
23. feb 2021

@skipi18 Napíšte sťažnosť na Úrad pre reguláciu sieťových odvetví .Na ich stranke všetko nájdete.

skipi18
23. feb 2021

Už mi nastavili splátkový kalendár...ale už nikdy nič od nikoho aj ked budem platiť 10€ navyše za každý mesiac..Slovakia energy nikdy viac..iba .ZSE aSPP

pema17
30. mar 2021

@skipi18 Tiež máme zážitok,bez platnej Plnej moci robia podvody.Ak sa nám to podarí nikdy nepozrieme v tú stanu.Radšej si priplatíme a s plynom pôjdeme do SSE

martinag23
13. apr 2021

Ja mam s nimi dobré skúsenosti takže nemam ani co zke napísať,,prisli mi aj preplatky a znížili mi davky ale je to na kazdom ci si ich zníži či nie to je nie je hneď že musíte si ich znížiť... ja som zatial spokojná a som tam 3 roky asi tolko

romanka1992
15. sep 2021

@wewa9 ahoj prosím ta môžeš mi napísať ze aké po skúsenosti mate so Slovakia energy po tých dvoch rokoch? Ďakujem ti pekne za radu

janika38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vito1
5. okt 2021

Zdravim.
Ja riesim problem k akemu dodavatelovy energii prejst po piatich rokoch. Bol som velmi spokojny so slovakia energy no ta vracia licenciu teda konci podnikanie na slovensku kedze nedokazali nakupit plyn. K nim som presiel od SPP a VSE a inkaso islo dole o 1/3. Odporucte dodavatela s ktorym ste spokojny niekolko rokov.
Dakujem

pema17
5. okt 2021

Odporúčam dodávateľa v mieste bydliska.Nie je nad priamu komunikáciu.Já určite elektriku máme v SSE a dávame k nim aj odber plyn.

pema17
5. okt 2021

@romanka1992 Otrasnú,,bez podpísania Plnej moci nás zobrali od pôvodného dodávateľa.Pekne sa im to vrátilo.Zrušili licenciu.

mandarinka555
5. okt 2021

@vito1 A ked chceš prejsť k pôvodnému dodávateľovi, tak ako to funguje ? Lebo húfy ľudí teraz okupujú plynárne a elektrárne....nemám šancu tam čakať celý deň...